FC Pokkeriprod otsib lippu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #61
    Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

    See jamaikalik lipp - selle värvides võiks meil treeneri kostüüm ja treeneri müts olla muidu, lipu jätaks ikka lihtsama variandi. Mis klubi logosse puutub, siis see keskmine chipiga variant tublisti kenam kui praegune. Kui logo muudatusele minna juba, siis võtaks ka nende mustade "sangadega" midagi ette - aga see juba tuleviku teema ja kindlasti Riivo paugutaks parema logo tervikuna ka valmis. Hea töö!

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #62
      Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

      Kirju lipp on üllatavalt ilus:)

      Chipiga logod kohe kindlasti paremad, sest siiani ei saanud aru mis seob Pokkeriprosid Batmaniga? Keegi samastas end palliplatsil ringi tormates ja lennates batmaniga?
      Last edited by Pumper; 02.03.12, 11:43.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #63
        Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

        See batmaniga logo oli lihtsalt parim logo, mis eelmisel aastal logode tegemise teemas välja pakuti. Otsus selle kasuks oli veel üsna üksmeelne minu mälu järgi. Muidugi võib mingi hetk logo täiustada või vahetada, aga ma ei tea, kas sel on pointi, kui särkidel on ikkagi vana logo?

        Comment

        • jozik
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 437

          #64
          Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

          nooo ütleme nii et kui ma saan piisavalt palju alkot olen ma bätmään valmis =)

          särkidel on batmani versioon =) aga ma ütleks et need on pigem kobra silmad

          Comment

          • afro_siil
            Julm Donk
            • Oct 2011
            • 78

            #65
            Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

            Ega lipu eesmärk pole kirjult silma paista, vaid ikka samastuda meeskonna sümboolika ja värvidega. Seega arvan ma, et see punane-must kombinatsioon on parem.

            Chipiga logo variant on hea idee minu arust, aga vot pole nii kaua satsis mängind ja särki ka pole, nii et hoian parem moka kinni :D

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #66
              Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

              Kas lipp on trükki juba läinud, 20 päeva aega ju karikamänguni?

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #67
                Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                Ma saatsin muidu meie lipu faili jalkaliidu kontaktile ära umbes nädal tagasi, loodetavasti siis juba on, kuigi ta midagi vastanud pole.

                Kas seda lipu faili vektori formaadis oleks ka muidu võimalik tekitada? Ma ise ei oska.

                Comment

                • Riivo77
                  Julm Donk
                  • Oct 2011
                  • 88

                  #68
                  Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                  Teen homme trükifaili ja panen siia lingi.

                  Comment

                  • Riivo77
                    Julm Donk
                    • Oct 2011
                    • 88

                    #69
                    Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                    Siit saab pdf-i (bleedi ehk trükivaru ma praegu ei lisanud, kui seda siiski soovitakse, saab lisatud):

                    Comment

                    • Riivo77
                      Julm Donk
                      • Oct 2011
                      • 88

                      #70
                      Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                      Igaks juhuks uurin, kas lipuga on nüüd ikka kõik korras ning varsti valmis?:)

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #71
                        Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                        Lipu inff on paar nädalat tagasi juba ära saadetud. Täna küsisin meili teel seisu järgi, aga pole veel vastust saanud. Lisan, kui midagi rohkemat tean.

                        Comment

                        • Riivo77
                          Julm Donk
                          • Oct 2011
                          • 88

                          #72
                          Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                          Teil siin sellist huvigruppi pole, kellele selline materjal ära kuluks?:)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #73
                            Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                            Kindlasti on, tuleks eraldi teema teha, kui veel tehtud pole.

                            Comment

                            • Riivo77
                              Julm Donk
                              • Oct 2011
                              • 88

                              #74
                              Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                              Kas algava liigahooajaga seoses muid kujundustöid pole vaja muidu teha? Kuna mingil põhjusel on FC Pokkeriprod mulle südamelähedaseks saanud, siis oleksin nõus aitama nõu ja jõuga:)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #75
                                Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                                Algselt postitas Riivo77 Vaata postitust
                                Kas algava liigahooajaga seoses muid kujundustöid pole vaja muidu teha? Kuna mingil põhjusel on FC Pokkeriprod mulle südamelähedaseks saanud, siis oleksin nõus aitama nõu ja jõuga:)
                                Võiks kujundada võistkonna bussi - saaksid igale kaugemale eksootilisele reisile kaasa ka (Jõhvi, Narva jne). Vaja oleks ainult veel vabatahtlikku võistkonna bussijuhti isikliku bussiga.

                                Comment

                                Working...