Käte kommenteerimisest...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #46
    Re: Käte kommenteerimisest...

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ei meeldi punktide süsteem: võib kohutada uusi mängijad käte arutelust eemale e. kui on algaja, siis ta ei taha postitada oma valesi mõtteid, kartes, et ta saab märgi külge.
    Olen eelkõnelejaga nõus. Algajaid peaks just julgustama oma mõttekäiku kirja panema ja kui mõttekäik vale on, siis ei ole minu arvates õige teda maha teha, vastupidi, peaks mõttekäigus välja tulnud vead välja tooma ja õigema koos seletustega kirjutama. Mäletan, et ranka ütles aasta alguses, et foorumi suund on õpetada uusi ja vanu mängijaid, tehkem siis seda.

    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #47
      Re: Käte kommenteerimisest...

      Minu meelest on ok kommenteerida kõrgemate limiitide käsi.Ise olen mikrogrinder,aga fishid on igal limiidil samasugused.Regularide vastu mängitud käsi pole nt mul mõtet kommenteerida.Mulle on väga abiks,kui saan kriitikat enda aadressil.Hoolimata madalatest limiitidest on mul kogemust 2miljonit kätt ja graafik jookseb otse üles.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #48
        Re: Käte kommenteerimisest...

        viska ptr graafik

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #49
          Re: Käte kommenteerimisest...

          Ptr näitab umbes 60% käsi.Starsis olen kõige rohkem mänginud.
          Last edited by viki; 19.02.11, 23:17.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #50
            Re: Käte kommenteerimisest...

            tnx dude
            wow dude. mismoodi sa alles nyyd selle foorumi leidsid?
            Last edited by pikk28; 12.02.11, 20:01.

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #51
              Re: Käte kommenteerimisest...

              Ma vanainimene.Arvutid ja foorumid minu jaoks uus kogemus.Pokkerit hakkasin mängima hilja.Mul aega küll üles liikuda.
              Last edited by viki; 19.02.11, 23:39.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #52
                Re: Käte kommenteerimisest...

                hehee, ma 32. hea kohata ka 30+ inimesi siin. edu!

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #53
                  Re: Käte kommenteerimisest...

                  Ty.Mängin puhtalt meelelahutuseks.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #54
                    Re: Käte kommenteerimisest...

                    2 milli käsi meelelahutuseks 2 aasta jooksul WOW. NL5 1 mill käsi meelelahutuseks?

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #55
                      Re: Käte kommenteerimisest...

                      Nii on.Rahaliselt olen kindlustatud.
                      Last edited by viki; 19.02.11, 23:18.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #56
                        Re: Käte kommenteerimisest...

                        Tere tulemast klubisse.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #57
                          Re: Käte kommenteerimisest...

                          Algselt postitas viki Vaata postitust
                          Nii on.Rahaliselt olen kindlustatud.Kunagi olin kasiinosõltlane- üks sõltuvus asendus teisega.
                          respect!

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #58
                            Re: Käte kommenteerimisest...

                            Algselt postitas viki Vaata postitust
                            Ty.Mängin puhtalt meelelahutuseks.
                            Samas on limiitidest ülesse liikumine ja enda proovilepanek ka väga hea meelelahutus. Bankroll managemendiga muidugi. :)
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            Working...