FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1996
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Huvitav, millist tegurit esimesena arvestatakse kohtade jaotamisel võrdsete punktide korral ? Võite, väravatevahet või omavahelisi mänge ?

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #1997
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      ..
      Last edited by muruntau; 30.09.12, 13:45.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #1998
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Kõigepealt loobumiskaotuste ja tühistatud mängude arv, siis võidud, siis omavaheliste mängude punktid, omavahelised väravad ja alles siis üldine väravate vahe, löödud väravate arv ja võõrsil löödud väravate arv. Seega meie võidu ja mõne teise satsi viigi korral oleks me maas ainult kiiust, sest neil ka 8 võitu, aga meid on võitnud.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1999
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Päris huvitav. Võiks spekuleerima hakata siis.

          *Ehk et kui Viimsi kaotab Amblale või mängib viiki tõuseksime neist ette, sest meil võite rohkem.
          *Kiiu ja Narva omavaheline mäng ei omagi tähtsust, sest ühest me tõuseksime nii või naa ette, aga mõlemast mitte. Kui viiki mängivad tõuseksime Narvast ette, sest neil üks tühistatud mäng. Kiiuga oleks ühe palju punkte neil paraku omavaheliste mängudeseis parem (sest võidud võrdsed). Kui Narva võidab tõuseksime punktide poolest Kiiust ette.
          *Kui Suema mängib viiki, oleks võrdsed punktid, ning võitude poolest mööduksime Suemast. Rakverele kaotamine tundub võõrsil ebatõenäoline, samas kõik on võimalik.

          Ühesõnaga kui kõik mängud meile sobivate tulemustega lõppevad on võimalik maksimaalselt 6. koht saavutada. Tõenäolisem tundub 7. koht. Igal juhul võtame võidu ära ja täidame oma hooajaeelse eesmärgi, milleks oli tugev keskmik (5-8koht).
          Last edited by inward; 30.09.12, 16:08. Põhjus: Parandus.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #2000
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Teoreetiliselt on 5. koht ka võimalik, kui Kiiu ja Narva mõlemad mingi käkiga hakkama saavad ja mõlemad tehnilise kaotuse saavad. Ei ole sugugi kindel, kas sellist asja üldse juhtunud on.

            Davai, kes läheb Kiiule ja viskab väljakule mingit agressiooni taevani tõstvat gaasi? Korralik massikaklus peaks asja ära ajama imo. Võib ka Kiiu ja Narva toidupoodide kauba ära mürgitada, aga see oleks vist raskem. On veel variante?

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #2001
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
              Sama patsiga tüüp nr 9, keda eelmine mäng naiseks pidasin.
              Eelmine mäng mind polnud, aga täna enne mängu kätlemise käigus oli mul sama kahtlus. Tundus, et neil oli meeste kokku saamisega raskusi väljasõidu jaoks - võeti tsikk kampa.

              Comment

              • Max
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 339

                #2002
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                See patsiga tüüp sai kollase ja lisaks pärast otse punase (mitte 2 kollast :P) Päris naljakas vile oli, eriti fyte kaart :P

                Ja tra Karel Sa ära vingu kui esimene löök kohe välja ei tule. Ega sa ise parem pole. Kas ma vingun kui sul löök Üle jala läheb?

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #2003
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Algselt postitas Max Vaata postitust
                  See patsiga tüüp sai kollase ja lisaks pärast otse punase (mitte 2 kollast :P) Päris naljakas vile oli, eriti fyte kaart :P

                  Ja tra Karel Sa ära vingu kui esimene löök kohe välja ei tule. Ega sa ise parem pole. Kas ma vingun kui sul löök Üle jala läheb?
                  Ei mäleta, et oleks midagi erilist kobisenud, a paar korda vist ikka lappisid mööda ka.. Sa ära võta südamesse, kuigi mind ennast ajab siuke mölin eriti närvi :D

                  Comment

                  • Max
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2010
                    • 339

                    #2004
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                    Ei mäleta, et oleks midagi erilist kobisenud, a paar korda vist ikka lappisid mööda ka.. Sa ära võta südamesse, kuigi mind ennast ajab siuke mölin eriti närvi :D
                    Mõtlen nurgalööki. Ajas päris närvi

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #2005
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Vähemalt ütleb ausalt mängu ajal, mitte nagu Pastilaa, kes peale mängu käib skypes virisemas puujalgade üle.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #2006
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Poisid, mängu ajal peaks ikka üksteisele toeks olema mitte kommenteerima või teravusi loopima, eksida võib meist igaüks kes ja on kohatu midagi pahasti õelda. 5:0 on korralik võit ja keegi mingit suurt jama ei korraldanud - pigem oli ainult positiivne, ilus mäng!

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #2007
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                          Poisid, mängu ajal peaks ikka üksteisele toeks olema mitte kommenteerima või teravusi loopima, eksida võib meist igaüks kes ja on kohatu midagi pahasti õelda. 5:0 on korralik võit ja keegi mingit suurt jama ei korraldanud - pigem oli ainult positiivne, ilus mäng!
                          Kas Sa olid vigane?

                          Comment

                          • TrvP
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2012
                            • 409

                            #2008
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Pumper ei olnud vigane, vaid tal on lihtselt nipet- näpet mängukeeld!

                            Comment

                            • Postiljon
                              FPP Pro
                              • Sep 2011
                              • 203

                              #2009
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Mul on muidu idee, et hooaja lõppu Piraaja vastu annaks Randole 90min mänguaega või noh alustaks põhis. Rando oleks täna võinud isegi penaltit lüüa, kuna Martin ütles pohhui see Hat-trick peaasi, et platsil kõik värava lööks või mis te arvate?

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #2010
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Pennut oleks ta võinud lüüa jah kui mäng selleks ajaks tehtud oli. Minu arvates Piraaja vastu Rando põhis alustamine pole hea mõte. Meil vaja kindlasti mäng võita. Kui seis vastav, siis toome sisse.

                                Comment

                                Working...