FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1456
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    LOL n1, ma mängisin tabasalus ja seal oli 3. liiga kohta korralik plats ikka.
    paldiskis oli korralik põld aga see oli miski teine tiim, ei meenu....

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #1457
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Nojah, ma ei mõelnud põldu, mõtlesin seda, et seal kitsas oli ja saime ka oma ainsa kaotuse vist Tabasalus:D

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #1458
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        ****(ad)

        E: hei, misasja, ma ütlesin putsad. tere värdsõna ingl k otse mahalaksitud

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #1459
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Sain Levadialt sellise vastse meie otsusele ikka kunstil mängida.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Tõenäoliselt suht jura jutt (yeah right nad meie vastu end tõsiselt väsitavad), aga nad tahavad lihtsalt muru peal mängida ja võtsid meil kotid pihku. Mõlemad satsid peaksid nõustuma uue aja ja kohaga, mistõttu nad võivad vabalt seda teha ka. Ma ei teagi, mis edasi.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #1460
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Lisaksin niipalju, et 19. juulil Kalevis vaba aega meile polnud.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #1461
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Võin igaks juhuks küsida, kas nad Maarjamäe kunstil oleks nõus mängima. Mingi võimalus on. Seal on parem plats kui meil ja pealtvaatajatele ka head tingimused.

              Comment

              • TrvP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2012
                • 409

                #1462
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Kas SPK statkal ei saaks mängida? seal oli ka suht norm plats....

                Comment

                • TrvP
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2012
                  • 409

                  #1463
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Mis seis hetkel on selle Levadia mänguga?

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #1464
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Väga kehv seis, Levadia järgi ei anna ja tahab murul mängida.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1465
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Tahtmine on taevariik, saamine on iseasi. Kui nad nii väga tahavad, siis maksku plats kinni. Kui ei, siis oleme meie kodus, seega otsustame kus mängime!

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #1466
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Kas muidu on ettenähtud ka jalkaliidu poolt, kus mäng peaks toimuma (st kas meie kodus või nende kodus?) ? Sest meie ametlik koduväljak on Kalevi Staadion, Am I right?

                        Või tiimid peavad suutma ise omavahel leida väljaku osas kompromissi?

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1467
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Meie kodus, meie otsustame.

                          Comment

                          • Max
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2010
                            • 339

                            #1468
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Maarjamäe kunstil kohekindlalt pealtvaatajaid väga meil ei oleks, niiet ikkagi Kalev. Ja no kui Levadiale ei sobi ajad ja ajavad oma muru taga sis las loobuvad ja me tatsame järgmisesse ringi. Kohekindlalt ei tule nõustuda nende murul mängimise soovist. Ja ei usu et nad oma põhisatsi välja ajavad või just plaanis murul mängida saada et saaks purustada ja rekordi teha aga las unistavad sellest ainult.
                            Nii Suur klubi ja nutavad ullemini kui naised. Ja järelandmist teha ei või muidu arvavadki et saavad kõik oma tahtmised ja ei austa madalamaid satse

                            Comment

                            • jozik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 437

                              #1469
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Ma millegi pärast usun, et kui väga palju plõksima hakata, siis tuleb Jalgpalli liit oma karvase käega asju ajama. Siinkohal te võite arvata, keda jalgpalliliit eelistab.

                              Vanasti sai igal pool mängitud. Äkki on kõikidest saanud nii pepsid. Krt karuga mängisime platsil kus olid turnimispuud, liivakastid, õunapuud ja kaks asfaldi lõiku. Mängu nautimine on kõige tähtsam. Siin juba enne mängu pannakse sellised tingimused peale et on kohe.....
                              Ma usun et seda mängu ulevad fännid vaatama just selle erilisuse pärast, mitte mugavusest. Palju meil seal kalevil ikka on neid fänne mänge vaatamas käinud, kes ei suudaks nüüd siis maarjamäele minna? Usun et meie ja meie vastased on piisavalt professionaalsed, et suudavad igalpool mängida: olgu see siis küla kardula põllul või halekoki staadionil. Mängu peab NAUTIMA.

                              Ma õnnelik kui mängida saab oma sõpradega, kes annavad endast kõik, vahet ei ole mis platsil.

                              PS levadia jonn kunstmuru vastu tõendab minu muret , sellised platsid tapavad jalgu, eriti need vanemat tüüpi platsid. Seda ei saa pidada jonniks vaid tulevikule mõtlemiseks...

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #1470
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Põhiprobleem on see, et Levadial peab enne ja pärast mängu EJL-i reeglite järgi olema paar vaba päeva ja siis on tavaliselt Kalev kinni ja muul ajal esitavad juba nemad nõudmisi, sest nemad tulevad meile vastu. Aga Muru saatis vist eile viimase kirja ja siis ootame vastust. Muru võiks siis peale vastuse saamist ka sõna võtta. EJL märkis mängu 19 juuliks Kalevisse, kus aga pole meile vaba aega. Lõppkokkuvõttes proovime selle mängu ikkagi ära teha, sest edasipääsulootust meil ju ei ole ja Levadia juba loobumiskaotust siit kindlasti ei saa, sest esiteks jagatakse karikas Euroliiga koht ning ML sats selle kindlustamisest ei loobu.

                                Comment

                                Working...