Nii on, karikamängud on mingi hetk tulemas ja selleks on meil võistkonna lippu vaja. Et kui kellelgi on disaineri annet või teab kedagi, kel on, siis võiks teema üle vaadata. Me tasuksime selle eest FC Pokkeriprod hooaja kodumängude piletitega.
Igasugune arutelu on ka oodatud, et milline see lipp võiks välja näha. Mingi variant on kuidagi klubi logo pealt töödelda: https://www.facebook.com/FCPokkeriprod üleval vasakul olemas, võin ka vektoris logo saata huvilisele.
Igasugune arutelu on ka oodatud, et milline see lipp võiks välja näha. Mingi variant on kuidagi klubi logo pealt töödelda: https://www.facebook.com/FCPokkeriprod üleval vasakul olemas, võin ka vektoris logo saata huvilisele.



Comment