Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #61
    Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

    Algselt postitas jaans20
    ammu regatud ja ootan et võiks juba pihta hakata, kuid ainuke kehv asi on see et BWIN-is on mul millegi pärast kehv yhendus :S Pidevalt on LAG
    nature´s way to let you know, it´s best to unregister

    Comment

    • Helmps
      Grinder
      • Oct 2008
      • 828

      #62
      Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

      kes on sitahark ja tt778 ?

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #63
        Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

        fck this shit

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #64
          Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

          KK vs QQ duublisse, ja siis mingi sõber Virve T, limpcallib sblt 37o 4bbd mu QQ vastu ja flop 456...edu...selliseid sõpru teil ongi just vaja, kes limpcallivad, hitivad nutsi ja siis pwnivad.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #65
            Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

            irw, sry

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #66
              Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

              see oli sick jh

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #67
                Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                Viimased 50 turkat, pelad perfect, vahepeal bluffidki osa maha, võtad end kokku, ja siis tõmmatakse selliseid biite tra, halb hakkab, ei midagi isiklikku, hetkeline viha
                Btw, selline mäng longrunnis on ülim miinus ev. Nii et edaspidi soovitan kas limpraiseda(minusuguste aggromonkeyde vastu) või foldida. Aga edu.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #68
                  Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                  Algselt postitas Rigged
                  Viimased 50 turkat, pelad perfect, vahepeal bluffidki osa maha, võtad end kokku, ja siis tõmmatakse selliseid biite tra, halb hakkab, ei midagi isiklikku, hetkeline viha
                  arusaadav, ülisick flopi hitt ikka

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #69
                    Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                    sry, veelkord

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #70
                      Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                      preflop raise, ma callisin QQ-ga. flopis JJx, kui suur on võimalus et teisel kutil on J? aga oli ja ma perses.

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #71
                        Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                        Oleneb kasutajanimest, mis valitud.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #72
                          Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                          virve on jumala õnnelik

                          Comment

                          • Helmps
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 828

                            #73
                            Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                            kellegil oli nuts mast vä

                            Comment

                            • Helmps
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 828

                              #74
                              Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                              jänes pani pika hüppega 6ndale kohale

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #75
                                Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                                krt HU-s ei biidi ikka

                                olin mingi 16k vs 5k nüüd Fortune teeb anaalrapei ja olen 4k tal 17 või 18

                                Comment

                                Working...