Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Õige Mairo,tavaliselt poolvigasena mängimisele järgneb mingi suur vigastus või lausa trauma, vaikselt tule trenni proovima ikka alguses.
Täna siis ainult 3 vahetust oli, millest realiseerisime 2, kuna lõpus läks pingeliseks. Ei realiseerinud penaltit ja lõpus päästis väravavaht neil ka Gerdi 1:1 löögi ära. Markus hiilgas täna väljajooksudel. Üldiselt võrdne mäng, vastane ehk natuke rohkem hoidis palli. Ründajatest oli täna suur puudus, nii et Angelo ja uus mees Timo pidid ka rünnakut toetama. Tänud kõigile kes kohale tulid ja loodame järgmised mängud paremas koosseisus olla.
Õige Mairo,tavaliselt poolvigasena mängimisele järgneb mingi suur vigastus või lausa trauma, vaikselt tule trenni proovima ikka alguses.
Täna siis ainult 3 vahetust oli, millest realiseerisime 2, kuna lõpus läks pingeliseks. Ei realiseerinud penaltit ja lõpus päästis väravavaht neil ka Gerdi 1:1 löögi ära. Markus hiilgas täna väljajooksudel. Üldiselt võrdne mäng, vastane ehk natuke rohkem hoidis palli. Ründajatest oli täna suur puudus, nii et Angelo ja uus mees Timo pidid ka rünnakut toetama. Tänud kõigile kes kohale tulid ja loodame järgmised mängud paremas koosseisus olla.
Comment