Moderaatorite otsingutel

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #16
    Re: Moderaatorite otsingutel

    Okei, panen ilusama postituse ka siis. Äge oleks ilmselt moderaator olla, kuid ilmselt ma väga suure kasuteguriga pole .. tho trollimist oleks ju ikka vaja vähemaks saada (ees otsas minu endaga). Olen siin peaaegu alguse aegadest ka juba nii et inimesed ehk peaksid teadma mind. Suht savi mis alateemad sobiks ilmselt peale HU ja turniiri oma, neid ei loe vapsjee ... au revior

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #17
      Re: Moderaatorite otsingutel

      Miks mitte koguaeg nagunii siin ringi hiilin nagu kõik teised seega saaks silma peal hoida küll. 6 max/Üldiselt pokkerist oleks vast teemad kus rohkem aega veedan kui mujal.

      kui saad modeks, siis mida foorumis muudaksid?
      kohe midagi muutma ei hakka aga eks aja pikku tekkib ikka soovitusi ja ideid mida välja pakkuda. Mida ma olen ka siiani teinud.

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #18
        Re: Moderaatorite otsingutel

        leitsi ärge nüüd küll pukki laske (no offence mate, aga sa oled ju ilge troll) võtke parem rage "palgale" tal pikaajaline kogemus ja pole teda vist mitte kordagi siin foorumis trollimas näinud.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #19
          Re: Moderaatorite otsingutel

          trollinud olen küll ma arvan.. aga tänu pikaajalisele kogemusele ja kogetule.. ma ei kandideeri:-)

          brag: ma olen FT foorumis siiani peale pikki aastaid suurima repiga kasutaja, kuigi adminni/mode koha panin seal maha ca 3 aastat tagasi..

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: Moderaatorite otsingutel

            Soovin modeks saada. Olen trusted member. Rohkem infot vist ei pea andma.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #21
              Re: Moderaatorite otsingutel

              Minu meelest sa kyll trusted pole ..

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #22
                Re: Moderaatorite otsingutel

                irw, see teema kisub natuke "kits kärneriks" ära

                Comment

                • Jubin
                  Bännitud
                  • Nov 2010
                  • 142

                  #23
                  Re: Moderaatorite otsingutel

                  avaldan soovi leits, rohelinekonn ja hotcocacola mitte modeks teha kuna nende käitumisest on tunda et nad võiksid hakata inimesi, kes neile lihtsalt isiklikel põhjustel ei meeldi, bannima ja seetõttu ei oleks nad erapooletud moderaatorid vaid diktaatorid.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #24
                    Re: Moderaatorite otsingutel

                    Mina tahaks edasi olla Lemmikmuusika threadi mode. Paneks spoilereid n´sh*t. Kedagi bännida ei taha.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #25
                      Re: Moderaatorite otsingutel

                      Algselt postitas Jubin Vaata postitust
                      avaldan soovi leits, rohelinekonn ja hotcocacola mitte modeks teha kuna nende käitumisest on tunda et nad võiksid hakata inimesi, kes neile lihtsalt isiklikel põhjustel ei meeldi, bannima ja seetõttu ei oleks nad erapooletud moderaatorid vaid diktaatorid.
                      Aga KUUBA elab ju väga h2sti? Myamar ka või birma või mis iganes ta hetkel on :(?

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #26
                        Re: Moderaatorite otsingutel

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Aga KUUBA elab ju väga h2sti? Myamar ka või birma või mis iganes ta hetkel on :(?
                        sinuga on see jama, et sa jood ennast ühel heal õhtul maakera direktoriks, paned absoluutselt kõikidele bänni peale (k.a. moded ja adminnid) siis unustad selle ära ja kaod nädalaks jooma. siis ei oska keegi midagi teha ja ongi foorum kinni kuniks sa kaineks saad.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #27
                          Re: Moderaatorite otsingutel

                          ei, mul nyyd ampull .. kainus majas, aga ajame OTd edasi mujal

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Moderaatorite otsingutel

                            Algselt postitas Jubin Vaata postitust
                            avaldan soovi leits, rohelinekonn ja hotcocacola mitte modeks teha kuna nende käitumisest on tunda et nad võiksid hakata inimesi, kes neile lihtsalt isiklikel põhjustel ei meeldi, bannima ja seetõttu ei oleks nad erapooletud moderaatorid vaid diktaatorid.
                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            sinuga on see jama, et sa jood ennast ühel heal õhtul maakera direktoriks, paned absoluutselt kõikidele bänni peale (k.a. moded ja adminnid) siis unustad selle ära ja kaod nädalaks jooma. siis ei oska keegi midagi teha ja ongi foorum kinni kuniks sa kaineks saad.
                            Võtame ka sellist tagasiside kuulda. See oli ka üks põhjus miks me tahtsime, et moded avalikult kanditatuuri üles seaks.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #29
                              Re: Moderaatorite otsingutel

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Aga KUUBA elab ju väga h2sti? Myamar ka või birma või mis iganes ta hetkel on :(?
                              Mu ode on hetkel birmas, kirjutas, et nuts koht - liiter rummi maksab terve dollari, rannad ja ilm on fantastilised, hotell ei maksa sittagi jne. Tuleb bookima hakata, air asial sale ka hetkel

                              Comment

                              • Skyline
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 510

                                #30
                                Re: Moderaatorite otsingutel

                                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                                võtke parem rage "palgale" tal pikaajaline kogemus ja pole teda vist mitte kordagi siin foorumis trollimas näinud.
                                +1 ragele.

                                Comment

                                Working...