*** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #196
    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

    Algselt postitas Kris
    mul on juba teist kuud downswing :(



    :D


    ***** ma ikka ei oska mängida.
    kui ma pokkeriga alustasin oli mul 7kuud downswing ;D ;D ;D ;D

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #197
      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

      Algselt postitas marguzz22
      kui ma pokkeriga alustasin oli mul 7kuud downswing ;D ;D ;D ;D
      mul läheb teine aasta downswongi juba.. :(

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #198
        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

        Algselt postitas mcbethk
        mul läheb teine aasta downswongi juba.. :(
        sick swing

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #199
          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

          Noored Reformierakonna fännid on videokeskkonda toru.ee postitanud videoklipi, milles võib näha Reformierakonna strip-reklaami.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #200
            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

            Algselt postitas hotcocacola
            Noored Reformierakonna fännid on videokeskkonda toru.ee postitanud videoklipi, milles võib näha Reformierakonna strip-reklaami.
            Ma räägin, et naised müüvad alati, eriti paljad veel

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #201
              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

              ma loodan et tegemist oli 17 aastase süütu neiuga :P

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #202
                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                arvamus, 04.06.2009 10:51
                Purupaljas Eesti!
                Varsti käime kõik püksata.
                ha!, 04.06.2009 10:48
                kurat, sai e-hääletatud, nüüd peab pühapäeval uuesti minema ja oma hääle ringi kantima tisside peale.
                :D

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #203
                  Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                  Olen viimasel ajal vaadanud, et kass mul, suhteliselt 3/4 siiam, mingi 7 või 8 aastane ja enne ei söönud nii palju, vb mugis õues ennast kuskil täis. Elab suht nagu ise tahab, magab ja sööb toas ja töllerdab õue vahet enamus ajast. Aga nüüd sööb 3x nii palju kui enne. Varem jäi enamus kiisueinet järgi kaussi, nüüd paneb kohe kõik mis ette panen, nii 1/4 pakki, kinni ja küsib juurde ja mugib krõpse ka veel peale. Googeldasin ja vist on mingi kuradi kõhunäärme kasvaja võib olla, mis pidi common disease olema vanematel kassidel. Peab vist ülevaatusele viima

                  ja ülikõva vanakooli laul

                  http://www.youtube.com/v/8qdmjQP9aCA

                  ja kuradi hea grind-weather on

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #204
                    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                    a ta sul kutsikaid ei hakka saama äkki või? ;D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #205
                      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                      Kumb on lollim?

                      Õde oli jätnud õlipudeli keraamilise pliidi ühe augu peale. Ma hakkasin suppi soojendama ja panin vale augu tööle, obviously selle, kus õlipudel oli. See nats sulas ja kukkus pikali, siis sain aru, et vale auk, oleks ise teises toas olnud, oleks võinud vist õnnetust juhtuda.

                      Seega, kumb on lollim -
                      a) see, kes jätab õlipudeli plidii peale
                      b) või see, kes paneb vale augu tööle (ja seda tegelt vist iga päev, teinekord olen pool tundi sööki soojendanud ja siis aru saanud, et tra vale auk)

                      EDIT: olen nii kord muna ka külmale pannile visanud

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #206
                        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                        Algselt postitas ranka
                        Kumb on lollim?

                        Õde oli jätnud õlipudeli keraamilise pliidi ühe augu peale. Ma hakkasin suppi soojendama ja panin vale augu tööle, obviously selle, kus õlipudel oli. See nats sulas ja kukkus pikali, siis sain aru, et vale auk, oleks ise teises toas olnud, oleks võinud vist õnnetust juhtuda.

                        Seega, kumb on lollim -
                        a) see, kes jätab õlipudeli plidii peale
                        b) või see, kes paneb vale augu tööle (ja seda tegelt vist iga päev, teinekord olen pool tundi sööki soojendanud ja siis aru saanud, et tra vale auk)
                        Õde minu meelest: kui ta elab koos inimesega, kes pidevalt vale augu tööle paneb, siis ei tohiks õlipudeleid ja muid asju niimoodi vedelema jätta.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #207
                          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                          Algselt postitas Vapsik
                          Õde minu meelest: kui ta elab koos inimesega, kes pidevalt vale augu tööle paneb, siis ei tohiks õlipudeleid ja muid asju niimoodi vedelema jätta.
                          ülipeen ;D

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #208
                            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                            Ma arvan et tuleks ikka need augud selgeks õppida ja mitte süüdistada inimesi :D

                            Comment

                            • blazkuh
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 400

                              #209
                              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                              Algselt postitas ranka
                              Kumb on lollim?

                              Õde oli jätnud õlipudeli keraamilise pliidi ühe augu peale. Ma hakkasin suppi soojendama ja panin vale augu tööle, obviously selle, kus õlipudel oli. See nats sulas ja kukkus pikali, siis sain aru, et vale auk, oleks ise teises toas olnud, oleks võinud vist õnnetust juhtuda.

                              Seega, kumb on lollim -
                              a) see, kes jätab õlipudeli plidii peale
                              b) või see, kes paneb vale augu tööle (ja seda tegelt vist iga päev, teinekord olen pool tundi sööki soojendanud ja siis aru saanud, et tra vale auk)

                              EDIT: olen nii kord muna ka külmale pannile visanud
                              Kui sa iga päev valet auku tööle paned, kas ei oleks mõistlik vaatama hakata, milline soojaks läheb? :D:D Naisega sama lugu? Iga päev soojendad pool tundi ja siis saad aru et tra vale auk? :D:D

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #210
                                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                                emm.. miks keegi peaks panema pliidiraudade peale midagi muud kui potid/pannid? ehk siis õe süü.. äkki ta teinekord tahab miskise bensiinikanistri pliidi peale talletada?

                                Comment

                                Working...