TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1

    TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

    Pange siia nimi ja saatke rankale triobeti kasutajanimi ja pärisnimi, saate tiimi kui teil on üle 10-ne postituse! Kes ees see mees!

    Lõplik Tiim
    1. lenC (lenc31)
    2. asta62 (ilmasabata)
    3. Rage (RageIllumina)
    4. ranka (ranka666)
    5. ahkdum (scylla123)
    6. hoss23 (hoss23)
    7. alaska (megababe)
    8. MC_Magg (snoop_magg)
    9. Timpz (thew1cked)
    10. K2snakas (k2snakas7)
    11. RistoR (Jackiboy)
    12. kollane (kollane)
    13. Rohelinekonn (julian777)
    14. Somka (somkaEST)
    15. Marek K. (OverRider)

    Seda postitust täiendan enne liiga algust reeglite jms olulisega. Registreerumine tiimi avatud!

    Uuendasin nimekirja -- Ranka
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2
    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

    Mängiks kui lubatakse Nagu aru saan siis turna hind tõusis nüüd 5 peale?

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

      Kas toimumisajad on samad, mis esimene hooaeg?

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #4
        Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

        Ah kurja mulle esmasp ei sobi siis ju krt kool kella 21.00-ni

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

          Hiljemalt homme hommikuks kell 06:30 peab olema meeskond komplekteeritud. Kui ei saa 20 nime kokku läheme vähemus meeskonnaga võistlema.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

            Algselt postitas -andres-
            Kas toimumisajad on samad, mis esimene hooaeg?
            Jah aga Andres (su nimekaim) ütles, et uuel hooajal on ka väikesi muudatusi. Ei ole veel süvenenud aga arvan, et anted ja stäki muudatused on suurimad.

            PS! lenC palun TrioBeti kasutajanimed ka mängijate juurde ja iga osaleja võiks mulle saata PM'iga või MSN'iga oma TB kasutajanime ja päris nime, et saaksin uue meeskonna andmed Andresele saata.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

              Algselt postitas ranka
              Hiljemalt homme hommikuks kell 06:30 peab olema meeskond komplekteeritud. Kui ei saa 20 nime kokku läheme vähemus meeskonnaga võistlema.
              oi kurjam, tehkem siis hästi kiiresti

              Comment

              • Asta62
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 53

                #8
                Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                Mängiks ka kui saaks.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                  minu võib siis kirja panna.. aga LenC viitsid pane siia topicu esimesse posti ka mängude kalender või muu info sisse.. ma sealt Triobeti lobbyst kunagi ei leia vajalikke turnasid üles:-/

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                    oluline

                    kõik kes enne registreerisid või teevad seda hiljem, siis palun rankale saata privaatsõnumiga triobeti kasutajanimi ja pärisnimi Esimesed 20 tahtjat saavad tiimi! Minimaalselt peab 10 postitust olema.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                      Turniirid
                      Turniirid mis liigas toimuvad on vaid raha eest kusjuures osavõtumaksud ja korraldustasud on €2.20/€5.50 & €1.10. Turniirid toimuvad kaks korda nädalas mis annab ühe hooaja kohta kokku ca. 8 turniiri. Turniirid toimuvad vastavalt sellele jaotusele:

                      Esiliiga:
                      Esmaspäeviti& teisipäeviti kell 20:00 CET, NL Hold’em Freezeout, buy-in + entry fee €2.20/€5.50
                      Teine liiga:
                      Kolmapäeviti & neljapäeviti kell 20:00 CET, NL Hold’em Freezeout, buy-in + entry fee €1.10
                      Betsafe Latvija totalizators, spēļu automāti, live kazino & pokers. Pievienojies un saņem 20eur bezriska likmi un 20 bezriska griezienus spēlē Gates of Olympus!


                      järelikult on erineva suurusega turnasid
                      krt ma ise ei teagi, seekord vist jätan katki, aga eks õhtul otsustan.
                      kas seekord on samad auhinnad, õllid, värgid särgid :D?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                        Algselt postitas hotcocacola
                        järelikult on erineva suurusega turnasid
                        krt ma ise ei teagi, seekord vist jätan katki, aga eks õhtul otsustan.
                        kas seekord on samad auhinnad, õllid, värgid särgid :D?
                        Pean TIIGRIONU'ga ennem rääkima.

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #13
                          Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                          rigged aga liitun siiski, sest ma ju TURNAPRO

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #14
                            Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                            mitte muhvigi ei saa aru.. mis nimega millisses lobbys nad on.. ja mis liigat me siis mängime või mängima peaksime?

                            Comment

                            • ahkdum
                              Julm Donk
                              • Jan 2009
                              • 58

                              #15
                              Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                              osalen ka,
                              triobeti user scylla123

                              Comment

                              Working...