Re: Käte kommenteerimisest...
Olen eelkõnelejaga nõus. Algajaid peaks just julgustama oma mõttekäiku kirja panema ja kui mõttekäik vale on, siis ei ole minu arvates õige teda maha teha, vastupidi, peaks mõttekäigus välja tulnud vead välja tooma ja õigema koos seletustega kirjutama. Mäletan, et ranka ütles aasta alguses, et foorumi suund on õpetada uusi ja vanu mängijaid, tehkem siis seda.
Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust
Comment