Winter Wonder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #1

    Winter Wonder

    Tegemist väga huvitava pakkumisega, üleeile sain triobetis KKKK vs AA. Mastirea oleks korra saanud, kui foldisin marginaalse panuse peale turnil. Ja neid Royaleid on ka aeg-ajalt tulnud nii, et tasuks proovida kindlasti! Teen ilmselt Triobetis 11-ndani tööd reload boonuse nimel ja siis proovin unibetis sinilindusid püüda. Eriti hea punkt on see, et vahet pole, mis laual mängid. Mitte nagu trios, et NL20€ lauad ainult.

  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #2
    Re: Winter Wonder

    Imelik et unibeti lehel pole kirjas, et kas käsi peab minema showdownile, mitu inimest peab potis olema jne? Tavaliselt on ikka sellistel promotionitel taolised nõudmised.

    Comment

    • gert23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: Winter Wonder

      tõesti imelik. Hetkel paistab asi liiga ilus et olla tõsi :) Keiss kui infi saad (kas käsi peab showdownile minema?) jaga ka meiega.

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #4
        Re: Winter Wonder

        Käes ju jõulukuu ;D
        Tuleb uurida jah täpsemalt.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: Winter Wonder

          Algselt postitas rankapoeg
          Imelik et unibeti lehel pole kirjas, et kas käsi peab minema showdownile, mitu inimest peab potis olema jne? Tavaliselt on ikka sellistel promotionitel taolised nõudmised.
          mitu inimest potis peab olema? kuna on kirjas, et Ükskõik, mis rahalaudadel, siis järeldan, et võib ka HU pot olla, kuna on ju HU lauad ka....
          Showdown - tavaliselt on jah nii, et käsi peab minema showdownile(lives), et kandideeriks jackpotile/hand of week jne asjadele. seega kui saad midagi neist kombinatsioonidest ja mängid sendilauas, siis arvan, et kõige mõistlikum on chk/call või chk/chk riverini välja.
          aga neid asju tasub jah järele uurida.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Winter Wonder

            Too ikka ju väga hea pakkumine just mikro limiidi grinderitele, sest auhinnad on meeletud. 10NL mängijale on neliku saamine 50 eurot, mis on 5 buy-ini. Eelmine kuu 40k käe kohta sain neli nelikut ehk oleks €200 lisaraha saanud + punktidest tulenev rakeback.

            Rahalised auhinnad on järgnevad:
            [x] Kuninglik mastirida - 500 eurot
            [x] Mastirida - 250 eurot
            [x] Nelik (A, K, Q, J) - 50 eurot

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: Winter Wonder

              Mul oli Trios poole kuuga Novembris flopatud Royal+1 Straigth+3 Nelikut.
              Pakkumise poole pealt tundub tõesti kuld, NL10 mängijana tuleb täitsa mõtlema hakata võimaluse peale, kui nüüd reeglites muudatusi ei tule ja asja nii kergelt ei anta.

              Comment

              • Aristotep
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #8
                Re: Winter Wonder

                Mul Trios eelmine kuu 2 straight flushi ja 2 nelikut.
                Paneb mõtlema. NL10 jaoks on suur raha.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Winter Wonder

                  Algselt postitas Aristotep
                  Mul Trios eelmine kuu 2 straight flushi ja 2 nelikut.
                  Paneb mõtlema. NL10 jaoks on suur raha.
                  Straight flush ja royal flushi rahad on iga limiidi jaoks suured summad IMO.

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #10
                    Re: Winter Wonder

                    Kui kõik ongi nii ilus, siis lähen ka unibeti kõige madalamasse limiiti boonuseid grindima

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #11
                      Re: Winter Wonder

                      Sõber sai AAAA, omades ise vaid ühte A-d. Saatis käe ära, eks vaatab, kas saab boonuse ;D
                      Kuskil pole ju juttu, et peab mõlemat pocket kaarti kasutama :o

                      Ise sain ka eelmine kuu vähemalt ühe Royali ja paar str flushi.

                      Comment

                      • Tuul
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 989

                        #12
                        Re: Winter Wonder

                        Küsisin üle ja sain sellist lisainformatsiooni:

                        Ei pea kasutama mõlemat kaarti ning showdownini ka asi minema ei pea.. küll peate te aga vämalt floppi nägema.

                        kui küsisin lisaks, et kas sellisel juhul saab boonuse ka siis, kui vastav käsi tuleb lihtsalt lauda ja sa oled potis, sain sellise vastuse, mis pole aga 100% kindel, kuna support ei teadnud seda ka ise kindlalt:

                        .. reeglite järgi loeb ka see kui vastav käsi tuleb lihtsalt lauda

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #13
                          Re: Winter Wonder

                          Algselt postitas Tuul
                          Küsisin üle ja sain sellist lisainformatsiooni:

                          Ei pea kasutama mõlemat kaarti ning showdownini ka asi minema ei pea.. küll peate te aga vämalt floppi nägema.
                          kui küsisin lisaks, et kas sellisel juhul saab boonuse ka siis, kui vastav käsi tuleb lihtsalt lauda ja sa oled potis, sain sellise vastuse, mis pole aga 100% kindel, kuna support ei teadnud seda ka ise kindlalt:

                          .. reeglite järgi loeb ka see kui vastav käsi tuleb lihtsalt lauda
                          LOL
                          tahaks näha skilli millega tõmmatakse välja nelik või royal ilma floppi nägemata.....

                          Comment

                          • Tuul
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 989

                            #14
                            Re: Winter Wonder

                            Eks see on ennetamine ikka sellele, et mõni mees arvab, et ta saab siis ka boonuse, kui lauda nelik tuleb niisama ja ta juba preflop foldis, näiteks on inglise keelsetes reeglites kirjas, et rabbit cam card ei loe ka

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: Winter Wonder

                              Algselt postitas ranka
                              Too ikka ju väga hea pakkumine just mikro limiidi grinderitele, sest auhinnad on meeletud. 10NL mängijale on neliku saamine 50 eurot, mis on 5 buy-ini. Eelmine kuu 40k käe kohta sain neli nelikut ehk oleks €200 lisaraha saanud + punktidest tulenev rakeback.

                              Rahalised auhinnad on järgnevad:
                              [x] Kuninglik mastirida - 500 eurot
                              [x] Mastirida - 250 eurot
                              [x] Nelik (A, K, Q, J) - 50 eurot


                              OOOT MISASJA........sa said vaid 40 000 käe jooksul 4x nelikud :/......isegi mina saan trios rohkem, kuigi ma holdemit teen väga vähe :D.
                              aaa
                              .....sorry, my bad :D, trio ju rigged....ja stars nii riggedpole, hahe :D


                              Aga muidu tundub olevat väga huvitav promo ja asjalikud auhinnad!
                              Royalit olen holdemis saanud 2x ning mõlemad 2 pocket cardiga.
                              S8 flushi rohkem jne.
                              Kahjuks ise Unibetis ei pela.


                              Märkasin ka seda, et reeglites pole kirjas seda, et võita võib ka 1 kaardiga käest...või siis 0 kaardiga käest, pm kui saad royali, neliku vms, siis oled boonuse kirja saanud, trios alati see lax, et mõlemad kaarti tuleb käest kasutada.

                              Edu kõikidele unibeti jahtijatele !

                              Comment

                              Working...