PokkeriProd MEGA Series

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #16
    Re: PokkeriProd MEGA Series

    Meeldetuletus!!!

    Igal pühapäeval algusega kell 20:00 toimub Red Kings pokkeritoas üks kaheksast PokkeriProd Megapromo turniirist, kus võimalus võita ainulaadne pokkeri treeningpakett PokkeriProd.com Tiimi liikmega! Lisaks anname igale uuele liitujale, kes osaleb vähemalt ühel PokkerProd.com MEGA Series turniiril, Red Kings pokkeritoa logoga T-särgi ja parimatele (punkti edetabeli top 3) iPod Shuffle 2GB.

    Turniiri leiab: Red Kings Poker -> Scheduled Tournaments -> PokkeriProd MEGA Series algusega kell 20:00 ja sisseost on kõigest $5.5!

    NB! Turniir on kaitstud salasõnaga selleks, et suvalised inimesed ei saaks turniirile registreerida. Salasõna: pokkeriprod

    Siiani on toimunud vaid üks turniir, sest eelmised turniirid on kahjuks ära jäänud ehk seekord õnnestub turniir käima saada.

    Punkte saab turniiridelt TOP3:
    1. koht - 5 punkti
    2. koht - 3 punkti
    3. koht - 2 punkti


    Hetkel edetabel järgmine:

    shipoopi21 - 5p
    deeflou - 3p
    insener - 2p

    Comment

    • oitarvi
      Vana Tegija
      • Jan 2009
      • 1231

      #17
      Re: PokkeriProd MEGA Series

      Lugesin Redkingsi teema alt miskit sellist:

      Lisaks anname igale uuele liitujale, kes osaleb vähemalt ühel PokkerProd.com mega series turniiril, RedKingsi t-särgi ja parimatele iPod Suffle 2GB.

      NB!!! Boonused kehtivad ainult 15.06 -21.06.09 ja liitumisel tuleb kasutada PokkeriProd.com liitumislinki: http://site.redkings.com/index.cgi?aname=pokkeriprod

      Kui ma hiljem sinna konto teen siis saan ikka Pokkeriprode turniiril osaleda, aga esimese deposiidi boonust ei saa? Või ei saa ma ka turniiril mängida?

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #18
        Re: PokkeriProd MEGA Series

        Turniiril saad osaleda ja boonuseid ka saad, kuid mitte enam neid special boonused, mis olid eelnevalt märgitud ajavahemikus. Uuri redkingsi teemat: http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg62505

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #19
          Re: PokkeriProd MEGA Series

          Oli plaan täna õhtul seda turniiri mängida, aga moneybookersisse laekub raha ilmselt mitu päeva. :-\
          Peab siis järgmiseks nädalaks ilmselt jätma.

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #20
            Re: PokkeriProd MEGA Series

            Turniiri alguseni vaevalt 2 tundi. Palun olge toredad ja registreerige siis, et turna täis tuleks, nii hea võimalus ju endale kergelt mõnusaid auhindu saada :)

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #21
              Re: PokkeriProd MEGA Series

              Tundub, et turniir jääb ära ka täna ning peab ehk midagi kavalamat välja mõtlema edaspidiseks.

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #22
                Re: PokkeriProd MEGA Series

                Palju puudu jäi, ega mitte üks taaskord.. Täna oleksin sit outides mänginud( oli plaanis), aga ennem maale minekut unustasin ära regada. Helistasin isegi vennale, et too regaks, aga polnud kodus. Loodan siiralt, et ei jäänud taaskord üks puudu.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #23
                  Re: PokkeriProd MEGA Series

                  ei täna jäi ikka rohkem juba puudu

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #24
                    Re: PokkeriProd MEGA Series

                    Ma ilmselt oleksin järgmine nädal käpp. Pean ainult rahad moneybookersisse kandma ja siis Redkingsi.

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #25
                      Re: PokkeriProd MEGA Series

                      Pean tööl passima aga järgmine pühapäev on vaba, ehk siis saan gamblida :)

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #26
                        Re: PokkeriProd MEGA Series

                        Kuigi ilmselt palju foorumirahvast on konditsioonis, siis proovime ikka kohal olla ja täna turna käima saada, nii et regage juba varakult ära :)

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #27
                          Re: PokkeriProd MEGA Series

                          Algselt postitas rankapoeg
                          Kuigi ilmselt palju foorumirahvast on konditsioonis, siis proovime ikka kohal olla ja täna turna käima saada, nii et regage juba varakult ära :)
                          4 turniiri veel jäänud ning paljud RedKingsi mängijad alles Pärnus, hirm juba nahas, et jääb jälle ära.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #28
                            Re: PokkeriProd MEGA Series

                            3 veel puudu, kui see miinimum endiselt peal

                            kui toimub, siis good luck

                            ise plaanin olla aggro fish nagu ikka

                            Comment

                            • urmo1
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 330

                              #29
                              Re: PokkeriProd MEGA Series

                              Osalen ka,2 veel puudu 25 min aega veel. :-\

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #30
                                Re: PokkeriProd MEGA Series

                                davai davai

                                Comment

                                Working...