Jaanuaris käsin seal bussidega, tartust läbi tallinna riiga. Kokku u12h bussisõitu ööpäeva jooksul oli ikka suht jube ja kohe veebruaris samasugust asja ei tahaks korrata.
Jaanuaris käsin seal bussidega, tartust läbi tallinna riiga. Kokku u12h bussisõitu ööpäeva jooksul oli ikka suht jube ja kohe veebruaris samasugust asja ei tahaks korrata.
Kusjuures ma ise ei ole seal käinud, siis ehk oleks mõeldav väike pikem trip teha aga kindlasti suht tüütu reisimine.
Comment