FC Pokkeriprod otsib lippu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #16
    Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Äkki pastilaa, viitsid ise omi mõtteid ka avaldada, kuidas olla võiks. Sa ka ligikaudu sellise ala peal.
    üks mõte mis tuli sellega seoses - oleks vinge kui oleks neli veidi väiksemat lippu. st valge lipp kus keskel üks mastidest. annaks päris muheda effekti kui näiteks neli meie toetajat pealtvaatajate sekka satuks ja neid liigutada viitsiks. need võiksid olla ka täienduseks nö põhilipule muidugi.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #17
      Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

      Kas Teil on üldse neli toetajat, kes pidevalt mängudel käivad?

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #18
        Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

        mingi kiirelt valmis visatud kavand:

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #19
          Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
          mingi kiirelt valmis visatud kavand:

          päris kole. rahvuslipp las olla ikka teisteks juhtudeks

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #20
            Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

            trolls gonna troll

            Comment

            • Tylos
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 340

              #21
              Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

              Sheriff läks jah natuke liiga asja kallale.Aga pakuks retrot:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #22
                Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                no jalgpallihaigla lipp on ka sinimustvalge sümboolikaga selgelt. mis selles halba on kui meeskond viisakalt käitub palliplatsil ja on selle sümboolika vääriline?

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #23
                  Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                  see on parem siis äkki? see punase-musta triibu motiiv on võetud vapi elemendilt ja niimoodi horisontaalselt peaks ta paremini toimima kui vertikaalselt (loob seejuures kontrasti vapi elemndina kasutatud vertikaalsete triipudega).

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #24
                    Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                    Tylose oma kindlalt +1

                    Comment

                    • The_Meer
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 765

                      #25
                      Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                      tylose oma väga ei meeldi,esmamulje kuidagi vene lipu sarnane, v2rvid muidugi vahetuses

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #26
                        Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                        Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                        tylose oma väga ei meeldi,esmamulje kuidagi vene lipu sarnane, v2rvid muidugi vahetuses
                        Mulle meenutas ka. See sheriffi teine variant on juba parem. Aga logo ei peakski olema päris pläraki lipu peal. Põhiline, et lipul oleks embleemi värvid pmts. Valget juurde ka ehk.
                        Last edited by inward; 01.03.12, 09:26.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #27
                          Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                          Ilmselgelt liiga noored poisid ja Tylose meistritöö väärtust ei oska hinnata :D.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #28
                            Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                            Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                            tylose oma väga ei meeldi,esmamulje kuidagi vene lipu sarnane, v2rvid muidugi vahetuses
                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Mulle meenutas ka.

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #29
                              Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                              imelik (isegi shokeeriv), aga ma oleks arvanud, et praegused 20-aastased 99% teavad une pealt miks tylose lipp "vene lipu sarnane" on.

                              Comment

                              • Max
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2010
                                • 339

                                #30
                                Re: FC Pokkeriprod otsib lippu


                                Mingi värviline taust taha ja sobib :D
                                Oleks midagi teistsugust :)

                                Comment

                                Working...