*** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #301
    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

    CardPlayer läbi loetud kulus 5 minutit ;D

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #302
      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

      Algselt postitas TIGRANO
      CardPlayer läbi loetud kulus 5 minutit ;D
      vaatasid ainult pilte :D

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #303
        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

        Algselt postitas TIGRANO
        CardPlayer läbi loetud kulus 5 minutit ;D
        sama siin.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #304
          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

          Algselt postitas andu_andu
          starsi pusaga saab igast asju teha.
          http://forumserver.twoplustwo.com/29...it-pic-502760/
          "LOL I'm sure she was like "zomg porsche" but now she's going to find out that everything he owns is from the Stars VIP store. Hope she likes cookie baskets for dinner." ;D
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #305
            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #306
              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

              FLOATING FAIL.

              PokerStars No-Limit Hold'em, $55.00+$2.50 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              Hero (Button) (t1740)
              SB (t1260)

              Hero's M: 38.67

              Preflop: Hero is Button with K, K
              Hero bets t120, SB calls t90

              Flop: (t240) 5, 10, K (2 players)
              SB checks, Hero bets t120, SB calls t120

              Turn: (t480) 10 (2 players)
              SB checks, Hero bets t300, SB calls t300

              River: (t1080) J (2 players)
              SB bets t390, Hero raises to t840, SB calls t330 (All-In)

              Total pot: t2520

              Results:
              Hero had K, K (full house, Kings over tens).
              SB had J, 10 (full house, tens over Jacks).
              Outcome: Hero won t2520

              Comment

              • marxiku
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 471

                #307
                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                mõtlesin trios nl10s väike sess teha. no joptvajuu, keskmiselt on lauad statsidega 17-18/5-7
                fishe on üli vähe. jups. siiski õnnestus 71 käega +14$ saada.
                tuleb õhtuni oodata..

                Edit: ära hõiska enne õhtut. vaatasin et lauad siiski nii hullud polnud, potid olid üpris kenad, kuid paar minu lolli viga ja nii see raha läheb.
                tunnine sess siis +1,25$

                minu lolluse näide ka.
                Ise arvan et oleks pidanud kohe kindlasti 3bettima flopis. Ei tea miks nii tegin.
                turnis ei leidnud fold nuppu ka üles.

                vastane oli 36/13/5,3

                No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                CO ($10.83)
                Button ($28.53)
                SB ($10.05)
                BB ($11.88)
                UTG ($7.49)
                Hero (MP) ($9.70)

                Preflop: Hero is MP with 10, 10
                1 fold, Hero bets $0.40, 3 folds, BB calls $0.30

                Flop: ($0.85) 2, 3, 7 (2 players)
                BB checks, Hero bets $0.50, BB raises $1.50, Hero calls $1

                Turn: ($3.85) 5 (2 players)
                BB bets $9.88, Hero calls $7.80 (All-In)

                River: ($19.45) 3 (2 players, 1 all-in)

                Total pot: $19.45

                Results:
                BB had 5, 5 (full house, fives over threes).
                Hero didn't show 10, 10 (nothing).
                Outcome: BB won $20.56

                Comment

                • akristjan
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 406

                  #308
                  Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                  kas sa võitsid eelmine aasta ka pileti ja tegid selle rahaks?
                  Jup

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #309
                    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                    Kellegil miskeid vahvaid pühapäevaseid turniire kah plaanis teha on?

                    ise teen toweris
                    250K GDT 190+10$ BI

                    Ja siis võtan veel mõned väiksemad turnad ette starsis ja mõne primas kah ehk.

                    Ning pole veel otsustanud aga vbl mängin Unibetis seda 150K GDT rebuy turnat kah 65$ BI

                    Comment

                    • Johnny Jazz
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 336

                      #310
                      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                      Algselt postitas rohelinekonn
                      ise teen toweris
                      250K GDT 190+10$ BI
                      Hmm, kõlab äärmiselt huvitavalt. Ise pole Ongames praktiliselt üldse mänginud, seega ehk räägid lähemalt - kui palju mängijaid tavaliselt olnud on, mis struktuuriga tegemist ning kuidas auhinnad jagunevad?

