Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #106
    Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

    Jörgen on olemas, helistasin just talle. Üritan Fortunega ka kuidagi kontakti saada.

    EDIT: Fortune ka olemas.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #107
      Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

      60 osalejate, peame esimese 12 hulka tulema, et saada raha

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #108
        Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

        Stäkk 2815, blaindid 15/30 ja ma UTG. Käes 33, teen 90 tõste ja Suur Blaind callib. Flop Q 7 3 . Perfektne! Vastane check-callis minu 150 panuse, turn T ja jälle check-callis 405 panuse. River oli 3 vastane tsipa mõtles ja tegi 660 panuse, mille peale ma läksin alli-in ning vastane loobus.

        Stäkk 4090

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #109
          Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

          näiliselt tundub et nitivad, aga kui mängivad ja ei hiti, hakkavad kohe rämedat metat tegema.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #110
            Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

            mul mingi 4,2 kilo
            ptüi ptüi ptüi aga soulreadid tulevad

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #111
              Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

              Algselt postitas Marek K.
              näiliselt tundub et nitivad, aga kui mängivad ja ei hiti, hakkavad kohe rämedat metat tegema.
              Minu arvates on see tüüpiline tight mängijatele, kes tahavad osata aga ei oska. On preflopis küll tight aga postflopis teevad väga palju halbu calle või bluffe.

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #112
                Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                Algselt postitas ranka
                Minu arvates on see tüüpiline tight mängijatele, kes tahavad osata aga ei oska. On preflopis küll tight aga postflopis teevad väga palju halbu calle või bluffe.
                ye

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #113
                  Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                  selle jaoks ma olengi pf loose ja siisteen plaju halbu calle ja bluffe. nii peaks toitma

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #114
                    Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                    ma vaatasin lobbyst kõike turnasid ja tundus et mõned nied trunadl kattuvad
                    a ei viitsi uuetsi vaadata, hea oleks, siis need saavad disklahvi

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #115
                      Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                      ise on süüdi tondid

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #116
                        Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                        riverdasin J tripsi, aga ei makstud välja.
                        Ilmselge karma mareki vetsu ropsimisest

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #117
                          Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                          Stäkk 3555, blaindid 60/120

                          Mul käes buttonil-l AKo. UTG limbib, folditakse minuni ja teen 480 avangu, mille callivad Suur Blaind ja UTG. Flop on A 8 2 ja panga suurus umbes 1500. Teen kuiva floppi 600 panuse, mille mõlemad vastased callivad. Turn on 7 , pank üle 3000 mul 2400, teisel 2200 ja kolmandal mängijal 900 alles. Panen all-in, mõlemad mängijad callivad. Ühel AQ ja teisel 8K ristid. River on tühi kaart ning võidan suure panga elimineerides kaks mängija.

                          Stäkk nüüd: 8585

                          Comment

                          • Helmps
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 828

                            #118
                            Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                            Algselt postitas ranka
                            Stäkk 3555, blaindid 60/120

                            Mul käes buttonil-l AKo. UTG limbib, folditakse minuni ja teen 480 avangu, mille callivad Suur Blaind ja UTG. Flop on A 8 2 ja panga suurus umbes 1500. Teen kuiva floppi 600 panuse, mille mõlemad vastased callivad. Turn on 7 , pank üle 3000 mul 2400, teisel 2200 ja kolmandal mängijal 900 alles. Panen all-in, mõlemad mängijad callivad. Ühel AQ ja teisel 8K ristid. River on tühi kaart ning võidan suure panga elimineerides kaks mängija.

                            Stäkk nüüd: 8585
                            very nice hand, sir!

                            mul atm 4025 stack. alguses cripplesin ~1800 peale, aga siis AQ-ga flopatud top Q paar maksti KQ poolt välja :)

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #119
                              Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                              good

                              a tra inimesi üldse ei lange
                              ja kaarti ka asjalikkumat pole tulnud

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                                Algselt postitas jrgn hell
                                good

                                a tra inimesi üldse ei lange
                                ja kaarti ka asjalikkumat pole tulnud
                                Kannatust sõber, küll blaindid kasvavad ja hakatakse lollusi tegema. Minu turniiril 60-nest alustajast 48 alles.

                                Comment

                                Working...