PokerStars Live Series turniirid Olympicus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #16
    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    kes läheb see reede 09-01?
    tõenäoliselt lähen. nüüd edaspidi tundub, et hakkavad olema 70 kohalised turniirid,kuna mingi soome firma on igale turnale 14 kohta bronninud.
    ja oskab keegi öelda palju nende satikate fieldid on olnud? satikad(freeroll ja 1$ turna) siis iga kuu 26. kuupäeval PS-is.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #17
      Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

      Peab endale kalendrisse meeldetuletuse tegema. Tahaks küll tallinna live turnale minna. Kahtlen, et field väga suur on.

      Comment

      • zuckerman286
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 83

        #18
        Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

        kavatsen ka jõudumööda nendel osaleda. seekord jäi küll satikal osalemata, eelmine kord just sealtkaudu pilet tuli.

        Comment

        • akristjan
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 406

          #19
          Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

          Field PS on suur.... freerollid igasugused proovivad... kuskil 400 ja 1$ on ule 100..... tase nagu ikka freerollil- ei olegi olla

          Comment

          • zuckerman286
            Julm Donk
            • Nov 2008
            • 83

            #20
            Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

            no ma ei tea. kuidas võtta. mina vaatan taolistele turniiridele pigem selle näoga, et mängida pole vaja, vaja on vaid loota, et turniiri jooksul su käsi 7 korda vastu peab, nagunii oled AI minnes ees :)

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #21
              Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

              10-15% vahetust?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                Ei mängi enam live, kuna seal ei saa FPP-sid :D

                Comment

                • zuckerman286
                  Julm Donk
                  • Nov 2008
                  • 83

                  #23
                  Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                  kolm kätt sain mängida 3h jooksul, ei saanud kaarti, positsioonil ei olnud õigeid tingimusi, mnjah ja ühe korra sain KK-ga Q6 käest pähe, tegin turnil hero foldi ja härra (kes alati mängib esimese tunni jooksul any2 ja pärast mängib tava-TAGi) näitas oma kahte paari...aga vähemalt istusin Heiki L ja Imre vahel kogu aeg, õppida sai :)

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #24
                    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                    turniir oli hea. lauas mula käis. cash peale seda ka normaalne. lauas mitu donki(mõni mees mängis esimest korda üldse live), mõned päris purjus. aga kaarti nägin harva, fancy playsid ei teinud ja lõpuks jäi napp +1300.
                    joogise svenza mula käis, ajas regulare tilti. juttu oli nii palju, et jäi jube loose mulje, tegelt hui palju käsi mängis. ärgitas teisi tõstma,actioni tegema jne.
                    kõrvallauas DC-s osteti ka võidu riverisse 1-2oudiseid, et lõbus oleks.
                    ja siis see royal ja 25k boonus. tervele lauale rummcolad jne. peab ka ilma autota kunagi minema......

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #25
                      Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                      Algselt postitas vsiu100
                      turniir oli hea. lauas mula käis. cash peale seda ka normaalne. lauas mitu donki(mõni mees mängis esimest korda üldse live), mõned päris purjus. aga kaarti nägin harva, fancy playsid ei teinud ja lõpuks jäi napp +1300.
                      joogise svenza mula käis, ajas regulare tilti. juttu oli nii palju, et jäi jube loose mulje, tegelt hui palju käsi mängis. ärgitas teisi tõstma,actioni tegema jne.
                      kõrvallauas DC-s osteti ka võidu riverisse 1-2oudiseid, et lõbus oleks.
                      ja siis see royal ja 25k boonus. tervele lauale rummcolad jne. peab ka ilma autota kunagi minema......

                      Uiiii bläää, see oli ju see kord. ÜLIMUDAS olin. Istusin NL Holdemi lauas ja tõmbasin ennast rumm kooladest mutta ja lihtsalt callisin ja maksin välja paari tonni eest. Ja see metsik möla, pluss veel Timiga võidu räuskamine vene keeles :) No lõpuks Gunn pani mulle 10 minti penalty ära, siis tulin tagasi ja läksin Dealers Choice taguma. Sihukest paska ajasin, regularid olid ülinärvis ja üritasid mind iga hinna eest bustosse tõmmata. Lõppes sellega et callisin Omahas Arutjunovi täisblufi 2 paariga maha 7K pott, jäin paar kilo plussi, pluss veel terve õhtu jooki... Timiga veel Eestikatel hiljem arutasime, et kas peaks sama muda kordama, õnneks jäi ära. Nüüd kui Tartus pannakse Olümps kinni, pean ka Tallinnas käima hakkama regullarselt. A väärt üritus igatahes.

                      P.S. Oleks veel joogi tempot hoidnud, oleks saavutanud HÜDROMUDA, mis oleks lõppend samas staadiumis nagu suvepäevadel :D

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #26
                        Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                        persse, et see cash tartus ära lõppes.

                        Mul 21. esimene amateur cagefight ja mõtlesin, et sünnat ka enne tähistada ei saa, vormi hoidmise mõttes, et siis oleks hea, peale sda fighti, kui jalad kannavad veel, midgai tarka teha, näiteks kasinnis sünnipäeva tagasivaatavlöt pidada

                        Comment

                        • leits

                          #27
                          Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                          Algselt postitas jrgn hell
                          persse, et see cash tartus ära lõppes.

                          Mul 21. esimene amateur cagefight ja mõtlesin, et sünnat ka enne tähistada ei saa, vormi hoidmise mõttes, et siis oleks hea, peale sda fighti, kui jalad kannavad veel, midgai tarka teha, näiteks kasinnis sünnipäeva tagasivaatavlöt pidada
                          wtf sa tegeled selle cage rage'ga mida extreme peale näitab õhtul 11 :o :o :o :o?

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #28
                            Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                            enamvähem jh

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #29
                              Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                              Algselt postitas jrgn hell
                              enamvähem jh
                              kus ma saaks sellist asja näha tallinnas?

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #30
                                Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                                Comment

                                Working...