TrioBet Live turniirid 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • runnar
    Grinder
    • Oct 2008
    • 740

    #91
    Re: TrioBet Live turniirid 2009

    iga kuu 4. ja 17. on netiturnad

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #92
      Re: TrioBet Live turniirid 2009

      Algselt postitas runnar
      iga kuu 4. ja 17. on netiturnad
      Väga hea, panen kohe kalendrisse.

      Comment

      • leits

        #93
        Re: TrioBet Live turniirid 2009

        võtan ka homme osa, panen kinni.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #94
          Re: TrioBet Live turniirid 2009

          Algselt postitas leits
          võtan ka homme osa, panen kinni.
          ;D ;D ;D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #95
            Re: TrioBet Live turniirid 2009

            Krt mul ajakava nats viltune ning homne mäng jääb kahtlaseks. Samuti ärge ära unustage, et see nädal on satikad läti matshile, reedel siis peasatikas.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #96
              Re: TrioBet Live turniirid 2009

              Algselt postitas ranka
              Krt mul ajakava nats viltune ning homne mäng jääb kahtlaseks. Samuti ärge ära unustage, et see nädal on satikad läti matshile, reedel siis peasatikas.
              Ma ei teadnudki, et läti matshile ai kuramus.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                Algselt postitas TIGRANO
                Ma ei teadnudki, et läti matshile ai kuramus.
                ??????????

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #98
                  Re: TrioBet Live turniirid 2009

                  Algselt postitas ranka
                  ??????????
                  Lätti ei viitsi kimada vist, liiga kaguel ;D

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #99
                    Re: TrioBet Live turniirid 2009

                    kurat lätti võiks täitsa minna isegi tegelt, kuigi kohalesaamist autoga ei tahaks sooritada, muidu jääb entertainment value puha saamata.

                    Comment

                    • runnar
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 740

                      #100
                      Re: TrioBet Live turniirid 2009

                      Jaanuaris käsin seal bussidega, tartust läbi tallinna riiga. Kokku u12h bussisõitu ööpäeva jooksul oli ikka suht jube ja kohe veebruaris samasugust asja ei tahaks korrata.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #101
                        Re: TrioBet Live turniirid 2009

                        Bussis saab ju magada,mis seal jubedat!
                        Olen isegi Warssawisse bussiga sõitnud...mingi 20 tundi vist,polnud hullu midagi,enamus aeg sellest magasin

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #102
                          Re: TrioBet Live turniirid 2009

                          Algselt postitas runnar
                          Jaanuaris käsin seal bussidega, tartust läbi tallinna riiga. Kokku u12h bussisõitu ööpäeva jooksul oli ikka suht jube ja kohe veebruaris samasugust asja ei tahaks korrata.
                          Kusjuures ma ise ei ole seal käinud, siis ehk oleks mõeldav väike pikem trip teha aga kindlasti suht tüütu reisimine.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #103
                            Re: TrioBet Live turniirid 2009

                            palju eelmine kord online turnal osalejaid oli?

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #104
                              Re: TrioBet Live turniirid 2009

                              Algselt postitas ESTPatrick
                              palju eelmine kord online turnal osalejaid oli?
                              äkki 6?

                              Comment

                              • runnar
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 740

                                #105
                                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                                viis oli, mina võitsin :P
                                aga tänase turniirini on ainult 20 minutit ja hetkeseisuga pean ESTPatrickuga heads-up'i mängima...

                                Comment

                                Working...