Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #151
    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    krdima raskeks läheb :(

    aga jh... iga 10 kord peaks ikka kinni panema ;/

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #152
      Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

      mul oli pohmakas ja ei jõudnud regada raisk

      Comment

      • silku108
        Julm Donk
        • Mar 2009
        • 90

        #153
        Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

        Algselt postitas lenC
        mul oli pohmakas ja ei jõudnud regada raisk
        Kuni novembri lõpuni saab vist regada

        Comment

        • Unabomber
          Jube Noob
          • Jun 2009
          • 154

          #154
          Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

          00.00 läheb siis hulluks grindimiseks v? keegi kavatseb ööläbi ka üleval olla?:D:D

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #155
            Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

            Algselt postitas Unabomber
            00.00 läheb siis hulluks grindimiseks v? keegi kavatseb ööläbi ka üleval olla?:D:D
            ei tea midagi..
            ma kavatsen hommikul grindima hakata.
            st flipama.

            Comment

            • Unabomber
              Jube Noob
              • Jun 2009
              • 154

              #156
              Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

              Algselt postitas variatsioon
              ei tea midagi..
              ma kavatsen hommikul grindima hakata.
              st flipama.
              see ongi tegelt nats nõme, et rahabossid flippavad muutkui ja toovad paketi koju ning mina, rott, pean rahulikult grindima;D;D...aga ega ma ei hädalda....teenin flippamise callide pealt:)

              tegelt oleks väga lahe, kui igal mängijal oleks üks 50€ võimlus...kuid jah...siis ei teeniks Unibet selle pealt ju midagi:)

              Comment

              • erplander
                ekrelander
                • Oct 2008
                • 1029

                #157
                Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

                Algselt postitas lenC
                mul oli pohmakas ja ei jõudnud regada raisk
                kes soovivad veel liituda, kandku kontole 50 EUR, saatku oma alias estonia@unibet.com ja oodaku vastust (max 24h)

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #158
                  Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

                  Algselt postitas Unabomber
                  see ongi tegelt nats nõme, et rahabossid flippavad muutkui ja toovad paketi koju ning mina, rott, pean rahulikult grindima;D;D...aga ega ma ei hädalda....teenin flippamise callide pealt:)

                  tegelt oleks väga lahe, kui igal mängijal oleks üks 50€ võimlus...kuid jah...siis ei teeniks Unibet selle pealt ju midagi:)
                  ei ole vahet flippamis bossid võivad kah vabalt kõrbeda, ajalugu näitab et ühel hetkel on nad suures plussis teine hetk on nulli mehed. Rahulikult grindid võid kah vabalt oma 50€ asja kinni panna kui oled tegija vend. Ise paketti taga ei aja nii et vahet pole mulle palju keegi rebuyd teeb. Tiksun oma punnid täis ja olen õnnelik et saan jõuluks 1k€ või isegi rohkem eks näis.

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #159
                    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

                    Algselt postitas rohelinekonn
                    ei ole vahet flippamis bossid võivad kah vabalt kõrbeda, ajalugu näitab et ühel hetkel on nad suures plussis teine hetk on nulli mehed. Rahulikult grindid võid kah vabalt oma 50€ asja kinni panna kui oled tegija vend. Ise paketti taga ei aja nii et vahet pole mulle palju keegi rebuyd teeb. Tiksun oma punnid täis ja olen õnnelik et saan jõuluks 1k€ või isegi rohkem eks näis.
                    palju käsi kus limiitides tiksuma peab 1k euro jaoks?

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #160
                      Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

                      Algselt postitas Dogers
                      palju käsi kus limiitides tiksuma peab 1k euro jaoks?
                      ma pole kindel sest eelmine kord lasin nl10 pikalt ja õppisin selle asja käigus üldse mängima aga tegin asja ära. Ma alguses tiksun kuskil natuke ja üritan rolli üles saada sealt vaatan edasi. Nagu kuskil ees pool mainiti siis ainult nl20 lastes peaks minema 60-70k käsi.Ise mõtlen et ehk omahad peaks laskma hakkama seal tulevad kiiremini punnid. Muidugi kui roll pisut viisakam juba siis on siis arvatavasti lähen fixed limitisse kus peaks punktid juba jooksma iga käe pealt.

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #161
                        Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

                        TÜRIAUK, viimane kord, kui mängin nii rigged kampaaniat suht tundmatus ruumis ja täiesti valesid mänge enda jaoks.

                        Viimane 10€ läks punasele..ja veelkord punasele...

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #162
                          Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

                          Ise peaks vbl Yes threadi postituse tegema :) Hea et osa ei võta

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #163
                            Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

                            Algselt postitas Unabomber


                            tegelt oleks väga lahe, kui igal mängijal oleks üks 50€ võimlus...kuid jah...siis ei teeniks Unibet selle pealt ju midagi:)
                            võiks ainult 1 reload olla ..

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #164
                              Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

                              ei muidu on tore kampaania aga unibet ei avane enam..

                              wp!

                              Comment

                              • forell
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 350

                                #165
                                Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

                                vaevalt ma võidan kui ei saa unibetti sisse, aga samas ei saa bustoks kah minna.

                                Comment

                                Working...