*** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #346
    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

    Algselt postitas andu_andu


    ma räägin juba ammu, et siia kommuuni on naisi vaja

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #347
      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]



      High Stakes Pokker on vist ära tüütanud teda.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #348
        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

        Algselt postitas hotcocacola
        täpselt nii :)
        mul ise pole ka kusagil teisel arvutil testida seda, kas mujal tõmbab sisse :P
        Handgrabber?

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #349
          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

          Woot esimene suurem turnavõit 1st place 188$

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #350
            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

            eieiei, te ei saa aru :D
            enam pole handgrabberit ega mitte midagi vaja.

            Nüüdsest salvestab Pacific handhistorit ise valitud kausta, aga lihtsalt omahat ta ei salvesta mul. Holdemiga pole probleeme

            Comment

            • virx747
              Grinder
              • Nov 2008
              • 751

              #351
              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

              Yes, täna saabus Amazonist hunnik pokkeri raamatuid, nüüd on terveks suveks lugemist!

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #352
                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                Algselt postitas hotcocacola
                eieiei, te ei saa aru :D
                enam pole handgrabberit ega mitte midagi vaja.

                Nüüdsest salvestab Pacific handhistorit ise valitud kausta, aga lihtsalt omahat ta ei salvesta mul. Holdemiga pole probleeme
                Oh, mis ajast alates? Ja kas ainult enda käsi või ka railitud käsi?

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #353
                  Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                  Algselt postitas Codecci
                  Oh, mis ajast alates? Ja kas ainult enda käsi või ka railitud käsi?
                  aastast 2000 juba(piltlikult öeldes)

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #354
                    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                    uus soft saabus neil mingi ca 1 kuu tagasi, nüüdsest võtab HEM käsi sisse. Kõigepealt settingutest määra ära, kugu Pacific su käed salvestab ja siis HEMist märgi ära kataloogid
                    aga tõmba kodukalt uus soft ka igaxjuhux :)

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #355
                      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                      Keegi lähema 5 minuti jooksul trios flipata soovib? 3x1€ ntx. Tahaks luckboxi proovida trio boonusega 8)

                      Tundub, et kellelgi pole soovi...

                      Head ööd

                      Comment

                      • taavi19
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 321

                        #356
                        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                        http://www.youtube.com/v/clY2RAgXpM0&hl=en&fs=1&

                        Comment

                        • qjet
                          Grinder
                          • Apr 2009
                          • 806

                          #357
                          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                          blaa läksin palavikuga 25k gt'd donkama ja nüüd mingi tund aega mänginud ning viskab viakselt pilti tasku. ei jaksa mängida >:(

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #358
                            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                            tra faking kopp ees. Teen suitsetamise kohta uurimustööd.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #359
                              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                              Minge vittu. parandasin vana arvuti ära (uus sisu vana korpus) nüüd siis panen HEM i peale lükkan oma koodi sisse esimest korda kuid ostsin juba jaanuaris. Ja vana raisk ei tööta miskit errorit laseb kui üritan aktiveerida onlineis. Muidugi sai Vista kah peale pandud millest ei jaga kah miskit Xp koguaeg kasutanud. pekki läheb aega enne kui ära harjub. Nüüd tao kõiki progresi järiest uuesti peale, igavene jama sellega.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #360
                                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                                Reede hommikust alates olen mingi 5h maganud, hakkab vaikselt tunda andma.

                                Comment

                                Working...