FC Pokkeriprod otsib lippu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jozik
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 437

    #31
    Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

    te küik võtate asja nii lühinägelikult. Mitte ainult lippu ei ole vaja, vaid ka liputajat......

    Igal korralikul mängul peaks vähemalt üks liputaja platsile jooksma

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #32
      Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

      Tylose lipu kohta öelda retro on minu jaoks sama, mis öelda natsi sümboolikas inimeste kogunemise ja "Wir mussen die Juden ausrotten" stiilis hüüdlausete kasutamise kohta öelda retropidu. Lihtsalt sama phucked up riigikorrad olid ja imo pole seal nostalgitseda väga midagi.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #33
        Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
        Tylose lipu kohta öelda retro on minu jaoks sama, mis öelda natsi sümboolikas inimeste kogunemise ja "Wir mussen die Juden ausrotten" stiilis hüüdlausete kasutamise kohta öelda retropidu. Lihtsalt sama phucked up riigikorrad olid ja imo pole seal nostalgitseda väga midagi.
        nii on. olen umbes 99,3% kindel, et sama arvab ka tylos ja kiitjad. küllaltki stiilipuhas trollimine.

        Comment

        • Tylos
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 340

          #34
          Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

          Kui rämedalt asja tagapõhja süüvida siis olen ma muruntauga ühel arvamusel.Ajalugu on soppa täis.Väikerahvastele sh Eestile pandi rämedalt tagant.Ja pannakse ka edaspidi.Tulevik näitab kui palju on meil iseseisvust EL-i raames näiteks 20-e aasta pärast.
          Samas,lipp ei represseeri,okupeeri ega killi kedagi.Lipp on lihtsalt lipp.Öelda,et ENSV lipp pole retro on sama mis öelda,et kopikas või Mõigu KEK pole retro.Väga ei maksa üle pingutada.Inimesed ja nende eelarvamused on siiski need mis tekitavad kaost maailmas.

          Comment

          • Riivo77
            Julm Donk
            • Oct 2011
            • 88

            #35
            Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

            Kas Pokkeriprod.com logo oleks ka võimalik saada vektoris? Katsetaksin selle keskmise žetooniga natuke.
            Ning mis ajaks tahab Jalgpalliliit saada kujundust/trükifaili?

            Comment

            • afro_siil
              Julm Donk
              • Oct 2011
              • 78

              #36
              Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

              Algselt postitas Riivo77 Vaata postitust
              Kas Pokkeriprod.com logo oleks ka võimalik saada vektoris? Katsetaksin selle keskmise žetooniga natuke.
              Ning mis ajaks tahab Jalgpalliliit saada kujundust/trükifaili?

              Comment

              • Riivo77
                Julm Donk
                • Oct 2011
                • 88

                #37
                Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                Pidasin küll seda logo silmas, mis kohe päises on:
                PokkeriProd on pokkeriportaal, mis kajastab pokkeriuudiseid Eestist ja maailmast. Lisaks muude kasiinomängude uudised, kampaaniad, tulemused ja seonduv.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #38
                  Re: FC Pokkeriprod otsib lippu



                  Tähtede asemel mastid, valge asemel punane, punase asemel valge ja logo asemel pokkeriprod ümmargune logo.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #39
                    Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                    Riivo, siin on: http://www.upload.ee/files/2123626/Pokkeriprod.pdf.html

                    pole just parimal kujul, pead ise välja lõikama, aga ülevalt teises reas on õige.

                    Edit: täpset kuupäeva ei ole, aga 10 päeva jooksul umbes oleks vaja.
                    Last edited by muruntau; 01.03.12, 14:29.

                    Comment

                    • afro_siil
                      Julm Donk
                      • Oct 2011
                      • 78

                      #40
                      Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                      Comment

                      • Riivo77
                        Julm Donk
                        • Oct 2011
                        • 88

                        #41
                        Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Riivo, siin on: http://www.upload.ee/files/2123626/Pokkeriprod.pdf.html

                        pole just parimal kujul, pead ise välja lõikama, aga ülevalt teises reas on õige.
                        Tänud, see sobib väga hästi, isegi lõigata pole tegelikult vaja:)

                        Comment

                        • Riivo77
                          Julm Donk
                          • Oct 2011
                          • 88

                          #42
                          Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                          alaska pakutud idee põhjal üks kavand (mastide sümbolid tuletasin praegu Pokkeriprode logo potist, neid ei tasu hetkel liiga tõsiselt võtta):

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #43
                            Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                            Algselt postitas afro_siil Vaata postitust
                            Algselt postitas Riivo77 Vaata postitust
                            alaska pakutud idee põhjal üks kavand (mastide sümbolid tuletasin praegu Pokkeriprode logo potist, neid ei tasu hetkel liiga tõsiselt võtta):
                            Mõlemad head, Afro Siili oma lihtsam ja selgem tiba - ma reformiks isiklikult ka PP logo juba ja selle umbmäärase halli tooni kaotaks ära üldse (asendaks mustaga). Ja see batmani motiiv logo enda taustal ka kahtlane, aga muidu logo juba kasutusel pikalt ja las olla.

                            Comment

                            • Riivo77
                              Julm Donk
                              • Oct 2011
                              • 88

                              #44
                              Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                              Täiendasin natuke:

                              Comment

                              • afro_siil
                                Julm Donk
                                • Oct 2011
                                • 78

                                #45
                                Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                                täiuslik! Vinge töö, Riivo!

                                Comment

                                Working...