TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • somka
    Julm Donk
    • Apr 2009
    • 85

    #241
    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

    Algselt postitas kollane
    1. Rage (RageIllumina)
    2. ranka (ranka666)
    3. Dogers (Dogers)
    4. lenC (lenC)
    5. K2snakas (K2snakas7)
    6. Kivisaba
    7. Keiss
    8. LuuK (LuuuK)
    9. vilkar (vilkar)
    10. Asta62 (ilmasabata)
    11. Timpz
    12. kollane
    13. somka

    somkaest nikkneim mul

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #242
      Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

      Kuna resideerun hetkel Pärnus ja enne homset Tallinna poole ei tule, siis ei ole jõudnud foorumis olla ega foorumiasjadega tegeleda ning pole kirja Burgetile saatnud. Samuti on nüüd liigadel parool peal, mida ma kahjuks ei saa Teile öelda, kuna on mailid on teises arvutis :(

      Samuti on eelmiste liigade nimed ja kasutajad teises arvutis, mis asub Tallinnas. Seega paluks kõikidel meeskonna liikmetele saata PM'iga mulle oma täisnimi ja TrioBeti screen-name (see nimi, mis on lauas) ning komplekteerin meeskonna tänase õhtu jooksul ning saadan kirja Andres Burgetile. Arvan, et ta jõuab meie uue meeskonna homseks uuendada.

      Sorry, my bad aga selle võistkondadega on üks suur kepp ja kammajaa.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #243
        Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

        Jätkame seal: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2393.0.html

        Comment

        Working...