Moderaatorite otsingutel

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Moderaatorite otsingutel

    Tervist!

    Arutasime praeguste administraatorite ja moderaatoritega ning leidsime, et parim viis leida uusi "tegijaid" on teha teema ja lasta igal tahtjal seada üles oma kanditatuur.

    Kanditatuuri esitamisel palun andke teada, milliste alafoorumite moderaatoriks soovid. Veel parem on kui lühidalt lisaksite, et miks sa tahad modeks, miks peaks just sin valima ja kui saad modeks, siis mida foorumis muudaksid?

    Sooviavaldus pange siia teemasse ja kokku võtame 3-10 uut nägu.

    Soovijad:
    1. OliverK, alafoorumid: OT/Üldiselt pokkerist
    2. lebovend, alafoorumid: OT/üldiselt kanti :)
    3. Provoker, alafoorumid: Strateegia, eeldatavalt FR
    4. camu, alafoorumid: Strateegia, eeldatavalt 6m
    5. masterpuppet, alafoorumid: !OT
    6. con, alafoorumid: FR
    7. fyte, alafoorumid: 6 max, Üldiselt
    8. MeelisV, alafoorumid: heads-up
    9. kjmrc, OT, üldiselt, turniir
    10. leits kõik peale HU ja turkade
    11. rohelinekonn - alllll
    12. hotcocacola - ta ise ka ei tea
    13. Tarmonaator
    14. tarq666 - netipokker
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2
    Re: Moderaatorite otsingutel

    Sean oma kandiatuuri Totaalselt Teemaväline Jutt (Offtopic) alamfoorumile võib ka Üldiselt Pokkerist kampa võtta. Passin niikuinii nii tööl kui kodus pidevalt foorumis ja roppusi ja mölisemist oskaks vast kustutada ikka.
    Tooks päevikud tagasi kasvõi offtopicu alla kuna arvan et paljude huvitavate tegelaste elu välismaal, tegemisi pokekrivallas oli huvitav lugeda kohe New post nupu alt ja mitmed huvitavad kujud on hetkel blogide alt kadunud kes ennem aktiivsed olid.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Moderaatorite otsingutel

      3 viimast posti tõstetud OT-sse.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #4
        Re: Moderaatorite otsingutel

        Olgu, ma proovin seekord tõsiselt.

        Plussid:
        +Pikaajaline liige.
        +Usaldusväärne.
        +Olen vabatahtlikult varem läbi viinud käemängu.
        +Teinud ühe topicu "Õpime koos" alafoorumisse.

        Miinused:
        -On ette tulnud kohatut trollimist. (Tänane postitus siia teemasse)
        -Minu image on pehmeltöeldes mitte just kõige sõbralikum.
        -Rohkem veedan aega offtopicus, kui strateegia foorumites.

        Ei oska mingit kindlat alafoorumit välja pakkuda. Pigem oleks üks nendest üldmoderaatoritest.
        Kui see peaks juhtuma, muudaksin oma imaget. Kui sellega hakkama ei saa, on alati ju võimalus staatus tühistada.
        Miks esitan sooviavaldust? See annakski hea motivatsiooni hakata foorumit teise nurga alt vaatama.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5
          Re: Moderaatorite otsingutel

          Ma võiks enda kanda võtte mingi strateegia osa. Kui keegi ikka mitu kätt ühes teemas postitab, siis osakn vast ebavajaliku osa ära kusutada. Sama ka teemasse mittesobivate postitustega. Külastan rohkem FR strateegia osa. Foorumis käin tavaliselt ikka rohkem kui mitu korda päevas niiet silm on enamvähem peal asjadel.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #6
            Re: Moderaatorite otsingutel

            Seaksin oma kandidatuuri üles 6-max strateegiasse. Ma muidugi ei tea, kui palju seal modereerida on, sest väga suurt mölisemist pole täheldanud. Sobiks ka mõni teine alafoorum, OT näiteks, sest lauslollust, trollimist ja igale poole saatmist ei salli.
            Ma otseselt ei muudaks foorumis midagi.
            Plussid: Palju vaba aega, laiskus.
            Miinused: Neid peab keegi kõrvaltvaataja ütlema.
            Tänud!

