Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

    [img width=375 height=84]http://www.triobet.com/images/docs/3ea6bd6c91f5304db5283f3666fded3d_image.jpg[/img]

    Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

    TrioBeti pokkerituba korraldab satelliitturniire Eesti VII Meistrivõistlustele pokkeris. Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris toimuvad Tallinnas, Olympic kasiino pokkeritoas 22-25 jaanuarini 2009.

    TrioBeti pokkerituba korraldab on-line satelliidid põhiturniirile (osavõtumaks + korraldustasu 4950 krooni) ning garanteerib kokku 10 piletit!

    Satelliitide kava:<pre>
    Nimi Buy-in Info Kuupäev Stäkk/Tase
    Finaal €60+€6 10 piletit garanteeritud 19.01.09 3000/15 min
    Nädalane €15+€1 Iga €66 kohta üks pilet Finaali Pühapäeviti 2000/10 min
    Päevane €4+€0.40 Iga €16 kohta üks pilet Nädalasele Iga päev 1500/7 min
    EMV re-buy €0.50+€0.05 Iga €4.40 kohta üks pilet Päevasele Iga päev 1000/10 min
    EMV Turbo €1+€0.10 Iga €4.40 kohta üks pilet Päevasele Iga päev 1000/2 min
    </pre>Reeglid & Tingimused
    Turniiri pileteid ei saa rahaks vahetada. EMV turniiril ja TrioBeti poolt korraldatavatel satelliitidel võivad osaleda vähemalt 21 aastased isikud kellel on Eesti ID kaart või kodakondsus. Eestis on kasiinosse sisenemise vanusepiir 21 eluaastat. Juhul, kui turniiri pileti võidab alla 21 aastane mängija, antakse pilet järgmisele, vanusepiiri ületavale mängijale. Mängija esindab turniiril TrioBet'i pokkerituba TrioBet'i logoga särgis. TrioBet'il on õigus kasutada mängija andmeid (pokkerialias, nimi, pilt) reklaamides, intervjuudes jm. kampaaniates.

    Info pärineb: http://www.triobet.com/et/poker/2007-12-05.html

    Ise kindlasti üritan osaleda sellel 19-nenda jaanuari finaal turniiril, kus 10 piletit garanteeritud. Ja isegi, kui piletit ei saa siis tõenäoliselt ostan oma rahade eest Olympicusse.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

    Ei hakka uut teemat tegema, kuna teemad nii või naa hakkavad ristuma. Tahtsin lisada, et ka Unibet'i pokkerituba garanteerib 2 piletit Eesti VII Meistrivõistlustele.

    Sateliitturniiride kava ja struktuurid:

    P, 7. dets. Eelsatelliit: €10+€1 Freezeout - üks pilet iga €40 kohta auhinnafondis (kaks €40 piletit garanteeritud) Finaalsatelliidile 21. detsembril!

    K, 10. dets. Eelsatelliit: €5+€0.50 Rebuy - üks pilet iga €40 kohta auhinnafondis (kaks €40 piletit garanteeritud) Finaalsatelliidile 21. detsembril!

    P, 14. dets. Eelsatelliit: €10+€1 Freezeout - üks pilet iga €40 kohta auhinnafondis (kaks €40 piletit garanteeritud) Finaalsatelliidile 21. detsembril!

    K, 17. dets. Eelsatelliit: €5+€0.50 Rebuy - üks pilet iga €40 kohta auhinnafondis (kaks €40 piletit garanteeritud) Finaalsatelliidile 21. detsembril!

    P, 21. dets. Finaalsatelliit: €40+€4 Freezeout - üks pilet iga €320 kohta auhinnafondis VII Eesti Meistrivõistlustele pokkeris (24.01.09 Reval Park Hotel & Casino) garanteeritud!

    P, 4. jaan. Eelsatelliit: €10+€1 Freezeout - üks pilet iga €40 kohta auhinnafondis (kaks €40 piletit garanteeritud) Finaalsatelliidile 18. jaanuaril!

    K, 7. jaan. Eelsatelliit: €5+€0.50 Rebuy - üks pilet iga €40 kohta auhinnafondis (kaks €40 piletit garanteeritud) Finaalsatelliidile 18. jaanuaril!

    P, 11. jaan. Eelsatelliit: €10+€1 Freezeout - üks pilet iga €40 kohta auhinnafondis (kaks €40 piletit garanteeritud) Finaalsatelliidile 18. jaanuaril!

    K, 14. jaan. Eelsatelliit: €5+€0.50 Rebuy - üks pilet iga €40 kohta auhinnafondis (kaks €40 piletit garanteeritud) Finaalsatelliidile 18. jaanuaril!

