Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

    • Foorumite Lahing

      Bwin pokkerituba korraldab üle maailmse foorumite lahingu, kus iga KUTSUTUD foorum saab osaleda võitluses, kus antakse ära $60,000!!!! Selles promos osalemiseksl läheb vaja ainult 10 foorumi kasutajat, kes moodustavad tiimi läbi kvalifikatsiooni turniiride!


      Üritus toimub kahes faasis:

      1. Parooliga kaitstud kvalifikatsiooni turniir: 6.12.2009 (pühapäev)
      [o] 5-15 mängijat saavad edasi tiimi(desse), kes automaatselt osalevad finaalis.
      [o] Selles promos saavad osaleda ainult foorumid, kes on saanud erikutse või promovad Bwin pokkerituba;
      [o] Iga foorum saab turniiri parooli, mis tuleb edastada foorumi mängijatele.
      [o] Kvalifikatsiooni turniiri sisseost on $5+$1
      [o] Vähemalt 10 mängijat peab osalema turniiril, et foorum saaks koostada tiimi
      [o] Kui turniiril on 10-50 mängijat, siis esimesed 5 saavad tiimi "PokkeriProd.com 1". Kui turniiril on 51-100 mängijat, saavad tiimidesse esimesed 10 mängijat. Kuna tiimid peavad olema viie liikmelised siis koostatakse PokkeriProd.com foorumi jaoks kaks viie liikmelist tiimi! Kui mängijaid on 101-150 siis saavad esimesed 15 mängijat tiimidesse ja seekord luuakse kolm PokkeriProd.com tiimi jne, jne.


    Näide:
    <pre>10-50 osalejat kvalifikatsioonil
    Tulemus Foorumi Tiimi Number
    1st Tiim 1
    2nd Tiim 1
    3rd Tiim 1
    4th Tiim 1
    5th Tiim 1


    51-100 osalejat kvalifikatsioonil

    Tulemus Foorumi Tiimi Number
    1st Tiim 1
    2nd Tiim 2
    3rd Tiim 1
    4th Tiim 2
    5th Tiim 1
    6th Tiim 2
    7th Tiim 1
    8th Tiim 2
    9th Tiim 1
    10th Tiim 2


    101-150 osalejat kvalifikatsioonil

    Tulemus Foorumi Tiimi Number
    1st Tiim 1
    2nd Tiim 2
    3rd Tiim 3
    4th Tiim 1
    5th Tiim 2
    6th Tiim 3
    7th Tiim 1
    8th Tiim 2
    9th Tiim 3
    10th Tiim 1
    11th Tiim 2
    12th Tiim 3
    13th Tiim 1
    14th Tiim 2</pre>

    2. Finaal turniir (kõik tiimid osalevad)
    [x] 5 Finaal turniiri jooksevad täpselt samal ajal 13.12.2009, 21:00 (GMT+1)
    [x] Tiimides olevad mängijad saaavd turniiri pileti oma kontole kohe peale kvalifikatsioonide lõppu ja saavad registreeruda finaal turniirile.
    [x] Iga tiimi liige mängib samal ajal erinevat turniiri ja saab punkte:
    <pre>
    Koht Punkte
    1 100
    2 85
    3 70
    4 55
    5 45
    6 35
    7 30
    8 25
    9 20
    10 20
    11-15 15
    16-30 10
    31-50 5
    51+ 2</pre>

    3. Kõige rohkem punkte teeninud tiimi vahel jagatakse ära võrdselt $21,000 ($4500 mängija kohta)
    4. Auhinnafond on $60,000

    <pre>
    Tiimi Tulemus Auhind $
    1 21000
    2 13000
    3 9000
    4 6000
    5 4000
    6 3000
    7 1500
    8 500
    9 500
    10 500
    11 500
    12 500</pre>

    Reeglid ja Tingimused
    1. Kui kvalifikatsiooniturniir tühistatakse, kuna osaleb alla 10 mängija siis turniiri uuesti ei tehta.
    2. Mängija, kes osaleb rohkem, kui ühel kvalifikatisoon automaatselt eemaldatakse. Kui mängija sai pileti finaali, siis pilet võetakse ära ja antakse järgmisele mängijale.
    3. Kui mängija ei saa osaleda finaalis, siis kontolt ei tohi keegi mängida ja mängijat välja ei vahetata.
    4. Kui mängija konto on mingil põhjusel blokeeritud, siis vahetusi ei lubata ja turniiril lihtsalt "time outib".
    5. Kui tiimid jäävad viiki, siis viigistatud kohtade auhinnad liidetakse ning jagatakse võrdselt tiimide vahel. Näiteks, kui kaks tiimi saavad viienda-kuuenda koha, siis viies-kuues koht liidetakse kokku ja jagatakse kahe tiimi vahel ära.
    6. Ühelt kvalifikatisooni maha registreerides ja teisele registreerides tähendab automaatselt disklahvi.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

    Ma ei ole kindel aga too promo peaks olema ainult neile, kes on liitunud läbi meie linkide Bwin pokkeritoaga. Lingiks on: http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=63852

    Comment

    • BigGamblerFish
      Julm Donk
      • Nov 2009
      • 30

      #3
      Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

      Algselt postitas ranka
      Ma ei ole kindel aga too promo peaks olema ainult neile, kes on liitunud läbi meie linkide Bwin pokkeritoaga. Lingiks on: http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=63852

      Viitsid uuri järgi ja siis registeerin läbi teie linkide , ei oma veel kontod bwinis.

