FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kait
    Julm Donk
    • Mar 2011
    • 68

    #1081
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    7. voor

    Narva Trans II : FC Pokkeriprod.

    20.05 pühapäeval, kell 13:00 - Narva Kalevi kunstmuruväljakul, Hariduse 22, Narva.

    1. Lauri
    2. Rando ( pole veel täiesti kindel, et saan tulla, kuid pigem siiski olen olemas).
    3. Muru
    4. Have no fear, Poom will be there
    5. Max Zander is Der Clown
    6. Henri
    7. Martin A.
    8. Markus
    9. Gerd
    10. Mairo
    11. Margus
    12. Fyte
    13. Kait (võin vabalt ka vahetusest sekkuda)

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1082
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Super, nüüd peaks koosseisuga korras olema ka. Kait, 08:45 väljasõit Kalevi staadioni parklast siis.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #1083
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Mulle isegi meeldiks rohkem Müür paremkaitsjana, Andrias oleks keskel ikka hea oma kiirusega ja Mairo oleks siis pikkusega peapallide mees.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1084
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Müür äärekaitses täidab ainult kaitsefunktsiooni, keskkaitses peab kõige vähem jooksma ja Andrias jõuab vaata, et kõige rohkem joosta. Ta annaks ründefaasis kõvasti juurde, kui edasi-tagasi müttaks.

          Mul paar süsi venda enda juures, kes vb tulevad ka vaatama ja tsüklit pikendama, peaks mahtuma küll .
          Last edited by inward; 19.05.12, 19:36.

          Comment

          • Max
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2010
            • 339

            #1085
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Müür äärekaitses täidab ainult kaitsefunktsiooni, keskkaitses peab kõige vähem jooksma ja Andrias jõuab vaata, et kõige rohkem joosta. Ta annaks ründefaasis kõvasti juurde, kui edasi-tagasi müttaks.

            Mul paar süsi venda enda juures, kes vb tulevad ka vaatama ja tsüklit pikendama, peaks mahtuma küll .
            Kui hügieeni oskavad pidada sis pole muret. Teades et bussis kõige parem konditsioneer pole sis päris 5 päeva peoriietega pidulisi oleks raske välja kannatada.

            Õnneks tervis ok ja hääl tagasi ja väravajanu ka vaja kustutada :D

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1086
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Eile mängimas käies vigastasin vasakut hüppeliigest, teine pole jõudnud veel äragi paraneda. Tundus sama kerge olevat, kui parema oma. Praegu on, aga ***** valutav jalg une ka ära ajanud, hommikul annab korralikult tunda. Sellise jalaga mängida ei saa :(. Edu minu poolt ja sorry kutid.
              Last edited by inward; 20.05.12, 04:34.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #1087
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Edu siis meestele Narvas! Oleks ise ka tahtnud sinna minna.

                Väike kassikatekitaja ka: Lauri kas nende tsüklivendadega mängides liiges läks?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1088
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Ei ei, asi ikka nö pooltõsine. Hommikul oli jalg nagu pakk all, kõndida normaalselt ei saa. Kuradi hüppeliigesed, võivad nii kergelt minna :/.

                  Helistasin kuttidele, et äkki keegi varumeestest hoiaks livescorega kursis siin teemas.
                  Last edited by inward; 20.05.12, 09:37.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1089
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Kasakad purustasid Piraaja II koguni 5:1.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1090
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Sõnumid Joosepilt Narvast, esimese poolaja järel oleme löönud kaks väravat ja nemad ühe. Narvakad siiski juhivad 2:1. Ründame, mäng avatud ja lahtine.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #1091
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Teine poolaeg jäime veel 1:3 taha, kuid kutid näitasid sisu ja suutsid kaks väravat tagasi lüüa.

                        Lõpptulemus 3:3. Hea töö, suutsime Narvast viigipunkti koju tuua. Eks hiljem keegi mängijatest teeb pikema kokkuvõtte.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1092
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          hea töö tõesti!

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1093
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Viimsi suutis esimesed punktid Levadialt röövida, tulemusega 0:0. Ning Ambla hävitas kodus Suema 8:0.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1094
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Sõnumid Joosepilt Narvast, esimese poolaja järel oleme löönud kaks väravat ja nemad ühe. Narvakad siiski juhivad 2:1. Ründame, mäng avatud ja lahtine.
                              Kägardusin kui seda lugesin. Meie läime kaks, nemad ühe ja oleme ikka 1:2 taga :D

                              Comment

                              • Karelkorm
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 856

                                #1095
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Super! Kes gollid lõi? Mitu tk postiljon sisse imes ja mitu korda Margus värava alt mööda lõi? Tegin ka nv-l küla MM-l 140 minutit 4+1 mängu ja ei logelenud niisama jõe ääres kala püüda.

                                Comment

                                Working...