Re: ACI - Air Crash Investigation
Lühidalt: jättes kõik muu kõrvale tahan ma oma x kilomeetrit läbida võimalikult turvaliselt. Mind huvitab teekonna turvalisus kasutades lennukit või autot. Mind aga ei huvita, kas mul on 1h autos turvalisem istuda kui lennukis. Kiirused on ju erinevad.
P.S Kui me võrdleme omavahel tunde, siis me ei arvesta kiiruse mõju ja kiirused on lennukil ja autol teatavasti erinevad. ;D
Lühidalt: jättes kõik muu kõrvale tahan ma oma x kilomeetrit läbida võimalikult turvaliselt. Mind huvitab teekonna turvalisus kasutades lennukit või autot. Mind aga ei huvita, kas mul on 1h autos turvalisem istuda kui lennukis. Kiirused on ju erinevad.
P.S Kui me võrdleme omavahel tunde, siis me ei arvesta kiiruse mõju ja kiirused on lennukil ja autol teatavasti erinevad. ;D
Comment