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #4
        Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

        Algselt postitas BigGamblerFish
        Viitsid uuri järgi ja siis registeerin läbi teie linkide , ei oma veel kontod bwinis.
        sama siin, et kui preagu konto teen, kas siis osaleda saab ikka? muidu tundub huvitav asi olema 8)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

          Läbi meie linkide liitudes saab päris kindlasti osaleda!

          EDIT: ise olen ka platsis päris kindlasti

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #6
            Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

            et detsembrini aega siis? enne ei pea midagi võimlema

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

              Algselt postitas jrgn hell
              et detsembrini aega siis? enne ei pea midagi võimlema
              Jaa täpselt. Promo pluss ongi see ,et ei ole vaja koguda miskeid punne ja junne ega teha saltosid, et kuskil kvalifitseeruda. $6 deposiit, osaled pühapäevasel turkal, saad edasi siis saad, kui ei saa siis ei saa.

              Konkurentsi kohta ei oska kahjuks midagi öelda aga näiteks 100 tiimi finaalis tundub mulle utoopia, pakuks puusalt, et miski 20-50.

              EDIT: Ja bwini poolt ka väga hea promo, $60,000 eest saab üle euroopa paljudes foorumites päris pikka promo. Ei ole halb IMO.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                Algselt postitas ranka
                Jaa täpselt. Promo pluss ongi see ,et ei ole vaja koguda miskeid punne ja junne ega teha saltosid, et kuskil kvalifitseeruda. $6 deposiit, osaled pühapäevasel turkal, saad edasi siis saad, kui ei saa siis ei saa.

                Konkurentsi kohta ei oska kahjuks midagi öelda aga näiteks 100 tiimi finaalis tundub mulle utoopia, pakuks puusalt, et miski 20-50.

                EDIT: Ja bwini poolt ka väga hea promo, $60,000 eest saab üle euroopa paljudes foorumites päris pikka promo. Ei ole halb IMO.
                tõesti hea promo!

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #9
                  Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                  Uurisin täpsemalt järele, et saavad registreeruda ka need, kellel varem Bwinis konto olemas. Et siis lihtsalt, kellel on soov osaleda PokkeriProd.com tiimis, saavad meilt parooli. Samas, kellel veel kontot pole, siis soovitan siiski läbi affiliate konto registreerida.

                  Comment

                  • Waim
                    Räme Fish
                    • Aug 2009
                    • 22

                    #10
                    Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                    Pole ka seal kontot ja praegu äkki paras aeg siis teha,kui mahun meeskonda.....
                    Asjal paistab jumet olema...

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                      Algselt postitas Waim
                      Pole ka seal kontot ja praegu äkki paras aeg siis teha,kui mahun meeskonda.....
                      Asjal paistab jumet olema...
                      Meeskonnad koostatakse kvalifikatsiooni turniiride järgi.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                        Algselt postitas ranka
                        Meeskonnad koostatakse kvalifikatsiooni turniiride järgi.
                        et kui ma seda kvalifikatsiooni mängin siis pannakse lambi Igorite ja Pedrodega ühte tiimi?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                          Algselt postitas lenC
                          et kui ma seda kvalifikatsiooni mängin siis pannakse lambi Igorite ja Pedrodega ühte tiimi?
                          Jah. Igas tiimis on 5 liiget.

                          Kui alla 10 mängija siis kvalifikatsioon jääb ära ja meie foorumi tiimi ei koostata.
                          Kui 10-50 mängijat kvalifikatisoonil siis esimesed 5 saavad tiimi.
                          kui 51-100 siis esimesed 10 koostavad kaks viieliikmelist tiimi
                          kui 101-150 siis esimesed 15 koostavad kolm viieliikmelist tiim
                          jne.

                          Eeldan, et meie turniirile üle 50 ei tule, seega PokkeriProd.com foorumit esindab tõenäoliselt üks viie liikmeline tiim. Parooli ma arvan, et varjama ei pea, kuna tegu on tasulise turniiriga siis freeroll kütid parooli jahtima ei hakka.

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #14
                            Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                            Algselt postitas lenC
                            et kui ma seda kvalifikatsiooni mängin siis pannakse lambi Igorite ja Pedrodega ühte tiimi?
                            No mitte päris lambi pedrodega, vaid ikka nendega, kes kvalifitseerusid läbi selle foorumi ja olid parimad :P

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #15
                              Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                              Algselt postitas Marek K.
                              No mitte päris lambi pedrodega, vaid ikka nendega, kes kvalifitseerusid läbi selle foorumi ja olid parimad :P
                              i am Pedro

                              Comment

                              Working...