Re: FC Pokkeriprod otsib lippu
See jamaikalik lipp - selle värvides võiks meil treeneri kostüüm ja treeneri müts olla muidu, lipu jätaks ikka lihtsama variandi. Mis klubi logosse puutub, siis see keskmine chipiga variant tublisti kenam kui praegune. Kui logo muudatusele minna juba, siis võtaks ka nende mustade "sangadega" midagi ette - aga see juba tuleviku teema ja kindlasti Riivo paugutaks parema logo tervikuna ka valmis. Hea töö!
See jamaikalik lipp - selle värvides võiks meil treeneri kostüüm ja treeneri müts olla muidu, lipu jätaks ikka lihtsama variandi. Mis klubi logosse puutub, siis see keskmine chipiga variant tublisti kenam kui praegune. Kui logo muudatusele minna juba, siis võtaks ka nende mustade "sangadega" midagi ette - aga see juba tuleviku teema ja kindlasti Riivo paugutaks parema logo tervikuna ka valmis. Hea töö!

Comment