TrioBet Live turniirid 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #421
    Re: TrioBet Live turniirid 2009

    Algselt postitas vsiu100
    sry, kas sina olid see, kes mulle 2 7 Q boardil A T -ga all inni ette panid buttonilt?
    Indeed. Rõve lüke oli tõesti. Elu esimene korralikum live, nii et ära kaugeleulatuvaid järeldusi sellest palun tee :P.

    Comment

    • oitarvi
      Vana Tegija
      • Jan 2009
      • 1231

      #422
      Re: TrioBet Live turniirid 2009

      Olen päris mitmelt inimeselt näinud postitusi, et "vähemalt on Läti kasiinos joogid tasuta". Tahtsingi küsida, et ma ise olen kaks korda Voodoos käinud, aga ma küll ei tea tasuta jookidest midagi. Et kas siis on tasuta joogid, et alkohoolsed või siis mittealkohoolsed? Ja mismoodi neid saab siis, et letist lampi küsida, ma tulin Eestist ja kas tasuta jookse saaks? :D

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #423
        Re: TrioBet Live turniirid 2009

        Algselt postitas oitarvi
        Olen päris mitmelt inimeselt näinud postitusi, et "vähemalt on Läti kasiinos joogid tasuta". Tahtsingi küsida, et ma ise olen kaks korda Voodoos käinud, aga ma küll ei tea tasuta jookidest midagi. Et kas siis on tasuta joogid, et alkohoolsed või siis mittealkohoolsed? Ja mismoodi neid saab siis, et letist lampi küsida, ma tulin Eestist ja kas tasuta jookse saaks? :D
        seal on tasuta kuid mitte kõik, a la odav lake. säästu rumm ja miski hästi odav kohLik ÕLLE, mis mulle eriti ei istu. seda saab siis kliendikaardi vastu vahetdaes, kui tellid miskit red labelit selle eest maksad korralikult, õige onküsida rumm coola siis saad tasuta träna

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #424
          Re: TrioBet Live turniirid 2009

          Algselt postitas oitarvi
          Olen päris mitmelt inimeselt näinud postitusi, et "vähemalt on Läti kasiinos joogid tasuta". Tahtsingi küsida, et ma ise olen kaks korda Voodoos käinud, aga ma küll ei tea tasuta jookidest midagi. Et kas siis on tasuta joogid, et alkohoolsed või siis mittealkohoolsed? Ja mismoodi neid saab siis, et letist lampi küsida, ma tulin Eestist ja kas tasuta jookse saaks? :D
          kohvid ja cocad või mingid limpsi on l6pmatuseni tasuta, joo palju jõuad..aga õlut sai ainult yhe klaasi tasuta ning kange alko kohta ei oska 6elda!

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #425
            Re: TrioBet Live turniirid 2009

            Algselt postitas K2snakas
            aga õlut sai ainult yhe klaasi tasuta
            wtf, mingi pool aastat tagasi sai veel lõpmatuseni kaanida õlle ja rummkoolat ja värke

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #426
              Re: TrioBet Live turniirid 2009

              Algselt postitas lenC
              wtf, mingi pool aastat tagasi sai veel lõpmatuseni kaanida õlle ja rummkoolat ja värke
              Me olime kuldkliendid ka :) Iga mees ei jäta õhtuga 200 latti rullilauda :)

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #427
                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                Algselt postitas ranka
                Me olime kuldkliendid ka :) Iga mees ei jäta õhtuga 200 latti rullilauda :)
                odavad õhtud siis :D tõmbasite kiirelt pehmeks ja siis kasiino kooris?

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #428
                  Re: TrioBet Live turniirid 2009

                  Algselt postitas vilkar
                  odavad õhtud siis :D tõmbasite kiirelt pehmeks ja siis kasiino kooris?
                  kes siin pehmeks joomisest rääkis, me olime suht ainsad kes 24h lasid jooki rankaga

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #429
                    Re: TrioBet Live turniirid 2009

                    Algselt postitas vilkar
                    odavad õhtud siis :D tõmbasite kiirelt pehmeks ja siis kasiino kooris?
                    Ma olen seal 2 korda elus käinud ja pole ühtegi tasuta jooki kerjanud, pigem vastupidi. Viimane kord patrickuga olime siis võtsime joogikaarti lahti, valisime jooke piltide järgi ning miskid lambi soomlased said ka meilt lampi jooke. Baaridaamid said alati hästi jotsi ka ning lammutasime kasiino laudades. Suht vägev tripp oli.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #430
                      Re: TrioBet Live turniirid 2009

                      poisid, kes 24ndal on minemas Triobet LIVE-le ?
                      ma siin pikemat aega olen mõenud, et tuleks teha Tlnnas mõni suurem turna, lol.

                      Rääkisin pitboss Priiduga ja sain koha ka kinni pandud, seega tõenäoliselt olen liikumas Triodonk LIVEle. Oleks tore teisi vendi näha ja mõnusalt alksi libistada.... 8) ;D
                      Peale neljapäevase turna plaanin osa võtta ka reedesest Superweekend 1,5k EEK turnast. Keegi sinna liigub?

                      Comment

                      • olwyn
                        Julm Donk
                        • Dec 2008
                        • 25

                        #431
                        Re: TrioBet Live turniirid 2009

                        nax nax pilet tuli

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #432
                          Re: TrioBet Live turniirid 2009

                          Algselt postitas olwyn
                          nax nax pilet tuli
                          milllest me räägime ;D

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #433
                            Re: TrioBet Live turniirid 2009

                            Ma ilmselt osalen jälle.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #434
                              Re: TrioBet Live turniirid 2009

                              Algselt postitas hotcocacola
                              poisid, kes 24ndal on minemas Triobet LIVE-le ?
                              ma siin pikemat aega olen mõenud, et tuleks teha Tlnnas mõni suurem turna, lol.

                              Rääkisin pitboss Priiduga ja sain koha ka kinni pandud, seega tõenäoliselt olen liikumas Triodonk LIVEle. Oleks tore teisi vendi näha ja mõnusalt alksi libistada.... 8) ;D
                              Peale neljapäevase turna plaanin osa võtta ka reedesest Superweekend 1,5k EEK turnast. Keegi sinna liigub?
                              mõtlen ühineda sinu mõttega mõlemal turnal mängida, kuid mitte üle alksist tõmmata samas - mul karsklusplaan - maksimaalselt 5 õlut ikkagi

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #435
                                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                                Algselt postitas ESTPatrick
                                mõtlen ühineda sinu mõttega mõlemal turnal mängida, kuid mitte üle alksist tõmmata samas - mul karsklusplaan - maksimaalselt 5 õlut ikkagi
                                võimalik, et ühinen.

                                Comment

                                Working...