FC Pokkeriprod otsib lippu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    FC Pokkeriprod otsib lippu

    Nii on, karikamängud on mingi hetk tulemas ja selleks on meil võistkonna lippu vaja. Et kui kellelgi on disaineri annet või teab kedagi, kel on, siis võiks teema üle vaadata. Me tasuksime selle eest FC Pokkeriprod hooaja kodumängude piletitega.

    Igasugune arutelu on ka oodatud, et milline see lipp võiks välja näha. Mingi variant on kuidagi klubi logo pealt töödelda: https://www.facebook.com/FCPokkeriprod üleval vasakul olemas, võin ka vektoris logo saata huvilisele.
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

    Selline lööks laineid. Haakub hästi meeskonna kahe karakteriga (nimesi ei hakka nimetama) ja hiljutise aruteluga PP trennide teemas:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #3
      Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

      Me valisime juba hümni ka ära:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Nüüd on lisaks lipule vaja ka oma vappi (võib vist logo ka olla), pitserit ja põhiseadust ning võiksime pmst oma riigi välja kuulutada.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

        territooriumi oleks kavaja, wismari sobib hästi meile
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #5
          Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

          Haigla, mitte staadion, onju?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

            obv
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Riivo77
              Julm Donk
              • Oct 2011
              • 88

              #7
              Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

              Mis mõõdus see lipp tuleb?

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #8
                Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                Riivo sa oled disainer?

                Comment

                • Riivo77
                  Julm Donk
                  • Oct 2011
                  • 88

                  #9
                  Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                  Jah, selline elukutse on küll.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #10
                    Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                    Ma pole küll kindel, aga saatsin jalkaliitu küsimuse sellega. Mis mõõdus üldse tavalised lipud on, tõenäoliselt küllalt standardmõõtu.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #11
                      Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                      Hea idee ja kindlasti peaks teostamisele minema. Võttes arvesse, et mul oli kunstiõpetus põhikoolis 1, siis ma väga sõna ei võtaks.

                      Selline logo sarnane võiks olla jah lipuformaadis pmts, keskel rist embleemi värvides vms.

                      Comment

                      • Riivo77
                        Julm Donk
                        • Oct 2011
                        • 88

                        #12
                        Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                        Lippude standardeid ma peast ei tea, ei puutu lippudega nii tihti kokku. Kujundus võiks võimalikult lihtne olla, põhivärvid/triibud ja logo(motiiv), muud kujunduselemendid peaksid oma olemasolu kuidagi põhjendama:)
                        Logo võiks üles visata küll (vektoris) ning lingi siia teemasse.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #13
                          Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                          ..
                          Last edited by muruntau; 29.02.12, 13:50.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #14
                            Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                            Sain vastuse: lipp tuleb füüsiliselt 105x165 cm, suhe 7:11

                            Meie logo vektorina:


                            Paar pilti meie varustusest:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Edit: ega mul endal väga midagi lisada ei ole. Äkki pastilaa, viitsid ise omi mõtteid ka avaldada, kuidas olla võiks. Sa ka ligikaudu sellise ala peal.

                            Comment

                            • jozik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 437

                              #15
                              Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                              Tundes natukene Pastilaad, siis ma kardan et tulemus oleks miskit sellist http://www.google.com/imgres?q=moder...0&tx=100&ty=77

                              mis muidugi ei ole paha, aga siiski!

                              Comment

                              Working...