Tegemist väga huvitava pakkumisega, üleeile sain triobetis KKKK vs AA. Mastirea oleks korra saanud, kui foldisin marginaalse panuse peale turnil. Ja neid Royaleid on ka aeg-ajalt tulnud nii, et tasuks proovida kindlasti! Teen ilmselt Triobetis 11-ndani tööd reload boonuse nimel ja siis proovin unibetis sinilindusid püüda. Eriti hea punkt on see, et vahet pole, mis laual mängid. Mitte nagu trios, et NL20€ lauad ainult.
Winter Wonder
Collapse
X
-
Re: Winter Wonder
mitu inimest potis peab olema? kuna on kirjas, et Ükskõik, mis rahalaudadel, siis järeldan, et võib ka HU pot olla, kuna on ju HU lauad ka....Algselt postitas rankapoegImelik et unibeti lehel pole kirjas, et kas käsi peab minema showdownile, mitu inimest peab potis olema jne? Tavaliselt on ikka sellistel promotionitel taolised nõudmised.
Showdown - tavaliselt on jah nii, et käsi peab minema showdownile(lives), et kandideeriks jackpotile/hand of week jne asjadele. seega kui saad midagi neist kombinatsioonidest ja mängid sendilauas, siis arvan, et kõige mõistlikum on chk/call või chk/chk riverini välja.
aga neid asju tasub jah järele uurida.
Comment
-
Re: Winter Wonder
Too ikka ju väga hea pakkumine just mikro limiidi grinderitele, sest auhinnad on meeletud. 10NL mängijale on neliku saamine 50 eurot, mis on 5 buy-ini. Eelmine kuu 40k käe kohta sain neli nelikut ehk oleks €200 lisaraha saanud + punktidest tulenev rakeback.
Rahalised auhinnad on järgnevad:
[x] Kuninglik mastirida - 500 eurot
[x] Mastirida - 250 eurot
[x] Nelik (A, K, Q, J) - 50 eurot
Comment
-
Re: Winter Wonder
Mul oli Trios poole kuuga Novembris flopatud Royal+1 Straigth+3 Nelikut.
Pakkumise poole pealt tundub tõesti kuld, NL10 mängijana tuleb täitsa mõtlema hakata võimaluse peale, kui nüüd reeglites muudatusi ei tule ja asja nii kergelt ei anta.
Comment
-
Re: Winter Wonder
Küsisin üle ja sain sellist lisainformatsiooni:
Ei pea kasutama mõlemat kaarti ning showdownini ka asi minema ei pea.. küll peate te aga vämalt floppi nägema.
kui küsisin lisaks, et kas sellisel juhul saab boonuse ka siis, kui vastav käsi tuleb lihtsalt lauda ja sa oled potis, sain sellise vastuse, mis pole aga 100% kindel, kuna support ei teadnud seda ka ise kindlalt:
.. reeglite järgi loeb ka see kui vastav käsi tuleb lihtsalt lauda
Comment
-
Re: Winter Wonder
LOLAlgselt postitas TuulKüsisin üle ja sain sellist lisainformatsiooni:
Ei pea kasutama mõlemat kaarti ning showdownini ka asi minema ei pea.. küll peate te aga vämalt floppi nägema.
kui küsisin lisaks, et kas sellisel juhul saab boonuse ka siis, kui vastav käsi tuleb lihtsalt lauda ja sa oled potis, sain sellise vastuse, mis pole aga 100% kindel, kuna support ei teadnud seda ka ise kindlalt:
.. reeglite järgi loeb ka see kui vastav käsi tuleb lihtsalt lauda
tahaks näha skilli millega tõmmatakse välja nelik või royal ilma floppi nägemata.....
Comment
-
Re: Winter Wonder
Algselt postitas rankaToo ikka ju väga hea pakkumine just mikro limiidi grinderitele, sest auhinnad on meeletud. 10NL mängijale on neliku saamine 50 eurot, mis on 5 buy-ini. Eelmine kuu 40k käe kohta sain neli nelikut ehk oleks €200 lisaraha saanud + punktidest tulenev rakeback.
Rahalised auhinnad on järgnevad:
[x] Kuninglik mastirida - 500 eurot
[x] Mastirida - 250 eurot
[x] Nelik (A, K, Q, J) - 50 eurot
OOOT MISASJA........sa said vaid 40 000 käe jooksul 4x nelikud :/......isegi mina saan trios rohkem, kuigi ma holdemit teen väga vähe :D.
aaa
.....sorry, my bad :D, trio ju rigged....ja stars nii riggedpole, hahe :D
Aga muidu tundub olevat väga huvitav promo ja asjalikud auhinnad!
Royalit olen holdemis saanud 2x ning mõlemad 2 pocket cardiga.
S8 flushi rohkem jne.
Kahjuks ise Unibetis ei pela.
Märkasin ka seda, et reeglites pole kirjas seda, et võita võib ka 1 kaardiga käest...või siis 0 kaardiga käest, pm kui saad royali, neliku vms, siis oled boonuse kirja saanud, trios alati see lax, et mõlemad kaarti tuleb käest kasutada.
Edu kõikidele unibeti jahtijatele !
Comment
TC
Comment