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Moderaatorite otsingutel

              Reedel tõmban teema kanditatuurid lukku ja hiljemalt pühapäevaks vastused käes.

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #8
                Re: Moderaatorite otsingutel

                Mina. Et oleks rohkem motivatsiooni foorumis käia, mis hetkel kaob. Seega läbi motivatsioonipuhangu sooviksin rohkem strateegiat nühkida ehk rohkem käsi ja nende kommenteerimist.
                Foorumi osas kõik, peale offtopicu, mille *laviini ei suudaks läbi seedida.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #9
                  Re: Moderaatorite otsingutel

                  kandideeriks fr strateegiasse nl2-10, võtaks need enda peale, hoiaks korda. külastan pmst igapäev paar korda. redigeeriks poste mingil määral, annaks normaalsed lahtiseletatud vastused.

                  otseselt enda töö osas teeks vb nädala/kuu kokkuvõtteid kõige parematest(pikemalt ja paremalt lahtiseletatud) kätest, ideid palju alati olnud, eks näis mis reaalsemad/vajalikumad on.
                  paneks suurema rõhu õppematejalidele kuna tegu ikkagi uute tegijatega, levitaks charte/linke jne lisaks tavapärasele käe analüüsile.
                  Last edited by con; 27.01.11, 03:17.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: Moderaatorite otsingutel

                    Võin modereerida nt "üldiselt pokkerist" ja "6max strateegia" alafoorumeid, kustutaks spämmi ja muud OT-postid ära teemadest. Plussiks võib vast lugeda, et olen aktiivne foorumlane.

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #11
                      Re: Moderaatorite otsingutel

                      Sooviksin saada Heads-Up'i Mängijate Foorumi moderaatoriks. Seal ma tuulan niikuinii koguaeg ja olen seal väga aktiivne ja üritan alati lahkelt aidata. Muutmise kohta ei oska praegu midagi õelda. Eks seda ei saa ma muuta, et inimesed rohkem strateegia foorumites aktiivsemad oleksid, sealt abi/teiste arvamust otsiksid ja oma mängu foorumis analüüsiks ja parandada üritaksid.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Moderaatorite otsingutel

                        Väga hea!!!! :) Panid Teid kõiki kirja ja aega on veel kaks päeva enda sooviavaldus saata.

                        PS! Leits kui sa mõtlesid oma mode kohta tõsiselt siis palun postita ka tõsine postitus.

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #13
                          Re: Moderaatorite otsingutel

                          5. masterpuppet, alafoorumid: OT => OT oli just see foorum, mida modereerida ei sooviks. Kõik muu sobib.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Moderaatorite otsingutel

                            panin "!" märgi :)

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #15
                              Re: Moderaatorite otsingutel

                              Prooviksin ka siis.. mu soov oleks saada moderaatoriks Üldiselt Pokkerist, Turniirimängijate foorum ja OT alafoorumites. Kuigi sobivad ka väga hästi ülejäänud alafoorumid, lihtsalt neil eelneval kolmel nimetatul olen viimasel ajal palju silma peal hoidnud. Plussiks võib lugeda seda, et ma olen põhimõtteliselt 95% internetis oleku aeg ka foorumis.. See vist harjumuseks saanud ja nagu standardilt juba lähen otsejoones PP.com foorumisse kui brauseri avan :D Aga jah arvan, et tuleksin toime küll mingisuguse alafoorumi korras hoidmisega.
                              Ahjaa, ja mida foorumis muudaksin? Kindlasti kui mul oleks suurem vastutus selle foorumi ees peale hetkelise lihtsalt lugemise/kommenteerimise, siis mul tuleb ka mõningaid ideid, kuna puutud pidevalt kokku teatud alafoorumitega ning ajapikku tekib ka ideid nende paremaks muutmisele obv.. See oleks kõik.
                              Last edited by kjmrc; 27.01.11, 09:46.

                              Comment

                              Working...