Re: PokkeriProd.com vajab abi!
Minul pole midagi selle vastu, kui mõistlikus koguses usaldusväärseid reklaame. Olen ise ka otsapidi veebimeedias sees, saan täiesti aru, et igal saidil on kulud nii rahas kui ajas, mida on vaja katta. Pigem on üllatav, et siiamaani reklaam on täiesti eemale hoitud. Eks ta muidugi sellepärast on, et siinne foorum pole algselt tehtud tegijatele palgateenimiseks.
Kui sellest reklaamist veel tõuseks täiendav kasu foorumile endale, olgu selleks siis mingid uued promod vms, siis andke ainult minna!
Seda kartust nagunii pole, et PP muutuks samasuguseks nagu PN, mille avalehelt on keeruline leida sisu, mis EI OLEKS kuidagimoodi makstud promo.
Mida muuta/lisada:
Sellest olen varemgi rääkinud, et avalehe kujundus tahab kindlasti facelifti, praegune on moraalselt vananenud. Selleks on laias maailmas olemas ohtralt valmis Wordpressi kujundusi, mis on tehtud sellisteks väiksemate/erialaste portaalide jaoks.
Ideaalis meeldiks mulle lugeda avalehelt midagi huvitavamat kui pelgalt identseid pressiteateid, aga see eeldaks, et keegi teeks regulaarlselt ajakirjaniku tööd: intervjuud, ülevaated, probleemi tõstatamised jne. Maheaatom PN-s tegelikult tegeleb sellega kenasti, aga noh, tema on seal ka ametis, PP kedagi selleks ilmselt palkama ei hakka ja eeldada, et ranka ja tigrano oma aega selle peale veel lisaks kulutaks, oleks küll ülearu nõutud.
Wellid on väga head teemad olnud (ranka, codecci), vot seda algatust ma kiidan kahel käel! Õpetlikud ja muidu huvitavad lugemised.
Privaatfoorumid oleks väga tore, saaks hea töövahendi coachimisprojektideks!
Jällegi küsimus, kes ja miks seda tegema peaks, aga Pokkerikooli sisu tahaks siin kaasajastamist, see pool on juhuslikuks jäänud. Mitmed artiklid, mis on tegelikult hädavajalikud algajatele, on natuke vananenud, ikkagi 2 aastat tagasi kirjutatud, isegi mitmeid illustreerivaid pilte enam ei eksisteeri. Äkki Ranka tabel II?
Tegelikult ma mõtlen näiteks HUDi artiklit, kus on seletatud, mis mingi number tähendab jne.
Ise mäletan, et lugesin aasta tagasi korduvalt ranka kirjutatud lugusid bankrollist, analüüsist, limiitidest, eluloost jne. See oli palju huvitavam ja harivam kui foorumiteemadest ivade noppimine.
Sisust on näha, et 2008. aastal oli foorumitegijatel ka paras tuhin peal, mille käigus tehti palju kasulikke asju, aga ilmselgelt oli sellega kaasnev ajakulu nii suur, et ei jaksanud seda joont pidevalt hoida. Tigrano tehtud videod on muidugi väga tubli töö!
Igatahes, minu arvates on see foorum ju ellu kutsutud eelkõige pokkerimängijate ühendamiseks ja koos pokkeri õppimiseks, seetõttu arvan, et peamise kvaliteedihüppe annaks just Pokkerikooliga tõsine tegelemine, mitte niiväga mingi kujundus või uudiste mitmekesisus.
Väga lihtne on siin foorumis iga päev niisama aega surnuks lüüa, iga päev midagi uut POKKERI kohta õppida... võibolla natuke keerulisem. Kuigi see teema võib ka ekraani ja tooli vahel olev probleem olla.
Ega vist mõistlik liitumistasu, et saada regulaarselt uuenevale Pokkerikoolile ligi, poleks ka mingi motivatsioon tegijatele, arvestatavat sissetulekut see ju ei annaks, et sellele nii palju aega kulutada... Tüüpiline häda, et tegijatel on alati nii palju teha, et pole aega õpetada
Lühidalt minu nägemus ja soovunelm:
P.S. otsisin, aga ei leidnud linki, mis kujul need vBulletini blogid välja näeks (mäletan, et sellest on varem juttu olnud) Võibolla tõesti aitaks foorumi ja blogide eraldamine, et strateegifoorumid paremini välja tuleks.
