FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • difender
    Jube Noob
    • Sep 2011
    • 149

    #2881
    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

    [QUOTE=Pumper;563959]
    Algselt postitas difender Vaata postitust
    Seega 4. detsembril pokkeriturniirile (tasuta osalemine+ parimatele auhinnad) lähevad võistkonna esindajatena:

    1. Pumper
    2. Postiljon
    3. Taipupole
    4. Martin
    5. Rando
    QUOTE]

    Homme 4.12.2013 algusega kell 19 Tallinnas Järvel asuvas Olympic Casinos toimub siis pokkeriturniir, Rando sinu nr mul pole palun kinnita üle, et oled tulemas, koguneme umbes 15 minutit varem siis kasiinos, see peaks asuma Järve Selveri juures, kaasa võtta punased Pokkeriprode võistlussärgid (selga), Taipupole ja Postiljon saavad minult.

    NB kes ei saa tulla andke kiirelt märku!
    Olen tulemas homme.

    Comment

    • TrvP
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2012
      • 409

      #2882
      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

      Head jooksu teile sinna! Teistega trennis näeme!

      Comment

      • Postiljon
        FPP Pro
        • Sep 2011
        • 203

        #2883
        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

        Pumper 4s koht
        Mina 17s koht
        Teised jäid vist mingi 20-30 vahele

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #2884
          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

          Paneksin oma turniiri kirja ka, kellel huvi on võib lugeda. Tase oli selline mida oli ka oodata, kuid kõik ikkagi mängu jagasid, kokku oli 50 osalejat. Every hand revealed:
          Level 25/25: Kohe teisel käel leian kaks kolme ja otsustasin floppi vaadata, paar härrat limpisid 25 , läksin kaasa, CO raises 125, callisime, flop tuleb 3QQ, hoppa, checkitakse raisejani, kes betib 200, 3 tükku callivad, ka mina, turnil A ja kolmas mast (mida ma ei karda oma majaga), raiseja betib 500 ja mina ning veel 1 härra callime , riverisse tuli teine A ja algraiseja shoves ja pidin oma 33 foldima kahjuks. Algstackist 3000 sisuliselt alles 2k.
          Level 25/50: MP pealt leian järgmisel levelil A2s, avan 150, mitu callijat, flop QsJsQx, ehk mulle mastitõmme, üks varajane vend donkab 500, ma shoven, nac mõtleb ja foldib, algstack jälle käes.
          Level 25/50: Leian blindidel AKx, mitu limpi panen raise 600, mille 3 tk callivad, flop KQ8, stacki eriti pole, paar venda suht shortid ka, pot oli 2400 juba, samas mul top paar ja otsustasin rahad sisse panna 100%, aga mitte kohe…, bettisin flopil 600 – et iga raise ja iga turni peale all in minna, 1 mees callis, turnis eazy all in ja sain KJ-lt calli ja duublisse.
          Blindid tõusid kaarti polnud, ja 100/200 levelil hakkasin shovema ja kergeid kopikaid korjama. Tegin ka ühe eksimuse kui stealisin 74s-ga CO pealt ja BB oli shortstack 1500 ja otsustasin nalja teha ja callida, tal 66, floppi maandus kena 7, aga ka 6, ning riverisse sai vastane neliku, stack 3700.
          Level 150/300: sain 2x pocketid 33 ja 88, millega karistasin limpereid ja sain blindid, kohe paar kätt hiljem leian BB pealt 77, jälle mitu limperit. 1 limper piilub mind, a la et mul on käsi tavai steali. Stack õhuke ja laksisin all in (jänes kaarte ei mängi ütlesin ka kõva häälega) ja saingi piilujalt calli – AQ, õnneks mul pidas ja kena 10k+ stack. Kohe viidi ka uude lauda ja algsest 5st lauast oli järgi 2.
          Level 300/600: Uues lauas avasin MP pealt A8x ja sain kohe vasakult shove shortilt, callisin ja vastase QJ ma võitsin. Siis vaatasin natuke kuidas lauakaaslane ja foorumiliige Postiljon oma skilli näitas: kõigepealt avas ta UTG minraisega, sai raise ja siis shove otsa ja foldis, endal 6 BB jäi seljataha ja kiitles et hea foldi tegi, sest AQ ja ühel vastasel oli KK, aga kohe järgmine käsi leidis ta TT, millega jälle KK otsa jooksis ja kojuminek.
          Level 1000/2000 Kuivasin kuni 2 lauda pandi kokku, siis avasin UTG AQ minraisega , blindidelt callivad suured stackid ja flop J89checkivad, loen stacki ja näen et kas fold v shove ja pean enda reatõmmet ja ülekaarte heaks ning shoven, tulemuseks 2 foldi, üks vastane ütles et ta foldis A9. Järgmine käsi avab sama suur stack ja teine kohe callib, ma leian SB ATx ja shoven, folditakse. Rahvast muudkui kukub ja oligi 4 tk järgi. Suured stackid clashisid ja ühel vennal oli stack juba 110k, mul 25k, ja 2 shorti alla 10k. Suur stack mängis palju ja imes absoluutselt kõik välja.
          Avas ka 4 handed 2,5bb, level 600/1200. Leian A7, mis tundub vägahea kaart, kuigi suur tõenäosus et bigstack callib any 2. Oli valik kas foldida end auhinnalisele 3. Kohale või mängida esikohale, shovesin ja sain calli A9-lt, kena cooler. Flop tuli 50/50 678, mis andis mulle paari ja temale reatõmbe, turn 8 ja river A ning kaotasin kickeriga ja kojuminek 4. Koht.
          Ütleme nii, et kaart väga ulmeliselt ei jooksnud, aga respecti anti tohutult, eks oma osa mängis ka kindlasti Pokkeroprde särk mu seljas, tihti panin foldima paremad käed. Oli fun night ja tänud kõigile kes osalesid meie võistkonnast: Rando, Martin, Postiljon ja Taipupole ja ka mujalt. Andrias oli ka oma rahvaliiga satsiga. Tore üritus, järgmine kordki!
          Last edited by Pumper; 05.12.13, 07:13.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #2885
            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

