Winter Wonder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Asta62
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 53

    #46
    Re: Winter Wonder

    http://www.pokerhand.org/?3556774 tänase päeva jooksul 2 nelikut ja mastirida :)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: Winter Wonder

      Algselt postitas Asta62
      http://www.pokerhand.org/?3556774 tänase päeva jooksul 2 nelikut ja mastirida :)
      ROFL, millionaire.

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #48
        Re: Winter Wonder

        Tervist,

        hakkas huvitama kas Unibetis mingeid muid boonuseid ka eksisteerib? Kodulehelt ei suutnud millegipärast leida.

        Comment

        • Maheaatom
          Grinder
          • Oct 2008
          • 958

          #49
          Re: Winter Wonder

          $100 deposiitboonus. Aga ma ei ole kindel, kes seda "niisama liitudes" ka saab.

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #50
            Re: Winter Wonder

            Algselt postitas Maheaatom
            $100 deposiitboonus. Aga ma ei ole kindel, kes seda "niisama liitudes" ka saab.
            ma ka nagu ei näinud 1ki deposiit boonust , rakebacki ega midagi.... ke

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #51
              Re: Winter Wonder

              Need, kes boonusest osa tahtsid võtta juba liitusid Unibetiga ja tekida ka oma deposiidid, seega uued kliendid on olemas, aga milleks siis enam boonust maksta? ja lõpetatigi ära - selline mõttekäik oli minul
              (kuigi kampaania reeglites oli algul selgelt kirjas, et kestab detsembri lõpuni)

              Comment

              • gert23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #52
                Re: Winter Wonder

                Algselt postitas arvamusliider
                Kes ei tea, siis "talve ime" kestab eestlastele veel kuni 14.detsembrini. Mõjal pandi juba kraanid kinni, ilmselt kahjulik otsus.
                seda oligi arvata. Hea et deposiiti ei teinud ja ka grindima ei hakkanud.

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #53
                  Re: Winter Wonder

                  Oh jeerum, on vennikesed, ju siis tõesti jube kahjulik neile! Milleks kodulehel siis lubada üldse? ??? :o
                  Kui seda teadnud oleks siis ma triobetis seda raked handide boonust poleks üldse ette võtma hakanud.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: Winter Wonder

                    Mehed pole hullu, sest meie ei kaotanud midagi aga Unibet kaotas meie usalduse ja respekti tema vastu ning tuleviku promosid vaatame natuke karmima pilguga. Kui nad tõesti lõpetasid promo ära, kuna muutus liiga kahjulikumaks siis tolle ettevõttega on midagi mäda. Sest antud promo kahjulikust või kasumlikust saab pea-aegu sendi pealt välja arvestada ja selleks ei ole vaja ülikooli matemaatikat.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #55
                      Re: Winter Wonder

                      sain pühapäeval lümpsi live cashis riverisse auku mastirea. käsi läks showdowni(obv tuli riveris mu overbetile veel reise peale).
                      HH-d näeb lümpicu turvalindilt. peaks kvalifitseeruma. kus on roheline?

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #56
                        Re: Winter Wonder

                        Ju neil marketingis pole siis haridusega inimesi. Aga jah - unibet - easy fold.

                        Comment

                        • Karupee
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 54

                          #57
                          Re: Winter Wonder

                          Oskab keegi öelda, mis aadressile tuleb käsi saata?

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #58
                            Re: Winter Wonder

                            info-ee@unibet.com

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #59
                              Re: Winter Wonder

                              Algselt postitas ranka
                              Mehed pole hullu, sest meie ei kaotanud midagi aga Unibet kaotas meie usalduse ja respekti tema vastu ning tuleviku promosid vaatame natuke karmima pilguga. Kui nad tõesti lõpetasid promo ära, kuna muutus liiga kahjulikumaks siis tolle ettevõttega on midagi mäda. Sest antud promo kahjulikust või kasumlikust saab pea-aegu sendi pealt välja arvestada ja selleks ei ole vaja ülikooli matemaatikat.

                              Kuidas sa hindad sendi pealt seda, kui palju mängijaid su saidile mängima tuleb mingi soodsa promo mõjul?
                              Selge see, et Unibet pani kuskil mööda, raske uskuda, et nad ei teadnud, kui tihti nelikud ja straight flushid tulevad, ilmselt pandi mööda sellega, kui palju mängijaid mängima tuleb, eeldati kolm korda vähemat hulka.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #60
                                Re: Winter Wonder

                                Ärimaailm on samas selline, et iga viga jääb silma ja karistatakse ära. Nii lihtsalt paraku on.

                                Comment

                                Working...