Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #61
    Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

    tänan taevani inimesi, kes suurte paaridega minraise'ivad ja siis ülepaarina igal flopil ükskõik mitme vastase vastu broke lähevad

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #62
      Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

      Algselt postitas Priit
      ESTPatrick annab teada, et kino saab:
      Algstäkk: 10k
      EST: 18k
      stenn: umbes 10k (loodan, et kellegagi segi ei ajand)
      Et see meeletu luckbox vastu peaks ;D
      Myrka oli langenute hulgas
      No loodame. Teisipäevasel homegamil oli tal luckbox nullis. Kuldsed sõnad sellest ajast ESTPatrickult: "Live-pokker on rigged, ma ütlen."

      Peaasi, et ta kaine suudab olla, siis on standard.

      L.


      Comment

      • Priit
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 70

        #63
        Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

        update: ESTPatrick 20k
        vahepeal oli langenud 5k peale kui suures potis Janark-ga prflopis qq vrs 10j allinn mindi ja Estpatrick tõmbas setti ja seega loogiliselt ka vastasele rida.

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #64
          Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

          nice

          Comment

          • leits

            #65
            Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

            patrick mingi aeg helistas ... ta oli vist t2is ... ma olin veel rohkem .. ei m2leta seisu :D

            uursin j2rgi, j2i 20. KK vs AJ .. obv vist A hittis ... rigged pleic

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #66
              Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

              Patrick: kukkus välja 5 minutit enne esimese päeva lõppu. KK vs AJ. 20 plaze. Aga kino oli saanud LAG stiiliga.

              Ootame komme.

              L.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #67
                Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                Nu mulle olid KK paar õnnetu.
                Kaotasin all-ini KK vs J8o ja siis edasi viimase puruga KQs vs KK

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #68
                  Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                  jõudsin tartu. mõned mõtted. turniirid on naljakad ja neid on võimatu tõsiselt võtta. Kainus on veel võimatum.

                  mõtted.

                  kell 15 ärkasin tartus, ülim pohm, kohe bussile, jäin 15 minutit hiljaks

                  mürkale ütlesin tere ja ta vastas viisakusega

                  algul oli kino panin mingi 2-3 korda järjest janar K-le 3beti kui olin BB ja siis koguaeg mainiti , sul käed värisevad järelikult mingi nuts, aga mul oli lihtsalt nii **** olla

                  23o-ga tegin OOP bluffi. ma BB, callin tightassi btn minraise. flop JJ4 check-callin no drawga. turn 8 leadin välja-call, turn 9 või 10 lükkan allinn, ägiseb seal arvab et on ees aga foldib. näitan kaarte - rahvas rõõmustab.

                  kindlasti oli veel käsi, sest bluffisin turnis päris hoolega kui väiksemgi read oli et võib saada, üldjuhul õnnestus. vsiu100 mäletab ilmselt rohkem ta jälgis mu mängu ja kuna ma olin tsipa vindine siis mulle need kaardid väga meelde ei jäänudki.


                  ja reedesest peost vastu laupäeva on õlg jumala valus ning näpud katki, kui keegi teab kuidas juhus siis võib PM saata

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #69
                    Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                    :D

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #70
                      Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                      32o peale oleks küll lauas "high-five'i" visanud ;D

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #71
                        Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        jõudsin tartu. mõned mõtted. turniirid on naljakad ja neid on võimatu tõsiselt võtta. Kainus on veel võimatum.

                        mõtted.

                        kell 15 ärkasin tartus, ülim pohm, kohe bussile, jäin 15 minutit hiljaks

                        mürkale ütlesin tere ja ta vastas viisakusega

                        algul oli kino panin mingi 2-3 korda järjest janar K-le 3beti kui olin BB ja siis koguaeg mainiti , sul käed värisevad järelikult mingi nuts, aga mul oli lihtsalt nii **** olla

                        23o-ga tegin OOP bluffi. ma BB, callin tightassi btn minraise. flop JJ4 check-callin no drawga. turn 8 leadin välja-call, turn 9 või 10 lükkan allinn, ägiseb seal arvab et on ees aga foldib. näitan kaarte - rahvas rõõmustab.

                        kindlasti oli veel käsi, sest bluffisin turnis päris hoolega kui väiksemgi read oli et võib saada, üldjuhul õnnestus. vsiu100 mäletab ilmselt rohkem ta jälgis mu mängu ja kuna ma olin tsipa vindine siis mulle need kaardid väga meelde ei jäänudki.


                        ja reedesest peost vastu laupäeva on õlg jumala valus ning näpud katki, kui keegi teab kuidas juhus siis võib PM saata

                        kuradi hea text ;D

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #72
                          Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                          oluline on lisada, et lasin 1. levelil kohe endast pildi ära teha olümpsi fotograafil et saaks märgi maha et olen turnal osalenud

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #73
                            Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            oluline on lisada, et lasin 1. levelil kohe endast pildi ära teha olümpsi fotograafil et saaks märgi maha et olen turnal osalenud
                            seda pohmas krõlli ma tahaks kyll pildilt näha ;D

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #74
                              Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                              imre leibolt kirjutas Pnewsi foorumisse:

                              Keegi togivad heads-uppi:

                              3 Ragnar B. Estonia 43 155
                              4 Taivo E. Estonia 31 500
                              5 Marat K. Estonia 21 105



                              ehk nagu aru saan, siis ranka sai 3nda koha ja 43k :D

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #75
                                Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                                Algselt postitas hotcocacola
                                imre leibolt kirjutas Pnewsi foorumisse:

                                Keegi togivad heads-uppi:

                                3 Ragnar B. Estonia 43 155
                                4 Taivo E. Estonia 31 500
                                5 Marat K. Estonia 21 105



                                ehk nagu aru saan, siis ranka sai 3nda koha ja 43k :D
                                Eksid, Ranka sai 2. koha ja $31.50

                                Comment

                                Working...