Re: MUUR Money talli offtopic
Nõustun selle osaga, et live-is peaks mängima rohkem entertainmenti peale, ei nõustu aga väitega, et netis ei peaks püüdlema optimaalse strateegia poole.
Kuna pokker on komplekssem mäng kui näiteks kivi-paber-käärid (kus GTO-d mängides alati 0EV oled ja võita või kaotada võimalik pole) siis isegi exploitable vastaste vastu mängides annab see tihti korraliku eelise kuna GTO liinid erinevad tihti väga tavalistest trendidest, ei osata nende vastu mängida ning tehakse suuri vigu. Nagu ma aga samas oma eelmises postis ütlesin, siis praegusel hetkel pole mõtet püüelda täieliku GTO poole (isegi kui tahaks, on see reaalselt võimalik alles mingi 20 aasta pärast kui Moore seadus ikka paika peab). Ainukesed olukorrad mida on ajaliselt kasulik lahendada on tihtiesinevad standardolukorrad nagu näiteks BB pealt SB minraise vastu shovemine. Mingi riveris kindlal boardil GTO bluffing frequency arvutamine vms on pigem ebaotstarbekas, sest sellist kindlat olukorda juhtub võib-olla korra mingi 15k käe jooksul. Isegi neid tihtiesinevaid olukordi optimaalselt mängides kaotad ilmselt mingi osa EV-st mis saaksid kui suudaksid vastast maksimaalselt exploitida, aga ma arvan, et selline ühekorne kindla strateegia leidmise ajakulu on lühem kui iga erineva vastase vastu võimalikult exploitable range arvutamine ning selle aja saab pigem kulutada sellele, et maksimaalselt volüümi anda.
Aga noh, nagu ma juba varem maininud olen, siis minu arvamus on selles osas üsna biased ja ma leian, et netis mängimisel peaks keskenduma võimalikult kõrgele tõusmisele ning mingil hetkel väga heade regularidega mängima hakkamisele, mitte igavesti halbade mängijate tagaajamisele.
Algselt postitas muruntau
Vaata postitust
Kuna pokker on komplekssem mäng kui näiteks kivi-paber-käärid (kus GTO-d mängides alati 0EV oled ja võita või kaotada võimalik pole) siis isegi exploitable vastaste vastu mängides annab see tihti korraliku eelise kuna GTO liinid erinevad tihti väga tavalistest trendidest, ei osata nende vastu mängida ning tehakse suuri vigu. Nagu ma aga samas oma eelmises postis ütlesin, siis praegusel hetkel pole mõtet püüelda täieliku GTO poole (isegi kui tahaks, on see reaalselt võimalik alles mingi 20 aasta pärast kui Moore seadus ikka paika peab). Ainukesed olukorrad mida on ajaliselt kasulik lahendada on tihtiesinevad standardolukorrad nagu näiteks BB pealt SB minraise vastu shovemine. Mingi riveris kindlal boardil GTO bluffing frequency arvutamine vms on pigem ebaotstarbekas, sest sellist kindlat olukorda juhtub võib-olla korra mingi 15k käe jooksul. Isegi neid tihtiesinevaid olukordi optimaalselt mängides kaotad ilmselt mingi osa EV-st mis saaksid kui suudaksid vastast maksimaalselt exploitida, aga ma arvan, et selline ühekorne kindla strateegia leidmise ajakulu on lühem kui iga erineva vastase vastu võimalikult exploitable range arvutamine ning selle aja saab pigem kulutada sellele, et maksimaalselt volüümi anda.
Aga noh, nagu ma juba varem maininud olen, siis minu arvamus on selles osas üsna biased ja ma leian, et netis mängimisel peaks keskenduma võimalikult kõrgele tõusmisele ning mingil hetkel väga heade regularidega mängima hakkamisele, mitte igavesti halbade mängijate tagaajamisele.
Comment