Minul pole midagi selle vastu, kui mõistlikus koguses usaldusväärseid reklaame. Olen ise ka otsapidi veebimeedias sees, saan täiesti aru, et igal saidil on kulud nii rahas kui ajas, mida on vaja katta. Pigem on üllatav, et siiamaani reklaam on täiesti eemale hoitud. Eks ta muidugi sellepärast on, et siinne foorum pole algselt tehtud tegijatele palgateenimiseks.
Kui sellest reklaamist veel tõuseks täiendav kasu foorumile endale, olgu selleks siis mingid uued promod vms, siis andke ainult minna!
Seda kartust nagunii pole, et PP muutuks samasuguseks nagu PN, mille avalehelt on keeruline leida sisu, mis EI OLEKS kuidagimoodi makstud promo.
Mida muuta/lisada:
Sellest olen varemgi rääkinud, et avalehe kujundus tahab kindlasti facelifti, praegune on moraalselt vananenud. Selleks on laias maailmas olemas ohtralt valmis Wordpressi kujundusi, mis on tehtud sellisteks väiksemate/erialaste portaalide jaoks.
Ideaalis meeldiks mulle lugeda avalehelt midagi huvitavamat kui pelgalt identseid pressiteateid, aga see eeldaks, et keegi teeks regulaarlselt ajakirjaniku tööd: intervjuud, ülevaated, probleemi tõstatamised jne. Maheaatom PN-s tegelikult tegeleb sellega kenasti, aga noh, tema on seal ka ametis, PP kedagi selleks ilmselt palkama ei hakka ja eeldada, et ranka ja tigrano oma aega selle peale veel lisaks kulutaks, oleks küll ülearu nõutud.
Wellid on väga head teemad olnud (ranka, codecci), vot seda algatust ma kiidan kahel käel! Õpetlikud ja muidu huvitavad lugemised.
Privaatfoorumid oleks väga tore, saaks hea töövahendi coachimisprojektideks!
Jällegi küsimus, kes ja miks seda tegema peaks, aga Pokkerikooli sisu tahaks siin kaasajastamist, see pool on juhuslikuks jäänud. Mitmed artiklid, mis on tegelikult hädavajalikud algajatele, on natuke vananenud, ikkagi 2 aastat tagasi kirjutatud, isegi mitmeid illustreerivaid pilte enam ei eksisteeri. Äkki Ranka tabel II?
Tegelikult ma mõtlen näiteks HUDi artiklit, kus on seletatud, mis mingi number tähendab jne.Ise mäletan, et lugesin aasta tagasi korduvalt ranka kirjutatud lugusid bankrollist, analüüsist, limiitidest, eluloost jne. See oli palju huvitavam ja harivam kui foorumiteemadest ivade noppimine.
Sisust on näha, et 2008. aastal oli foorumitegijatel ka paras tuhin peal, mille käigus tehti palju kasulikke asju, aga ilmselgelt oli sellega kaasnev ajakulu nii suur, et ei jaksanud seda joont pidevalt hoida. Tigrano tehtud videod on muidugi väga tubli töö!
Igatahes, minu arvates on see foorum ju ellu kutsutud eelkõige pokkerimängijate ühendamiseks ja koos pokkeri õppimiseks, seetõttu arvan, et peamise kvaliteedihüppe annaks just Pokkerikooliga tõsine tegelemine, mitte niiväga mingi kujundus või uudiste mitmekesisus.
Väga lihtne on siin foorumis iga päev niisama aega surnuks lüüa, iga päev midagi uut POKKERI kohta õppida... võibolla natuke keerulisem. Kuigi see teema võib ka ekraani ja tooli vahel olev probleem olla.
Ega vist mõistlik liitumistasu, et saada regulaarselt uuenevale Pokkerikoolile ligi, poleks ka mingi motivatsioon tegijatele, arvestatavat sissetulekut see ju ei annaks, et sellele nii palju aega kulutada... Tüüpiline häda, et tegijatel on alati nii palju teha, et pole aega õpetada

Lühidalt minu nägemus ja soovunelm:
- mõistlikul hulgal reklaami on täiesti mõistetav ja ok
- avalehele uus kujundus ning rohkem originaalsisu
- privaatfoorumid coachimiseks
- regulaarsemalt uuenev Pokkerikool, üleüldiselt suurem rõhk õpetamisele-õppimisele
P.S. otsisin, aga ei leidnud linki, mis kujul need vBulletini blogid välja näeks (mäletan, et sellest on varem juttu olnud) Võibolla tõesti aitaks foorumi ja blogide eraldamine, et strateegifoorumid paremini välja tuleks.

Comment