PokkeriProd.com vajab abi!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #166
    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    mis mõttes keeruline??

    1-2minti harjumist ja süsteem on kergemini hallatav kui varem.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #167
      Re: PokkeriProd.com vajab abi!

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Saan aru jah, et adminid proovivad vaid paremuse poole rühkida, kuid hetkel on see päevikute/blogi/whatever süsteem ikka väga keeruliseks aetud... Tegu ju kõigest foorumiga.
      Just täpselt. Tegu on ju kõigest foorumiga, mitte blogi keskonnaga. Nüüdseks on meil olemas "tõeline" foorum ja lisatud blogid, mis on pm. samad kui wordpress/blogspot. Erinevus selles, et sa ei pea endale kontot kuskile regama ja teiseks seotud täielikult foorumiga.

      To Lenc (tean, et teises teemas): Foorum on nüüd 950 pixlit lai ja asub alati keskel.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #168
        Re: PokkeriProd.com vajab abi!

        Kõvasti parem. Esimesed probleemid sellega: http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php/679 kliki spoileril

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #169
          Re: PokkeriProd.com vajab abi!

          Subscriptionsi (quick links>>subscribed thread) lehel ei tööta lehe all nupp "Empty Current Folder".
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #170
            Re: PokkeriProd.com vajab abi!

            Facebooki nupp üleval ei tööta hetkel, aga arvan et see veel seadistamata.
            Blogides tag'e ei saa lisada, kui postituse oled juba ära teinud ning tag'e saab ainult ühe panna.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #171
              Re: PokkeriProd.com vajab abi!

              nüüd, kus see foorum on kitsamaks muudetud, on mul osad tekstid üksteise peal.
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #172
                Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                Misasi on blogides Groups? Päris tore oleks, kui saaks tulevikus grupeerida FR, shorthanded, HU, turnad jne blogisid.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #173
                  Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                  Selline bug hakkas silma - blogides kui suurem pilt spoileri alla panna, siis kaob osa pildist paremas servas oleva menüüriba alla ära. Peaks sättima marginid, et pilti suurendatakse automaatselt menüü servani.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #174
                    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                    Jep. Lenc kirjutas, et image reziser ei funka seal veel.
                    A mulle muidu meeldib, tegin blogi isegi.

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #175
                      Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                      kas see polegi mitte see sama image resize probleem, millest ranka rääkis juba enne foorumi uuendamisest?
                      et ta vist tegeleb sellega?

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #176
                        Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                        Esiteks tahaks öelda, et selliseid tähtsamaid teemasid võiks kuidagi lihtsamini leida või võiks olla kusagil paremini välja toodud. Neid teemasid on siin ikka nii tohutult ja kui hommikust õhtuni foorumi lugemisega ei tegele, siis jõuab heade ja vajalike teemadeni viimasel sekundil (kui siiski). Näiteks seesama teema, jõuluannetuse teema jm. Siit jõuangi järgmise teemani, ehk siis strateegia osa, mida ise põhiliselt külastan. Nendest päevikute kaotamistest saan ma aru, kuid lubage mul sügavalt kahelda väites, et nüüd hakkavad need päevikute käed strateegiafoorumisse jõudma. Oma päevikusse pani iga mees neid käsi suvaliselt, mida arvas vajalikuks panna. Kes kommenteeris, kes mitte. Strateegiafoorumis on asjad natuke teisiti. Minul isiklikult on jäänud mulje, et sinna lihtsalt ei julgeta käsi postitada, kartes, et käsi on liiga tavaline, prod naeravad välja vms. Endalgi jäänud teinekord mõni käsi postitamata, teades, et enamus vastuseid on a la , et miks full stackiga ei mängi jne. Kuidagi väga formaalne ja reglementeeritud on see strateegi osa. Ei oskagi öelda, mida konkreetselt muutma peaks, lihtsalt mõttekäik selline.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #177
                          Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          Kõvasti parem. Esimesed probleemid sellega: http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php/679 kliki spoileril
                          Uurin natuke hiljem. Hetkel tegelen foorumi päise logoga. Sain selle korda aga ei tea, kas täna jõuame logo ära disainida.

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Subscriptionsi (quick links>>subscribed thread) lehel ei tööta lehe all nupp "Empty Current Folder".
                          Uurin.

                          Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                          Facebooki nupp üleval ei tööta hetkel, aga arvan et see veel seadistamata.
                          Blogides tag'e ei saa lisada, kui postituse oled juba ära teinud ning tag'e saab ainult ühe panna.
                          Võib küll olla. Uurin facebooki hiljem. TAG'ide asja parandan ka ära.

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          nüüd, kus see foorum on kitsamaks muudetud, on mul osad tekstid üksteise peal.
                          Kas sa screenshoti saaksid postitada?

                          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                          Misasi on blogides Groups? Päris tore oleks, kui saaks tulevikus grupeerida FR, shorthanded, HU, turnad jne blogisid.
                          Ei tea veel isegi. Uurin seda ka. Kui ongi selline grupeerimise võimalus siis läheb käiku.