    P, 18. jaan. Finaalsatelliit: €40+€4 Freezeout - üks pilet iga €320 kohta auhinnafondis VII Eesti Meistrivõistlustele pokkeris (24.01.09 Reval Park Hotel & Casino) garanteeritud!

    Kõikide satelliitturniiride (nii eel- kui finaalsatelliidid) algus on Eesti aja järgi kell 20:00. Registreerimine algab 24 tundi varem.

    Freezeout eelsatelliidid ja finaalsatelliidid: algstäkk 3000 chippi / 15 min levelid; Rebuy eelsatelliidid: 1500 chippi / 10 min levelid (piiramatud rebuy'd esimese tunni jooksul).

    Turniirid leiab pokkerikliendis: Tournaments -> Special -> "Eesti pokker: Eelsatelliit VII Eesti MV pokkeris" või otsingusse (Search): "Eesti pokker"

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #3
      Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

      Uhke värk. Eks tuleb uurida, kumbas toas kasulikum kvalifitseerida oleks. 8)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

        Algselt postitas Keiss
        Uhke värk. Eks tuleb uurida, kumbas toas kasulikum kvalifitseerida oleks. 8)
        Arvan, et Unibetis väiksem field (võib tulla osadel sub-satikatel overlay) aga ka vähem pileteid aga Trios suurem field, kuna rohkem pileteid.

        EDIT: Ja Unibeti promo juures ei lugenud välja, et pead kandma särki ja samuti ei kasutata su pitli. Aga ma ei elidnud sealt mitte kuskilt Termse&Privacy osa.

        Comment

        • Kaitz20
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 289

          #5
          Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

          Peaks ka osalema, kuid 4950 tundub olevat suur summa ja alles see oli 2. a tagasi kui käisin piilumas, kuidas Eesti parimad tiitlile mängisid ...
          Lisaks ma muidugi olen kohutav lives :D
          Eks näis kuidas Jaanuari alguses rahalaudades/turniiridel läheb :)
          Igatahes täna ranka info eest, kui triobeti rolli kolmekordseks viitsin kasvatada, võiks ehk isegi põhiturniiri satelliiti üritada :P

          Comment

          • Maheaatom
            Grinder
            • Oct 2008
            • 958

            #6
            Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

            Mina olen arvamusel, et mitte ühelgi pokkeriturniiril ei ole mõtet osaleda, kui mängija ei tunne, et tal on esiteks tahtmine see võita...ning teiseks, et ta suudaks seda võita. Eriti oma raha eest. Kui suurturniiri pakett kingitakse, saadakse kuskilt freerollil või maksad väga väikest tasu mingi sub-satika eest, siis on muidugi teine asi ning meelelahutustlikult või kogemusi silmas pidades annab ta kindlasti vähemalt positiivse emotsiooni.
            Seda tahaks südame peale koputada nendele mängumeestele, kes arvavad et ei ole tegelikult turniiriks küpsed, kuid et oleks lihtsalt uhke EMV põhiturniiril (või mis iganes teisel suurturniiril) mängida. Üsna tõenäoliselt ei löö ma seal ka ise kaasa ning seda väga lihtsal põhjusel - ei hinda oma võimalusi küllaltki kõrgetasemelisel live-FR Texas turnal just kuigi heaks.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

              Algselt postitas Maheaatom
              Mina olen arvamusel, et mitte ühelgi pokkeriturniiril ei ole mõtet osaleda, kui mängija ei tunne, et tal on esiteks tahtmine see võita...ning teiseks, et ta suudaks seda võita. Eriti oma raha eest. Kui suurturniiri pakett kingitakse, saadakse kuskilt freerollil või maksad väga väikest tasu mingi sub-satika eest, siis on muidugi teine asi ning meelelahutustlikult või kogemusi silmas pidades annab ta kindlasti vähemalt positiivse emotsiooni.
              Seda tahaks südame peale koputada nendele mängumeestele, kes arvavad et ei ole tegelikult turniiriks küpsed, kuid et oleks lihtsalt uhke EMV põhiturniiril (või mis iganes teisel suurturniiril) mängida. Üsna tõenäoliselt ei löö ma seal ka ise kaasa ning seda väga lihtsal põhjusel - ei hinda oma võimalusi küllaltki kõrgetasemelisel live-FR Texas turnal just kuigi heaks.
              Väga õige ei tasuks üle pingutada, iga asi omal ajal.