            Mina oma lauas domineerisin ja 100/200 peal (äkki või üks madalam) suurima stacki vastu (endal juuksekarv alla keskmise vist ehk mingi 4K) pre all in KK vs AQ. Hea mäng oli ja sai AKs koju (see what I did there?).

            Comment

            • Marduk
              Julm Donk
              • Sep 2011
              • 34

              #2886
              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

              Sõin ja jõin seal minagi - tasuta õlu tegi sündmusest +EV. 26. koht. Eredaim moment: Rando seletas, kuidas läks J7-ga pocket ässade vastu all-ini ja J7 pidas (paranda, Rando, kui ma eksin:)). Samuti nagu Pumper, minu raise-isid respektiti punase särgi pärast.

              Comment

              • difender
                Jube Noob
                • Sep 2011
                • 149

                #2887
                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Sõin ja jõin seal minagi - tasuta õlu tegi sündmusest +EV. 26. koht. Eredaim moment: Rando seletas, kuidas läks J7-ga pocket ässade vastu all-ini ja J7 pidas (paranda, Rando, kui ma eksin:)). Samuti nagu Pumper, minu raise-isid respektiti punase särgi pärast.
                Tõesti nii see oli, olin BB ja käes oli J7. Kolm mängijat tulid veel kaasa ja callisid. Otsustasin chekkida ja flopist tuli J78. Minu taga olev mängija tõstis 600. Järgmised kaks loobusis. Siis otsustasin minna all in. Algul kahtlustasin, et tal 10 9 käes või siis kolmik aga olid AA paar. Igal juhul turnist tuli 3 riverist 4. Võitsin boti siis kahe paariga. Käsi millegaga välja oli 76. Ma sain 76 flopis pihta ja otsustasin minna allin kuna lauda tuli kolm potit ja mõtlesin, et teen bluffi. Kahjuks mängija kes mu ära callis oli A2 käes, A oli tal poti mastist. Oligi nii, et turnist tuli 8 mis oli ruutu mastist, ehk mu 76 pidasid aga riverist tuli vist poti kümme ja sellega olingi väljas turniirilt. Igal juhul minu jaoks oli esimene kord lives mängida ja võib öelda, et kartsin algul hullemat aga läks siiski üsna hästi mul. Koht oli siis 31. Üritus oli tore ja teinekord jällegi võib kaasa teha.
                Last edited by difender; 05.12.13, 17:17.

