PokkeriProd.com vajab abi!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #61
    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    new posts all mingeid teemasid/alafoorumites no new poste näidata
    +1 sellele hetkel päevikud(enamasti) lükkavad muu kraami nii kiirelt taha ja ei viitsi 5 lehte uusi poste läbi lapata et leida neid mida tahaks lugeda.

    Lisaks tahaks ära mainida et see subscribe thread asi ei tööta vist sest mul pms lisab sinna iga teema mida loen ja siis kui otsustab kustutab ära, või peabgi nii olema?

    Reklaam ei häiri.

    Võiks olla igakuine challenge, kas siis 200h/kuus, max käte arv jne.
    see võiks kah ehk isegi olla kui osa ei taha võtta on huvitav jälgidagi

    t2pit2htede ignoreerijad:
    jah, need numbrite kasutajad t2htede asemel ja postituste mitteformattijad peaks 2ra b2nnima.
    nõustun sellega 100% kui ei ole täpitähti siis kasutad Ä asemel A.
    Last edited by rohelinekonn; 03.12.10, 21:23.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #62
      Re: PokkeriProd.com vajab abi!

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      no inetu on lihtalt

      miks ma peaks 100$ panema 150h challange peale kust võita saab ainult ~10$ max.
      ehk siis mind peaks motiveerima et ma ei kaota raha?

      imo kogu tundide täis mängimine ja raha mitte kaotamine on mindsetile väga halb.
      Mida popimaks muutuvad seda suurem tuleb price pool ja seda rohkem rahvast feilib.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #63
        Re: PokkeriProd.com vajab abi!

        ma teenüleskutse edaspidi vähendada käte postitamist blogidesse ning selle asemel kõik paremad pähklid strateegiasse panna. ranka teeb kindlasti hea töö stateegia foorumite korrastamisega/loob parema limiitide alafoorumite süsteemi ning oleks aeg strateegiasse korralikult elu sisse puhuda järgmisest aastast.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #64
          Re: PokkeriProd.com vajab abi!

          üherealine tavalises fondis signatuur võiks lubatud olla.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #65
            Re: PokkeriProd.com vajab abi!

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            üherealine tavalises fondis signatuur võiks lubatud olla.
            +1

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #66
              Re: PokkeriProd.com vajab abi!

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              üherealine tavalises fondis signatuur võiks lubatud olla.
              kindlasti vastu sellele. jube ära harjunud selle "puhtusega"

              reklaami vastu mul midagi pole kuna a)selle saab kinni keerata b)vbla seal mõni vahva promo.

              kui olete nii lahked ja tahate oma raske tööga teenitud raha laiali jagada, siis eelistaks selle jagamist strateegiafoorumites tegutsevatele pädevatele nõuandjatele.

              Ja omahale oma foorumiosa pln, kyll siis hakkab ka poste tulema sinna.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #67
                Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                Väga põnev lugemine, kindlasti peab järjest kõik Teiepoolt pakutud ideed kirja panema ja vaatama mis on teostatavad ja mida annaks kiirkorras muuta, mida saame long runnis ära teha.

                Pange aga kõike kirja mida teemaga seonduvalt pähe tuleb, kasvõi foorumis surfates, kui midagi ei meeldi, kohe siia kirja :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #68
                  Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  oot oot.. ma ei ole kõiki poste läbi lugenud aga miks kurat peaks foorumisse veel mingeid banereid lisama?
                  siis muutub foorum samasuguseks nagu PN kunagi oli (PASK)
                  ja tuleb kellegil jälle uus idee et teha reklaamivaba pokkerifoorum

                  kui raha vaja siis PP teenib rakebackidega 20 000x rohkem kui eesti keskmine foorum.
                  Tõenäoliselt teenime lõpmatu arv kordi rohkem kui keskmine foorum, sest keskmine foorum ei teenigi midagi. AGA see RB raha nüüd küll miski suur ei ole. Kui ei peaks seda TIGRANO'ga jagama, ei oleks saidi kulusid ega promodele kuluvaid kulusid siis tõesti kuus teeniks piisava summa, et ära elada (see sõna otseses mõttes) aga 25NL'i biitides 1PT/BB-ga teenib kahjuks tunduvalt rohkem.

                  Reaalsuses läheb osa sellest foorumifondi (saidiga seonduvad kulud - server, domeen), test site, siis igasugune nänn, mida oleme jaganud näiteks liigadel + veel nipet-näpet kulud, mida ei saa avalikustada. Ehk lõviosa läheb kuludeks. RB ei ole tänapäeval hea business kui just massive grindereid ei ole.

                  Aga austan su otsust ja ise nõustun ka sinuga, et kui võimalik siis reklaamile ei.

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  stakeimise blanket ja live turnad on head ideed.

                  veel võiks igakuised foorumi winrate/roi challanged olla.
                  juba todo listis.

