WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muhkLionu
    Grinder
    • Jan 2009
    • 522

    #511
    Re: WCOOP 2010

    Main Evendil hetkel HU käimas.

    keegi POTTERPOKER v. keegi joeysweetp

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #512
      Re: WCOOP 2010

      POTTERPOKER pani kinni. sharkscope graph on solid.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #513
        Re: WCOOP 2010

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        POTTERPOKER pani kinni. sharkscope graph on solid.
        Võitis $2,278,097.50 The biggest prize in online poker history.

        Võimas tulemus.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #514
          Re: WCOOP 2010

          vaatasin pokkerpotter oli teinud 180 12 taalastes 1616 m2ngu...
          POTTERPOKER 1,616 $6 $11 50% $9,707 Super Tilt N/A PokerStars E180-180 S10-15 SNG Only x

          50% roi v2ga muljetavaldav

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #515
            Re: WCOOP 2010

            mu 12$ 135man sng-de roy peaks üle saja olema mingi 1,5k mängu peale. see 50% ei ole nii ulme midagi..

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #516
              Re: WCOOP 2010

              Ei ole jah...
              zz

              Suht suur vahe, kas teed starsis 12$ 180man turbosid või siis 135ne ma eeldan et full tildis rush mis on fishi meri ??

              Kui sa ütled, et 50% roi pole seal midagi erilist siis mine sharko teisi 180manide rege ja tule tagasi.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #517
                Re: WCOOP 2010

                Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                Ei ole jah...
                zz

                Suht suur vahe, kas teed starsis 12$ 180man turbosid või siis 135ne ma eeldan et full tildis rush mis on fishi meri ??

                Kui sa ütled, et 50% roi pole seal midagi erilist siis mine sharko teisi 180manide rege ja tule tagasi.
                ok pro. sellessuhtes võib sul õigus olla, ei oska komenteerida, sest ei ole kunagi starsis neid mänginud.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #518
                  Re: WCOOP 2010

                  kustutage see post :D

                  Comment

                  Working...