                      Endal pole täna paraku võimalik midagi mängida. Küll aga üllitan suure tõenäosusega varsti uue blogipostituse. Järgmine pühapäev saab ilmselt aga kõva olema - lisaks kõigele muule see Starsi 200 pkgs guaranteed WSOP ME Qualifier :)

                      Comment

                      • marxiku
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 471

                        #311
                        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                        Triobetis on Scheduled Tournaments'ide all paremal Type kastikeses mingisugune "Survivor". wtf is that? :o ühtegi turnat ei kuva sellega. Jäi lihtsalt silma see seal

                        Comment

                        • er1k
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 75

                          #312
                          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                          Algselt postitas marxiku
                          Triobetis on Scheduled Tournaments'ide all paremal Type kastikeses mingisugune "Survivor". wtf is that? :o ühtegi turnat ei kuva sellega. Jäi lihtsalt silma see seal
                          Ellujääja Turniirid (Survivor Tournaments) - Ellujääja turniirid on täiesti uut tüüpi turniirid, kus teatud aja tagant eemaldatakse mingi protsent kõige väiksema žetoonide arvuga mängijaid.
                          Ellujääja turniirid on väga kiired ning kestavad vaid ettenähtud aja. See on ideaalne mängijatele, kelle aeg on piiratud.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #313
                            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                            Algselt postitas Johnny Jazz
                            Hmm, kõlab äärmiselt huvitavalt. Ise pole Ongames praktiliselt üldse mänginud, seega ehk räägid lähemalt - kui palju mängijaid tavaliselt olnud on, mis struktuuriga tegemist ning kuidas auhinnad jagunevad?

                            Endal pole täna paraku võimalik midagi mängida. Küll aga üllitan suure tõenäosusega varsti uue blogipostituse. Järgmine pühapäev saab ilmselt aga kõva olema - lisaks kõigele muule see Starsi 200 pkgs guaranteed WSOP ME Qualifier :)
                            See on minu jaoks ka esimene kord. Osalejaid on olnud tavaliselt 1500(täna 1563) ringi kui ma olen vaadanud. levelid on 20 minta ja miski esimesed 160 saavad nutsu.
                            Taseme kohta ma ei oska veel midagi öelda aga kuna enamus on miskid satikatelt saadud piletitega mägijad ja arvestades toweri üldsist taset siis on see suht madal. Eks ma kunagi peale turnat kirjutan pikemalt sellets blogis või siin eks näis

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #314
                              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                              Toweris suurt overlayd ei ole turniiridel aga tase on kohutav :o

                              Comment

                              • MIKE_K6o
                                FPP Pro
                                • Jan 2009
                                • 221

                                #315
                                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                                Algselt postitas marxiku
                                Triobetis on Scheduled Tournaments'ide all paremal Type kastikeses mingisugune "Survivor". wtf is that? :o ühtegi turnat ei kuva sellega. Jäi lihtsalt silma see seal
                                Unibetis vähemalt freerollid Survivor ammu käivad. Turniirid ise ülimalt mõnusad.. endale vähemalt väga meeldib.. seal on hetkel tehtud selline variant siis, et 4 roundi on... igas roundis eemaldatakse kuni 20% mängijaid alustadest väikseimast stackist siis. 1 round kestab 5 minutit ja viimased 20% mängijatest saavad kõik raha. Kuna rollid on 100€ ja max players on 2000, siis igaüks saab miski 20-30c oli imo... et midagi raha sealt ei saa pmst a muidu täitsa huvitav.. võiksid mingi BIga ka tulla 10$ vms, siis 20% parimaid saavad 50$ nagu..

                                TASUB PROOVIDA!

                                Comment

                                Working...