Re: FC Pokkeriprod otsib lippu
te küik võtate asja nii lühinägelikult. Mitte ainult lippu ei ole vaja, vaid ka liputajat......
Igal korralikul mängul peaks vähemalt üks liputaja platsile jooksma
te küik võtate asja nii lühinägelikult. Mitte ainult lippu ei ole vaja, vaid ka liputajat......
Igal korralikul mängul peaks vähemalt üks liputaja platsile jooksma

Comment