Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #76
    Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

    fortunele võit kotti

    callisin QJ 3betti ja flop J44 tal AJ rahad sisse

    gg

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #77
      Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

      Cool, nagu ma aru sain, siis said meie rahvast finaali: Mina, Helmps, Jörgen, Ranka ja Fortune!! Congratz to us!

      Finaalturnad on juba üleval ja saab regada. Toimub siis järgmine pühapäev samal kella ajal. Regame siis kõik varakult oma turnale ära ja paneme rõõmsalt $21k kotti :)

      Comment

      • Helmps
        Grinder
        • Oct 2008
        • 828

        #78
        Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

        Algselt postitas Marek K.
        paneme rõõmsalt $21k kotti :)
        let's do it

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #79
          Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

          Regatud. Ja kusjuures Bwini soft räigelt meeldib.

          Comment

          • Helmps
            Grinder
            • Oct 2008
            • 828

            #80
            Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

            Algselt postitas ranka
            Regatud. Ja kusjuures Bwini soft räigelt meeldib.
            river või?

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #81
              Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

              Algselt postitas ranka
              Regatud. Ja kusjuures Bwini soft räigelt meeldib.
              lõpuks ometi keegi veel, kellele bwini soft istub:) kui avatarid maha keerata, siis on hea clean, tuletab meelde PS-i slick skini

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #82
                Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                mis nimega ranka mängib? Muide seal softis on timebank ka kuskil olemas, keegi teab?

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #83
                  Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                  ei ole

                  Comment

                  • Helmps
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 828

                    #84
                    Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                    ranka oli see raits vms

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #85
                      Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                      vaatasin, et 36 matsi turnal. Seega suht normaalsed turnad, et siis äkki nagu marek arvas midgai 50 kanti

                      Edu meile!

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #86
                        Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                        kas raits mitte väljas ei istunud kogu turna?

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #87
                          Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                          Algselt postitas adam_q
                          kas raits mitte väljas ei istunud kogu turna?
                          istus lõpus sisse shortina ja sai mingi 24s või asjaga 5x up, kui kõik callisid.

                          Comment

                          • Helmps
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 828

                            #88
                            Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                            riverisse obv

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #89
                              Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                              Tulin, nägin, võitsin. A kes teil käskis callida?

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #90
                                Re: Foorumite Lahing Bwin pokkeritoas

                                Algselt postitas ranka
                                Tulin, nägin, võitsin. A kes teil käskis callida?
                                selle jaoks vast kõik callisidki, et sind shortina välja saada. Aga vahet pole ju. tiim koos

                                Comment

                                Working...