MUUR Money talli offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    MUUR Money talli offtopic

    Igasugune arutelu, soovitused, küsimused jne palun siia
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #2
    Re: MUUR Money talli offtopic

    kasumijaotuse eelselt üle $700 000 plussis mängija
    Mmmmm mõtle kui oleks ainult oma rahade eest mänginud
    Edit.See oleks üle 10miljoni krooni ulllllll
    Last edited by ropka11; 14.04.14, 13:40.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #3
      Re: MUUR Money talli offtopic

      Ma olen rahul. Need turniirid ka sellise osalusega olid ikka jõuliselt üle br'i gämblimised, shot enda 15 min kuulsusele. Piisavalt on olnud mängijaid kes live või online turkaseeria(te)ga ennast kas bustoks on tõmmanud, viiekohalisse MU'sse või nt üle poole br'ist lihtsalt auku pannud, kuna lihtsalt "+EV" on ju. Sellises kohas peaks alati vaatama ka jätkusuutlikkuse aspektist, et see edaspidist teenistust ei mõjutaks. Mul läks lihtsalt hästi. Oleks poleks... Oleks nt Panka vastu viimase 36-64 olukorra võitnud oleks mu equiti seal turniiril milku kandis olnud ja oleks diili teinud. Ei läinud nii, olen rahul ikkagi. Ega rahulolematu ei saakski olla, enamus mängijaid ei jõuagi nii kaugele, mul juba kaks deepi jooksu olnd EPT'del. Luckbox vist.

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #4
        Re: MUUR Money talli offtopic

        Arusaadav.Ma niisama lõõbin.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #5
          Re: MUUR Money talli offtopic

          Päris kirju seltskond on staket tahtnud. Kõige värvikam vast on ka petturite nimekirjas figureeriv Toomas "tuneunes" "kutsikas" Hunt, kes jäi siin foorumis paljudele meelde kuldse tsitaadiga "nonii misasja te siplete siin foorumis." Oh jah. Soovitasin tal varasemad jamad heastada ja avalikult vabandada, enne ei anna keegi talle staket. Olevat oma jutu järgi kellelegi ära maksnud ja püüdvat asja heastada. Äkki teeb mingi kasutaja ka ja räägib ise kuidas seis on, lihtsalt tundsin, et peaks seda jagama.

          Comment

          • tafka31
            Grinder
            • Dec 2009
            • 853

            #6
            Re: MUUR Money talli offtopic

            Eesti meister ikkagi ju

            Comment

            • Narrator
              Julm Donk
              • Apr 2011
              • 75

              #7
              Re: MUUR Money talli offtopic

              Aga kui saladus pole, siis umbes mitu sellist persooni on kandideerinud, keda pead kõlbulikuks ja heaks stake kandidaadiks.

              Comment

              • s1990n
                Jube Noob
                • Mar 2009
                • 107

                #8
                Re: MUUR Money talli offtopic

                Sellele tuneunesele stake küll mõtet pole anda.Mina pole senini mingeid rahasid tema käest saanud nii et... Ja kui stake peaks ka küsima kunagine kasutaja tristano,ei mäleta tema nime kuskil petturite teemas kirjas.Tema käest pole ka mingeid rahasid senini kätte saanud,kuigi olen kasutajat näinud turniire mängimas.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #9
                  Re: MUUR Money talli offtopic

                  Kui palju huiareid on ühendust võtnud?

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #10
                    Re: MUUR Money talli offtopic

                    Algselt postitas Narrator Vaata postitust
                    Aga kui saladus pole, siis umbes mitu sellist persooni on kandideerinud, keda pead kõlbulikuks ja heaks stake kandidaadiks.
                    Neid ikka on, 5-6 inimest praeguseks, kaks juba mängivad.

                    s1990n, tuneunest kindlasti ei stakeks ka juhul kui ta kõigile ära maksaks. Selleks oleks ikka pikka perioodi vaja, kus ta mõistlikult mängiks ja ka avalikult mõistlik inimene oleks, et teda julgeks ja tahaks üldse stakeda.

                    Privador, huiareid ei ole või äkki ei ole praeguseks veel selgunud, et oleks. Tuneunes oli ainus selline värvikam kuju.
                    Last edited by muruntau; 15.04.14, 13:43.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #11
                      Re: MUUR Money talli offtopic

                      Talli liikmed hoiad saladuses? Oleks huvitav teada, kes mida jne.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #12
                        Re: MUUR Money talli offtopic

                        Iseenesest ei hoia, aga esimese päeva järal avalikustama ka ei tõttaks. Eks mõne aja pärast võivad nad ise patu üles tunnistada.

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #13
                          Re: MUUR Money talli offtopic

                          Algselt postitas s1990n Vaata postitust
                          Sellele tuneunesele stake küll mõtet pole anda.Mina pole senini mingeid rahasid tema käest saanud nii et... Ja kui stake peaks ka küsima kunagine kasutaja tristano,ei mäleta tema nime kuskil petturite teemas kirjas.Tema käest pole ka mingeid rahasid senini kätte saanud,kuigi olen kasutajat näinud turniire mängimas.
                          sry, et petturite teema peal peatuma jään, aga visake siis pic ka juba, et ka teised ära tunneksid, kui selline pettur samas lauas figureerib

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: MUUR Money talli offtopic

                            Algselt postitas eddi Vaata postitust
                            sry, et petturite teema peal peatuma jään, aga visake siis pic ka juba, et ka teised ära tunneksid, kui selline pettur samas lauas figureerib
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            sinises

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #15
                              Re: MUUR Money talli offtopic

                              Esimene promo meil: kõik kes korralikult käsi arutavad, kontoseisust ülevaadet teevad, õpivad ja volüümi annavad saavad $109 scoop ME'le 50-50 ühekordse diili peale. Parim nende kategooriate peale kokku saab €330 Unibet openi side evendile 50-50 diili

                              Comment

                              Working...