*** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #721
    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

    Rsk mu Delli emaplaat täna lendas vist. Viskas pildi lillaks ja pilt frezzes ära. Hea et 1 kuu garantiid on veel :D

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #722
      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

      OH MY MOTHERFUCKING GOD, FFS KUS TURNAD AJAVAD VIIMASEL AJAL TRA NII TILTI BLÄÄ

      Kõigepealt trios enam vähem bubble 27 itm, 37s.

      Ja siis standard stars, pelad 3,5+h ja siis tuleb selline, pmst standard flip, aga tra miks ta selle flopi peab mõnituseks panema?

      Vastasel flopil 3% equity. SHIP IT STARS? WRONG BITCH, WRONG.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #723
        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

        PF AI puhul on mõttetu rääkida mingit flopi 3% juttu, tegu oli 61/39 seisuga ehk 5st korrast võidad 3 ja kõik.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #724
          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

          Algselt postitas Imric
          PF AI puhul on mõttetu rääkida mingit flopi 3% juttu, tegu oli 61/39 seisuga ehk 5st korrast võidad 3 ja kõik.
          Emotsionaalselt lõhub rohkem.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #725
            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

            Algselt postitas Imric
            PF AI puhul on mõttetu rääkida mingit flopi 3% juttu, tegu oli 61/39 seisuga ehk 5st korrast võidad 3 ja kõik.
            Did you read what I said? standard 60-40, aga just see flop lõhub...nii et pls.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #726
              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

              mindseti värk - parem oleks kui ei lõhuks emotsionaalselt.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #727
                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                Algselt postitas Rage
                on nad vähemalt prageuseks hetkeks preferred seati lahenduse välja pakkunud?
                Loomulikult mitte :)

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #728
                  Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                  http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=334495
                  codeccile midagi

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #729
                    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                    Algselt postitas pikk28
                    mida uudist?

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #730
                      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                      kas codecci mitte tallinnas ei ela ja miks just temale? lihtsalt uudishimu.

                      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jyYZUhSeRYc&feature=related[/youtube]

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #731
                        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        kas codecci mitte tallinnas ei ela ja miks just temale? lihtsalt uudishimu.
                        Tal oli/vb on ka praegu Pokernewsis Niki avatar vähemalt aasta. + Jutu järgi on tegemist kirgliku Niki fänniga :D.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #732
                          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                          Algselt postitas -andres-
                          Tal oli/vb on ka praegu Pokernewsis Niki avatar vähemalt aasta. + Jutu järgi on tegemist kirgliku Niki fänniga :D.
                          täpselt

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #733
                            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                            äge

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #734
                              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                              Triobetis 2000$ TURBO turna, hetkel final 6.

                              Sain just kiire duubli



                              IRW :D
                              Üks peaks langema kohe, kuna ta rõve shortie.

                              tahab tulla !

                              Comment

                              • leho57
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 664

                                #735
                                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                                Algselt postitas hotcocacola
                                Triobetis 2000$ TURBO turna, hetkel final 6.

                                Sain just kiire duubli



                                IRW :D
                                Üks peaks langema kohe, kuna ta rõve shortie.

                                tahab tulla !
                                mis vastasel oli?

                                Comment

                                Working...