Re: FC Pokkeriprod otsib lippu
üks mõte mis tuli sellega seoses - oleks vinge kui oleks neli veidi väiksemat lippu. st valge lipp kus keskel üks mastidest. annaks päris muheda effekti kui näiteks neli meie toetajat pealtvaatajate sekka satuks ja neid liigutada viitsiks. need võiksid olla ka täienduseks nö põhilipule muidugi.
Algselt postitas muruntau
Vaata postitust

Comment