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #8
                Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                Nagu on näidanud ka WSOP-d siis "mees metsast" võib iga turniiri kinni panna.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #9
                  Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                  Algselt postitas Keiss
                  Nagu on näidanud ka WSOP-d siis "mees metsast" võib iga turniiri kinni panna.
                  Irw

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                    Algselt postitas Maheaatom
                    Mina olen arvamusel, et mitte ühelgi pokkeriturniiril ei ole mõtet osaleda, kui mängija ei tunne, et tal on esiteks tahtmine see võita...ning teiseks, et ta suudaks seda võita. Eriti oma raha eest. Kui suurturniiri pakett kingitakse, saadakse kuskilt freerollil või maksad väga väikest tasu mingi sub-satika eest, siis on muidugi teine asi ning meelelahutustlikult või kogemusi silmas pidades annab ta kindlasti vähemalt positiivse emotsiooni.
                    Seda tahaks südame peale koputada nendele mängumeestele, kes arvavad et ei ole tegelikult turniiriks küpsed, kuid et oleks lihtsalt uhke EMV põhiturniiril (või mis iganes teisel suurturniiril) mängida. Üsna tõenäoliselt ei löö ma seal ka ise kaasa ning seda väga lihtsal põhjusel - ei hinda oma võimalusi küllaltki kõrgetasemelisel live-FR Texas turnal just kuigi heaks.
                    Ma olen läinud igat turniiri võitma aga välja on tulnud miinimum :P Tegelt selle taga on ka asukoht ja distants. Kui ma elaks Tallinnas või lähemal, siis kindlasti ma oleks Parkis tihedam külaline ning samuti võiksid olla ka tulemused paremad. Aga kuna ma elan kagemal siis tõesti ei viitsi kasinni tulla autoga ning keset ööd peale turniiri tagasi Pärnu poole minna. Live iseenesest kurnab tohutult ning peale pikka väistavat turniiri öösel autoga väsinud peaga piemdas pärnu poole sõitmine ei ole kõige parem mõtei IMO

                    Seega enamus kordades parki minnes on mul alati suured joomaplaanid, mis on saanud teoks. See on viinud selleni, et turniiril ei olda enam kõige kainemas olekus ning otsused ei ole kõige paremad. On ka olukordi, kus ma ei mäleta, kuidas ma turniiril välja kukkusin - see tähendab mäluaukus. Kokku olen käinud parkis alla 10 korra ning täpselt 1 kaine kord ning 1 vähem purjus kord. Teised korrad on nii, et suht mälumängu mängi

                    Loodame, et tuleviksu see paraneb, kuna osad kamraadid, kellega pärnus live mänginud saavad järgmisel aastal 21 Sellega ehk paranevad ka kainuse% parkis ning tulemuste-tiheduste arv

                    Samuti plaaninud mitu kuud juba pealinna elama asuda aga millegipärast on see saanud plaaniks, mis on liikunud kuust kuusse.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #11
                      Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                      endal on plaan mängida, kui satikalt hitin. mängu isu on väga suur aga tean et on väga palju häid mängijaid ja tase on kõva seal.
                      kuigi oli plaan ka otse sisse osta, siis kaalusin ja see jääb ära.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                        Arvan, et sa oled piisavalt hea mängija, et TB satikatelt 80% kordadest pilet ära tuua

                        Seega kümne aasta jooksul jääb 2 aastat mängimata, kui oma raha eest ei taha piletit välja käia.

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #13
                          Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                          Suht savi kui hea sa seal satikatel oled. Võtsin just osa ühest. 48s kaitstakse blindi ja hititakse riverisse ikka mast. A6o UTG raiseb ja callib all-ine ja hitib 66622 maja jne. Unbelieveble on need turnad kõik.

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #14
                            Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                            Täna kell 14.00 Triobetis Nädala Finaal. Osavõtutasu 16€ ja iga neljas saab pileti 19. jaanuari 66€ EMV finaalsatelliidile. Kuna tegin hommikul veits cashi ning jõuluvanasid endiselt liigub siis otsustasin, et proovin ikka ära jälle ühe donkamendi. Peab küll juba mõttes harjuma, et küllap dongatakse ära, aga mis seal ikka, cashis maksti käed ilusti välja ja lükati oma A high või auku rida vs mu maja AI, seega natuke freerolli tunne :)

                            Kui seekord ei õnnestu siis kavatsen ikkagi osta finaalsatelliidile end sisse, kuna seal on 10 piletit garanteeritud.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Eesti VII Meistrivõistlused pokkeris

                              Krttttttt ma vist lähen pikali. Thaaks ka m2ngida...

                              Comment

                              Working...