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  no inetu on lihtalt
                  et jh uued skinnid kuluks ära.


                  ja mis nendesse võistlustesse puutub siis imo need võiks freerolli laadsemad olla.

                  miks ma peaks 100$ panema 150h challange peale kust võita saab ainult ~10$ max.
                  ehk siis mind peaks motiveerima et ma ei kaota raha?

                  imo kogu tundide täis mängimine ja raha mitte kaotamine on mindsetile väga halb.
                  aga kust kohast see raha siis tuleb? serveri ja saidiga seonduvad kulud võin vabalt enda peale võtta aga promodele ma küll peale ei maksa. teiseks kui maksakski siis need summad jäävad kole väikeseks ja ei motiveeriks anyway kedagi.

                  Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                  +1 sellele hetkel päevikud(enamasti) lükkavad muu kraami nii kiirelt taha ja ei viitsi 5 lehte uusi poste läbi lapata et leida neid mida tahaks lugeda.

                  Lisaks tahaks ära mainida et see subscribe thread asi ei tööta vist sest mul pms lisab sinna iga teema mida loen ja siis kui otsustab kustutab ära, või peabgi nii olema?

                  Reklaam ei häiri.



                  see võiks kah ehk isegi olla kui osa ei taha võtta on huvitav jälgidagi



                  nõustun sellega 100% kui ei ole täpitähti siis kasutad Ä asemel A.
                  subscription töötab. sa ehk profiilis ise valesti seadistanud, et subscribeks ka loetud teemad.

                  Algselt postitas con Vaata postitust
                  ma teenüleskutse edaspidi vähendada käte postitamist blogidesse ning selle asemel kõik paremad pähklid strateegiasse panna. ranka teeb kindlasti hea töö stateegia foorumite korrastamisega/loob parema limiitide alafoorumite süsteemi ning oleks aeg strateegiasse korralikult elu sisse puhuda järgmisest aastast.
                  +1 aga kuidas seda võimalik teha oleks? ma ise arvan, et enamus strateegiat just blogidesse "kaobki", kus anyway ei saa adekvaatset vastust. seepärast olekski hea blogid liigutada foorumist mujale. vähendaks OT-d, trollimist ja tõstaks strateegiat.

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  üherealine tavalises fondis signatuur võiks lubatud olla.
                  ma arvan, et seda ei tule. see on liiga spammi.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #69
                    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                    1 asi mille võiks küll kohe ära teha, on see, et teema "Diilid" all on 3 alapealkirja. neist esimene on Pettused ja petturid. see võiks küll neist kolmest kõige viimane olla. uutele ja juhukasutajatele võib mulje jääda, et et see on diilidest kõige aktuaalsem :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      1 asi mille võiks küll kohe ära teha, on see, et teema "Diilid" all on 3 alapealkirja. neist esimene on Pettused ja petturid. see võiks küll neist kolmest kõige viimane olla. uutele ja juhukasutajatele võib mulje jääda, et et see on diilidest kõige aktuaalsem :D
                      See on meelega pandud esimeseks, et uued kasutajad saaksid aimu, et kõik liikmed siin foorumis ei ole ausad. Võib ka ümbertõsta kui vaja.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #71
                        Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                        ikka diilide põhiline eesmärk peaks esimene olema.

                        uued kasutajad oskavad seda kolmandalt realt ka lugeda. lihtsalt kui see on esimeseks pandud võib inimestel vale mulje jääda. restoranides tehakse ka külmi arveid, ikka pole menüüs esilehel sellest juttu, et millised karistused külma arve eest ootavad.

                        näide polnud võibolla kõige parem toodud, aga mõte jääb samaks.
                        Last edited by rahvavaenlane; 04.12.10, 07:37.

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #72
                          Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                          Päevikute pealkirjas võiks olla kohustuslik, mis limiidil mängid.
                          A la NL2 6max, NL50 FR vms.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #73
                            Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                            ei ole üldse oluline kuna päevikus ei ole mingit kohustust üldse pokkerist kirjutada.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #74
                              Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                              aga kust kohast see raha siis tuleb? serveri ja saidiga seonduvad kulud võin vabalt enda peale võtta aga promodele ma küll peale ei maksa. teiseks kui maksakski siis need summad jäävad kole väikeseks ja ei motiveeriks anyway kedagi.
                              ega freerolli laadne challange ei tähendaks et esikoht peaks rõvedalt raha saama.

                              pigem mingi badge(nagu ment sai PTRilt) või siis medal username alla.
                              ja kord aastas siis parimatele reaalne medal :D kokku läheks aastas ca 80kr.


                              imo lihtsalt meie võistluste suund on vale. tundub nagu NL5 grinderid üritavad seal raha teenida kuid ise kaotavad oma tiltimistega palju rohkem.


                              ja need badged/medalid/tunnustused on palju motiveerimavad kui 10$.
                              + strateegia foorumis hakkaks kohe silma paremad mängijad.


                              ja ikka winrate/buy ins/roi jms >>>> hours, hands, tables

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #75
                                Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                                kas poleks lihtsam kui 90% reklaamist läheks heategevusele, siis ei peaks iga aasta koguma seda, vaid saaks kohe normal summa kuhu kõik on oma panuse kaudselt andnud

                                Comment

                                Working...