Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele
Võitmiseks tuleb roll kudagi üles saada ja ikka NL lasta. Kuna mina ei oska NL cashi mängida, siis mina lähen rake maksmise ja VIP kogumise peale. Võitja peab ikka mingi hetk suundauma NL400+ laudadesse gamblima, aga mina sellist mängu kardetavasti ei biidi.
Võitmiseks tuleb roll kudagi üles saada ja ikka NL lasta. Kuna mina ei oska NL cashi mängida, siis mina lähen rake maksmise ja VIP kogumise peale. Võitja peab ikka mingi hetk suundauma NL400+ laudadesse gamblima, aga mina sellist mängu kardetavasti ei biidi.
Comment