Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • runnar
    Grinder
    • Oct 2008
    • 740

    #31
    Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

    panin kah end kirja, kokku tuli 42 mängijat, nii et overlay jäi suht väikseseks

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #32
      Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

      Loodame parimat.Minu lauas kohe nimekad mängijad "imekanni" ja "dzunglipoiss"

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #33
        Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

        gl kõigile.
        priva, kes mängib dzunglipoisi all?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

          Algselt postitas vsiu100
          gl kõigile.
          priva, kes mängib dzunglipoisi all?
          dzunglipoiss on mameace vend. Ma out, kaotasin flipi: 44 vs JJ.

          Comment

          • runnar
            Grinder
            • Oct 2008
            • 740

            #35
            Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

            ka out, gl vsiu!

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #36
              Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

              Õnnitlused vsiule, privale ja oplile. Kui keegi veel voorumist siis talle ka.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #37
                Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                Puhas kuld on see triobet!
                Votsin riski ja täna starsi sateliiti ei mänginutki

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #38
                  Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                  Algselt postitas Oliverk
                  Õnnitlused vsiule, privale ja oplile. Kui keegi veel voorumist siis talle ka.
                  tnx beib

                  Comment

                  • gert23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #39
                    Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                    õnnitlused ka minu poolt!

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #40
                      Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                      "Mängija esindab turniiril TrioBet'i pokkerituba TrioBet'i logoga särgis."

                      privador, ma annan sulle 25.- kui mängid M või S suuruses särgiga.

                      Comment

                      • rallirobot
                        Räme Fish
                        • Jan 2009
                        • 5

                        #41
                        Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                        Õnnitlen ka edasipääsejaid. Oma 2-kuulise pokkerikogemusega päris TOP10-sse välja ei vedanud, aga 11. koht pole ju ka paha. Kuigi ei saa salata, et veidi kripeldab :)

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #42
                          Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                          Algselt postitas rallirobot
                          Õnnitlen ka edasipääsejaid. Oma 2-kuulise pokkerikogemusega päris TOP10-sse välja ei vedanud, aga 11. koht pole ju ka paha. Kuigi ei saa salata, et veidi kripeldab :)
                          11. koht on nagu kõige sickim koht. hingeldad mitu tundi ja jääd kõige napimalt välja. endal on nii, et kui kukun kohe, siis pole hullu aga bubble ajab mega tilti.
                          aga tore, et sa nii positiivselt seda võtad.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                            Algselt postitas rallirobot
                            Õnnitlen ka edasipääsejaid. Oma 2-kuulise pokkerikogemusega päris TOP10-sse välja ei vedanud, aga 11. koht pole ju ka paha. Kuigi ei saa salata, et veidi kripeldab :)
                            Kõige enne teretulemast foorumisse ja loodan, et saab see su uueks "koduks" :)

                            Vaatasime jah su mängu eile ning 11-nes koht üldkokkuvõttes ei ole paha. Aga võiksid hakata otsima vigu, et miks sa jäid 11-nedaks ja 1 suurem viga on - ära lase kokku kuivada. Seal bubbles sa olid ilmselgelt kõige väiksem ja nõrgem mängina ning kogu laud mängiski sinu välja kukkumise peale. Sellistel hetkedel sa pead lihtsalt hakkama rohkem all-in sõudma, sest kaotada ei ole enam midagi. Kui sa kohe-kohe duublit ei saa oled sa väljas ikkagi ning seetõttu on alati parem ise pushida, kui big-blindilt suvalise lehega callida.

                            Aga muidu hea töö, kahe kuuga ei saagi pokkeris kõike selgeks, selleks kulub aastaid ja kindlasti sul neid tiitleid, võrusid ja diplomeid tulema hakkab.

                            Edu!

                            Comment

                            • rallirobot
                              Räme Fish
                              • Jan 2009
                              • 5

                              #44
                              Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                              Algselt postitas vsiu100
                              11. koht on nagu kõige sickim koht. hingeldad mitu tundi ja jääd kõige napimalt välja. endal on nii, et kui kukun kohe, siis pole hullu aga bubble ajab mega tilti.
                              aga tore, et sa nii positiivselt seda võtad.
                              No pole hullu selles mõttes, et nii vähe alles pokkerit mänginud, pole veel kõrgeid ootusi :) See viimase välja mängimine kestis seal vähemalt pool tundi ja ei vedanud ka, kuna üks teine mängija oli välja kukkumise äärel paar korda all-inis, aga kobistas ära alati.

                              Comment

                              • rallirobot
                                Räme Fish
                                • Jan 2009
                                • 5

                                #45
                                Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                                Algselt postitas ranka

                                Aga muidu hea töö, kahe kuuga ei saagi pokkeris kõike selgeks, selleks kulub aastaid ja kindlasti sul neid tiitleid, võrusid ja diplomeid tulema hakkab.

                                Edu!
                                Tänud. Tõid õiged punktid välja. Seni olen jah sellist ettevaatlikut "ellujääja" stiili harrastanud, eks peab hakkama vaikselt korrektuure tegema. Antud stiiliga jõuab turniiridel päris kaugele tavaliselt, aga mitte päris etteotsa.

                                Comment

                                Working...