                Comment

                • KaldaPoiss
                  Julm Donk
                  • Jan 2011
                  • 80

                  #2888
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                  Olympic Casino korraldatud jalgpallivõistkondade pokkeriturniiril mis leidis aset 4. detsembril Tallinnas:


                  Virtsu Jalgpalliklubi 155p
                  Kiili JK 155p
                  FC Olympic 148p
                  FC Pokkeriprod 145p
                  JK Roosad Pantrid141p
                  Sparta 135p
                  FC Soccernet 121p
                  Õismäe Torm 96p
                  JK Piraaja 93p
                  Nirvaana JK 86p

                  Last edited by KaldaPoiss; 11.12.13, 16:04.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #2889
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                    Aastalõputurniir IV liiga turniir.

                    Toimub 17. detsembril, teisipäeval Kalevi Spordihallis. Mängijatel kohal olla vähemalt pool tundi varem.

                    Meie mängude ajakava:

                    15:00 FC Pokkeriprod - FC Tartu II
                    16:15 FC Pokkeriprod - FC Soccernet
                    17:15 JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod

                    1. Kaupo

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #2890
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                      vigastusega ma out veel mõneks ajaks. katsun 1 ja 2 mängu vaatama tulla ja videosse võtta. glgl!

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #2891
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                        Aastalõputurniir IV liiga turniir.

                        Toimub 17. detsembril, teisipäeval Kalevi Spordihallis. Mängijatel kohal olla vähemalt pool tundi varem.

                        Meie mängude ajakava:

                        15:00 FC Pokkeriprod - FC Tartu II
                        16:15 FC Pokkeriprod - FC Soccernet
                        17:15 JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod

                        1. Kaupo
                        2. Alvin

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #2892
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                          Lisaks täna kl 19.00 Männiku staadionil on treeningmäng - ettevalmistus Aastalõpu turniirile.

                          Comment

                          • marek163
                            Räme Fish
                            • Feb 2013
                            • 11

                            #2893
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                            astalõputurniir IV liiga turniir.

                            Toimub 17. detsembril, teisipäeval Kalevi Spordihallis. Mängijatel kohal olla vähemalt 45 minutit varem.

                            Meie mängude ajakava:

                            15:00 FC Pokkeriprod - FC Tartu II
                            16:15 FC Pokkeriprod - FC Soccernet
                            17:15 JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod

                            1. Kaupo
                            2. Alvin
                            3. Olavi
                            4. Karro
                            5. Gerd
                            6. Caspar
                            7. Timo
                            8. Tarvo
                            9. Georg
                            10. Karu

                            2-3 kohta on veel vaba, teen valiku pühapäeval nii et ajage trenni.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #2894
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                              Teoreetiliselt pretendeeriksin kohale koosseisus, aga annan endale aru, et seoses vähese kohalkäimisega see lootus väga reaalne ei ole (jõusaalis olen siiski jooksmas + muud tegemas käinud, vorm peaks ok olema). Pühapäeval samuti ei saa tulla, on vaja kõvasti kuuma andma, et ühe pokkerireisi eelarvet kokku saada. Edu igatahes!

                              Comment

                              • marek163
                                Räme Fish
                                • Feb 2013
                                • 11

                                #2895
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                                astalõputurniir IV liiga turniir.

                                Toimub 17. detsembril, teisipäeval Kalevi Spordihallis. Mängijatel kohal olla vähemalt 45 minutit varem.

                                Meie mängude ajakava:

                                15:00 FC Pokkeriprod - FC Tartu II
                                16:15 FC Pokkeriprod - FC Soccernet
                                17:15 JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod

                                1. Kaupo
                                2. Alvin
                                3. Olavi
                                4. Karro
                                5. Gerd
                                6. Caspar
                                7. Timo
                                8. Tarvo
                                9. Georg
                                10. Karu
                                11. Lauri
                                12. Müür

                                Andri sa saad tulla teisipäeval?

                                Comment

                                Working...