*** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #151
    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

    Algselt postitas Rage
    mis selle efekt või mõju olema pidi? midagi nagu Salvia?
    pigem nagu kanep ikka.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #152
      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

      Algselt postitas dabljuu
      Täna oli siin korra topic üleval "spice" kohta. adminnid panid lukku kiirelt põhjendusega, et see pole narkofoorum
      see ei ole alkohoolikute foorum kah kuigi on päris popid alko teemad..

      ei tea miks adminid legaalse narko teema ära banisid.

      95% inimestest ei tea kanepist midagi ja peavad seda narkarite aineks. ja samuti 95%(pensionäritest ) ei tea pokkerist midagi ja peavad seda hasartmängusõltlaste mänguks.

      aga k.. aitab sellest teemast.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #153
        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

        mina olen 100% selle 95 % hulgas ja sigauhke selle üle. Narkot pidasin silmas mitte pokkerit

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #154
          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

          Algselt postitas Provoker
          mina olen 100% selle 95 % hulgas ja sigauhke selle üle. Narkot pidasin silmas mitte pokkerit
          A muidu kellelgi Tartus seeni on müüa?

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #155
            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

            Konsumis 250g 15.50.- 8)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #156
              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

              Algselt postitas variatsioon
              see ei ole alkohoolikute foorum kah kuigi on päris popid alko teemad..

              ei tea miks adminid legaalse narko teema ära banisid.
              ...
              Alko teemades ei ole keegi võtnud suunda: Uus LEGAALNE NARKO, mine sinna lehele, sealt saad osta ja kasutujuhend tegemisel on see ja see. VÕTA SÕBER KA KAASA JA PROOVIGE KOOS!


              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #157
                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                Algselt postitas lebovend
                A muidu kellelgi Tartus seeni on müüa?
                selliseid poste ei ole siia tõesti tarvis.
                milleks tekitada ebatervet huvi oma tegemiste vastu (tänapäeva koravalvuritel on pikad näpud ja teravad silmad kui vaja)

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #158
                  Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                  Kuss olge, see kanepi donkide arutlus on siin foorumis juba 2-3 korda läbi käinud. Tehke search ja lugege vanu arutlusi, ärge hakake siin jälle situtama. On kahest leerist inimesi ja nii see jääb alati!

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #159
                    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                    Algselt postitas Tarmonator
                    selliseid poste ei ole siia tõesti tarvis.
                    milleks tekitada ebatervet huvi oma tegemiste vastu (tänapäeva koravalvuritel on pikad näpud ja teravad silmad kui vaja)
                    seened pole mu tegevus. pole kunagi proovinud neid.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #160
                      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                      Algselt postitas lebovend
                      seened pole mu tegevus. pole kunagi proovinud neid.
                      Te närige oma hallukaid, mina söön seda ja ma ütlen, see on nuts!!!!! Ma ei ole nii head purgisuppi elu sees saanud:



                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #161
                        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                        kuulge, tegelt ka
                        võtke kokku end


                        pange oma narx põlema ja süstige või tõmmake end ka kasvõi hauale.
                        ja need kes räägivad, et oo kanep on tervisele hea....no palun, räägi seda juttu oma vanaemale. antud juhul on tegemist narxiga, isegi kui seal on seda "tutsu" vähem, kui sellel mida võib tõmmata.

                        narx on narx...

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #162
                          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                          Algselt postitas ranka
                          Te närige oma hallukaid, mina söön seda ja ma ütlen, see on nuts!!!!! Ma ei ole nii head purgisuppi elu sees saanud:



                          Marineeritud seened on ka väga head ja praekartulid kukeseentega on ka ülikõva söök.

                          Pole neil seentel häda midagi :)

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #163
                            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                            Ma arvan, et pigem pole meie foorumile ebatervet huvi vaja illegaalsete ainete propageerimise näol. Narkosõpradele on omad foorumid.

                            Aga samas tüübid, kes tõmbavad ennast 2-3 päevastesse tsüklitesse ei ole just ka kõige pädevamad kanepikasutajatele moraali lugema :D
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #164
                              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                              Algselt postitas dabljuu
                              see ongi ju teema, et ei ole illegaalne. www.shaman.lv , Lätis pood töötab ju näiteks. Eestis pole veel ära keelatud, mida on haukuda???
                              Ma ei mõelnud ainult spice praegu. Ja spice on kantud retseptiravimite nimekirja ja arsti loata rohtude müüjaid saab juba karistada. Spice sisaldab sünteetikat ka tiba ja see mu arust pole enam nii lahe.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #165
                                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                                Kuule Pahvak, juba sinu kasutajanimi ajab mulle kanepiisu peale. ;D

                                Comment

                                Working...