MUUR Money talli offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #16
    Re: MUUR Money talli offtopic

    Teeks veelkorra reklaami. Meil on tall imo korralikult käima läinud, mitusada kätt on analüüsitud, ühe deep runni foorumis üle vaadanud, neid tuleb veel. Kõikidel on motti mängida ja areneda. Päris kõva töö käib, sellise tempoga saaks vast iga mikromehe low stakesi crushima 1-2 kuuga. Eks eesmärk oleks muidugi kaugemale jõuda, kuni EPT'deni välja, sõltuvalt kes palju tööd teeb ja mida saavutada tahab. Meid on hetkel kuus, aga tahaks saada mängijate arvu 10-15 vahele esialgu. Enamus mängijaid on ka esimese(d) ft(d) saanud, enamus plussis, mis hetkel küll väga tähtis ei ole. Äkki keegi mängijatest confirmib ka, et päris reklaamjutuna ei kõlaks :D

    Comment

    • romario
      FPP Pro
      • Dec 2010
      • 230

      #17
      Re: MUUR Money talli offtopic

      See ei ole küll asja eesmärk, aga kui see üritus juba oma alasektsiooni siin foorumis sai, siis oleks tavalugejate jaoks huvitav, et mis, kuidas ja kas üldse toimub? Või soovivad tallis olijad privaatsust? Nagu ka postituste hulk siin alateemas näitab, siis jätab inimesi selline ainulaadne projekt Eestis (?) suhteliselt külmaks hetkel.

      Comment

      • redddman10
        Grinder
        • Aug 2010
        • 703

        #18
        Re: MUUR Money talli offtopic

        Algselt postitas romario Vaata postitust
        See ei ole küll asja eesmärk, aga kui see üritus juba oma alasektsiooni siin foorumis sai, siis oleks tavalugejate jaoks huvitav, et mis, kuidas ja kas üldse toimub? Või soovivad tallis olijad privaatsust? Nagu ka postituste hulk siin alateemas näitab, siis jätab inimesi selline ainulaadne projekt Eestis (?) suhteliselt külmaks hetkel.
        +1

        Comment

        • valustyng
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 450

          #19
          Re: MUUR Money talli offtopic

          kui hobused suu lahti teeksid, siis muutuks elavamaks

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #20
            Re: MUUR Money talli offtopic

            Pole nagu väga midagi kirjutada, töö käib, õppimine ja mängimine. Skype grupis enamus actionit. Algus ka, tulemuste poolest pole ka veel midagi väga huvitavat juhtunud. Ega ma õpilasi tagasi ei hoia siia kirjtuamast, võivad kõike rääkida.

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #21
              Re: MUUR Money talli offtopic

              Vanda võtsite ikka punti.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #22
                Re: MUUR Money talli offtopic

                Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                Vanda võtsite ikka punti.
                Jah, võtan seda kui väljakutset proovida eluaegne mikromees mikrost välja aidata. Usun küll, et saame koos hakkama. Ta juba õpib hoolikalt, esimesed mängud tehtud ja sai ühel väiksel 90 man'il hu'sse ka. Siit saab paremaks minna veel küll.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #23
                  Re: MUUR Money talli offtopic

                  Hakkad vanusega vaikselt kapitalistist sotsialismi poole liikuma jah.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #24
                    Re: MUUR Money talli offtopic

                    :D Ma ei teeks seda puhtaltruistlikel kaalutlustel. Ma tõesti usun, et see on minu jaoks ka +ev. Tallis ei kulu iga mängija peale individuaalselt nii palju aega, teised saavad ka arutatust õppida ning see on ka omamoodi challenge, vaadata kuidas erinevate õpilasetüüpidega hakkama saan. Usun, et see tuleb kogemusena tuleb igal juhul kasuks.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #25
                      Re: MUUR Money talli offtopic

                      Ma võin kellegiga $25 'se sidebet'i teha, et Vanda hakkab biitima.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #26
                        Re: MUUR Money talli offtopic

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Ma võin kellegiga $25 'se sidebet'i teha, et Vanda hakkab biitima.
                        defineeri "biitima"

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #27
                          Re: MUUR Money talli offtopic

                          Obv hakkab ja paneb heiteritel silmad punni oma tulemustega.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #28
                            Re: MUUR Money talli offtopic

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            defineeri "biitima"
                            nitpickid vä

                            või tahad bet'i?

                            Comment

                            • quentince
                              FPP Pro
                              • Mar 2014
                              • 298

                              #29
                              Re: MUUR Money talli offtopic

                              Kirjutan siis hobuste nimel. Olen ise tallis kolmandat päeva. Kokku peaks meid seal hetkeseisuga koos Madisega olema kümme. Tundub mõnus ja asjalik seltskond. Alafoorum + Skype'i grupivestlus + isiklik töö käte analüüsimisel on kindlasti juba praegu pisut targemaks teinud. Kuid mis peamine mulle isiklikult - kogu see atmosfäär ja arutelu lisab tublisti motivatsiooni mängimisele, aitab keskenduda ning mõelda pikas perspektiivis ja analüütiliselt, hoiduda liigsetest emotsioonidest. Eks näis muidugi, et mis juttu kuu või paari pärast räägin. Tulemustest on veel muidugi väga vara rääkida, ent paar neljakohalist summat on juba hititud.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #30
                                Re: MUUR Money talli offtopic

                                HRC-s ühes käes millegipärast BB villainit ei kuva ja tundub, et näha, mis positsioonil oled olnud, selleks peab iga kord hh-st järgi vaatama? Pluss veel see, et iga kord, kui kätt vaadata (open basic hand), siis paistab, et ei kuva pos kaupa (kord on ülemine mängija UTG, siis BB jne kui HH-st järge pidada), et nagu maru veider IMO.
                                Edit: ok, algses imporditud käes on enda pos. vähemalt näha, kuid mugavam oleks, kui kõik pos. oleks ka 'open hand: basic' alt näha.
                                Last edited by Vandalar; 25.04.14, 11:04.

                                Comment

                                Working...