PokerStars Live Series turniirid Olympicus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #136
    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    pakun, et ca 20 on hetkeseisuga waitingus.
    10-15 saab sisse.

    Comment

    • raaids
      Grinder
      • Mar 2009
      • 606

      #137
      Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

      nojaa, siis pole vist mõtet tulla ootama:D

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #138
        Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

        Karu peab kasinni laiendama siis j2relikult :D

        Comment

        • raaids
          Grinder
          • Mar 2009
          • 606

          #139
          Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

          Tere!



          19.koht ootenimekirjas. Eeldatavasti kukub eest ära umbes 8-10 nime, seega veel lootust on turniirile sisse saada.


          Kui kaua see late registration seal kestab? Tulen korraks siis sinna vaatan kas saan või ei saa.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #140
            Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

            Grindisin täna suht kiiresti 10k stacki, aga natuke unine olek ja riskimeelne tuju saatsid mu sellegipoolest ruttu koju :D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #141
              Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

              vsiu on alati hästi neid turnasid mänginud :D
              mul tunne, et seekord hitib ta peene summa/koha (top10)

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #142
                Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                vsiu on alati hästi neid turnasid mänginud :D
                mul tunne, et seekord hitib ta peene summa/koha (top10)

                vale tunne, kui ma ei eksi, siis ma pole PS livel kordagi 1,5a jooksul rahasse saanud(TB livedel olen)

                E: see kord tegin üli agrot ja sitta mängu, olin 35min-ga out... :)

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #143
                  Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                  ei leidnud paremat teemat.

                  kas keegi teab christianit/kristianit rootsist/norrast, käib aegajalt olympicu live turnadel, netis mängib sng'si päris heal tasemel, buy inid jäid 200eur kanti netis vist. tumeda peaga 24a oli, kannab kollaseid/punaseid ketse koguaeg, käel on QK tatoveeritud.

                  laevas saime tuttavaks, sai igast asjadest räägitud ja lubatud aga kui ta mulle kl 5 päeval helistas siis ma polnud veel võimeline liikuma voodist ja veits hiljem vahetasin nri ära. trip oli ka paras mällar, midagi rohkemat väga ei mäleta.

                  suht mõistlik tüüp oli, huumorit mõistis ka, sai lubatud baare tutvustada ja õllesid teha kui ta eestis käib aga pole kontakte ja pole osand otsida ka midagi.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #144
                    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    ei leidnud paremat teemat.

                    kas keegi teab christianit/kristianit rootsist/norrast, käib aegajalt olympicu live turnadel, netis mängib sng'si päris heal tasemel, buy inid jäid 200eur kanti netis vist. tumeda peaga 24a oli, kannab kollaseid/punaseid ketse koguaeg, käel on QK tatoveeritud.

                    laevas saime tuttavaks, sai igast asjadest räägitud ja lubatud aga kui ta mulle kl 5 päeval helistas siis ma polnud veel võimeline liikuma voodist ja veits hiljem vahetasin nri ära. trip oli ka paras mällar, midagi rohkemat väga ei mäleta.

                    suht mõistlik tüüp oli, huumorit mõistis ka, sai lubatud baare tutvustada ja õllesid teha kui ta eestis käib aga pole kontakte ja pole osand otsida ka midagi.
                    väga vale koht kus sellist asja uurida, kui tead ta online kasutajat, siis oota kuni mängib kuskil ja kirjuta talle sinna, vähe usutav, et kellelgi siit foorumist on selle tüübi numbrit. Enne võid olüpsi lennata ja sealt cashi vendadelt küsida, kui siit foorumist uurida, veel enam kuskil PS live teema alt

                    Comment

                    • doomslang
                      Räme Fish
                      • Aug 2010
                      • 10

                      #145
                      Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                      Huvitav et PSis mingi Eesti teema on, "banned" ju eestlastele

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #146
                        Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                        Ei tea, kas ps-is neid satikaid ei toimu enam või milles asi? Pole varem osalenud neil aga nägin sellist linki mis ütleb, et peaks nagu olema võimalik freerollida ps livele või siis on see eksitav reklaam? Keegi teab? Mina lobbyst ei leidnud.

                        Comment

                        • zuckerman286
                          Julm Donk
                          • Nov 2008
                          • 83

                          #147
                          Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                          Ei tea, kas ps-is neid satikaid ei toimu enam või milles asi? Pole varem osalenud neil aga nägin sellist linki mis ütleb, et peaks nagu olema võimalik freerollida ps livele või siis on see eksitav reklaam? Keegi teab? Mina lobbyst ei leidnud.

                          http://www.olympic-casino.com/poker/...arent_id=10468
                          järgmise kuu omale on satikad, endalgi on üks kord õnnestunud 1$ satikast võita pilet. aga peab klienditoest küsima, miks ära jäi

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #148
                            Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                            PN foorumis vastus olemas:

                            Vabandame segaduse pärast - PokerStars oli Eesti satikad kusagile valesse klienti pannud. Kiiremas korras pannakse välja uus aeg septembrikuu PokerStars Live satikaks ning anname sellest teada.

                            Priit Pajumaa
                            Poker manager
                            Olympic Poker Club



                            keegi mängib täna live?
                            50$ / 500.- eek last longer beti ei taha keegi teha?
                            või siis 1:8 oddsidega bettida selle peale kas saan rahasse või mitte?

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #149
                              Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                              Panen 24 krooni, et sa ei saa rahadesse

                              Comment

                              • runnar
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 740

                                #150
                                Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

                                panen $20 sinu $50 vastu selle peale, et ma saan tänasel tartu turniiril suurema cashi kui sa tallinnas

                                Comment

                                Working...