TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #31
    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

    me tahaks 20 kokku saada

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #32
      Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

      kui minust paremaid ei saa siis võin edasi ruulida

      Comment

      • MC_Magg
        Räme Fish
        • Feb 2009
        • 6

        #33
        Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

        kas tõesti nii vähe meid ongi? foorumis nagu eksisteerib kõvasti rohkem inimesi...

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #34
          Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

          võin ka osaleda kui täis ei tule. aga ei saa lubada, et 100% koguaeg osaleda saan aga annan parima

          Comment

          • somka
            Julm Donk
            • Apr 2009
            • 85

            #35
            Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

            Algselt postitas kollane
            võin ka osaleda kui täis ei tule. aga ei saa lubada, et 100% koguaeg osaleda saan aga annan parima
            Sama siin, ei saa garanteerida sada prossa osalust, aga kui jääb rahvast puudu võib mind kirja panna. Muidugi kui regamine juba lukku pole löödud.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

              blet unustaisn kirja saata nii fking tiltis%¤#%¤#%&¤%&

              õnneks on aega laupäevani aga lubasin täna hommikuks :S Kella 18:00-ni ootan mängija Rohelinekonn täit nime, kui seda ei tule siis lähme 13 liikmelisega meeskonnaga.

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #37
                Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                Kus ma selle uue liiga reeglid vms leian ? Et nüüd pidi 2x nädalas 2/5 eurosed olema ?

                e - http://www.triobet.com/est/poker/2009-08-042.html

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                  Lõplik Tiim
                  1. lenC (lenc31)
                  2. asta62 (ilmasabata)
                  3. Rage (RageIllumina)
                  4. ranka (ranka666)
                  5. ahkdum (scylla123)
                  6. hoss23 (hoss23)
                  7. alaska (megababe)
                  8. MC_Magg (snoop_magg)
                  9. Timpz (thew1cked)
                  10. K2snakas (k2snakas7)
                  11. RistoR (Jackiboy)
                  12. kollane (kollane)
                  13. Rohelinekonn (julian777)
                  14. Somka (somkaEST)
                  15. Marek K. (OverRider)

                  Comment

                  • Timpz
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2029

                    #39
                    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                    kolmapäev esimene turna sis?

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #40
                      Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                      mu kasutaja nimel on lõpus 77 mitte 777

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #41
                        Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                        Ma võin ka osaleda, kui aega üle jääb, aga see olekski ilmselt nii, et 50:60 kas olen kohal või mitte. Et kui nimekiri täis tuleb jätke mind välja, aga kui vähem soovijaid, siis olen ka valmis osalema.

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #42
                          Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                          ma sain aru, et nimekiri on koos ja edastatud juba vist.

                          Comment

                          • Helmps
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 828

                            #43
                            Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                            ei pand seda teemat varem tähele, a kui saab, siis osaleks ka.

                            Comment

                            • mihke666
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 228

                              #44
                              Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                              :(

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #45
                                Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                                Lugege reegleid inimesed :

                                Registreeritud võistkonnad & uued võistkonnad
                                Meeskondades peab olema vähemalt 10 liiget (maksimaalselt 20 liiget) ja nad võivad oma meeskonda uusi liikmeid pidevalt lisada (kuni 20-ni) + informeerida sellest e-maili teel ka liiga korraldajat ehk andres@triobet.com. Üks inimene võib olla liige vaid ühes meeskonnas.

                                Comment

                                Working...