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Selline bug hakkas silma - blogides kui suurem pilt spoileri alla panna, siis kaob osa pildist paremas servas oleva menüüriba alla ära. Peaks sättima marginid, et pilti suurendatakse automaatselt menüü servani.
                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          kas see polegi mitte see sama image resize probleem, millest ranka rääkis juba enne foorumi uuendamisest?
                          et ta vist tegeleb sellega?
                          Jep resizer ei funka veel.

                          Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                          Esiteks tahaks öelda, et selliseid tähtsamaid teemasid võiks kuidagi lihtsamini leida või võiks olla kusagil paremini välja toodud. Neid teemasid on siin ikka nii tohutult ja kui hommikust õhtuni foorumi lugemisega ei tegele, siis jõuab heade ja vajalike teemadeni viimasel sekundil (kui siiski). Näiteks seesama teema, jõuluannetuse teema jm. Siit jõuangi järgmise teemani, ehk siis strateegia osa, mida ise põhiliselt külastan. Nendest päevikute kaotamistest saan ma aru, kuid lubage mul sügavalt kahelda väites, et nüüd hakkavad need päevikute käed strateegiafoorumisse jõudma. Oma päevikusse pani iga mees neid käsi suvaliselt, mida arvas vajalikuks panna. Kes kommenteeris, kes mitte. Strateegiafoorumis on asjad natuke teisiti. Minul isiklikult on jäänud mulje, et sinna lihtsalt ei julgeta käsi postitada, kartes, et käsi on liiga tavaline, prod naeravad välja vms. Endalgi jäänud teinekord mõni käsi postitamata, teades, et enamus vastuseid on a la , et miks full stackiga ei mängi jne. Kuidagi väga formaalne ja reglementeeritud on see strateegi osa. Ei oskagi öelda, mida konkreetselt muutma peaks, lihtsalt mõttekäik selline.
                          Ei oska koheselt ka midagi öelda.

                          Nii annan teada:
                          Kui logo üleval korras, siis järgmisena lähevad käiku pluginate korda seadmine. Lisaks see nädal läheme üle uuele modereerimise süsteemile. Õigemini tegu on vana süsteemiga aga meie oma foorumis eriti seda rakendanud ei ole. See tähendab, et tekib kolm moderaatorite klassi - adminstraator, super-moderaator ja moderaator.

                          Administraatorid siis juhivad kogu tööd - foorumite hooldus (seest ja väljast), moderaatoreid, juhivad foorumi tegutsemissuunda jne. Super-moderaatorid on pm. samad, mis administraatorid aga nad ei saa ligi admin paneelile ega muuta "elutähtsaid" funktsioone. Moderaatorid siis on ainult ühe kindla alafoorumi moderaatorid, kes juhivad kindla alafoorumi tööd. Peale selle saavad kõik moderaatorid ligi "salajastele" foorumitele ning nii juhivad edaspidi foorumite arenguid koos super-moderaatorite ja administraatoritega. Igale alafoorumile proovime leida kellegi, kes seal korda loob. Erandiks on muidugi alafoorumid, mis on suht surnud nagu video tehenline tugi jne.

                          Teiseks olen surfanud netis ja leidnud päris ilusaid skinne. Proovin needki järgmise päevade jooksul foorumisse ära tuua.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #178
                            Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                            nii. esimesed vead/häirivad asjad (3): esimeses näed tekstid üksteise peal, see siis on postituste all. Teiseks on mul jõle nõme vajutada next page/last page vms. ei vajuta korralikult nupule, peab kuhugi nurka vajutama. Kolmas (alumine) - üks tekst teise peal ja see posting quick reply nupp koguaeg käib ringi ja mõtleb.
                            Nüüd veel leidsin, et go advanced all on mul tekst Tekst "post Icons:" millegi päras selle kasti sees, mis ma kirjutan.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            teine pilt on lihtsalt ugly:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            tegemist ülemise osaga, enne postitusi jms. lihtsalt ugly.

                            mainin ka ära, et kasutan mingit windows xp'd (st mitte 7 ja vistat), ctrl+ noolekestega olen teinud selle värgi natuke kitsamaks ja see asi algas pärast seda, kui sa Lenci palve peale tegid foorumi kitsamaks. Kui ta oli äärest ääreni, oli ta okei.

                            e: nüüd kõik korras. hmz. vist asi selles, et avg scan töötas ja nüüd tõmbasin kõik värgid maha?
                            e2: nüüd on see foorum päris ilus.
                            Last edited by nikitheone; 13.12.10, 21:17. Põhjus: kõik korras
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #179
                              Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                              Kas on kuidagi võimalik mingid teemad ära blokkida vms? Et ma ei näeks, et nad on olemas?
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                                ei ole aga võin seda uurida

                                Comment

                                Working...