FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #1111
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kuidas Roobal muidu taastumine läheb?
    See kuu ei pidanud tulema, juunis vaatab.

    Comment

    • jozik
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 437

      #1112
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Nonii lõpuks tuleb ka siis kokkuvõte:

      Narvas lõime 4 väravat, kuid kahjuks jäi seis viiki 3:3

      Mäng algas meie jaoks juba hommikul kell 0820, mil meie meeskonna kaitseMüür hakkas mehi paaniliselt läbi helistama. Nii võõrastav oli talle olla esimesena kohtumispaigas. Pärast väikest paanikat olid 14 rõõmsameelset meest ja bussijuht ebamäärast värvi bussis ning võtsid suuna Narva poole. Seegi kord sai Viitnal proovituid erinevaid tooteid roosas-kastmes.

      Narva jõudsime tubli tund enne mängu algust. Osadel meestel tekkis kohe probleeme, nimelt puudus võõrustajate riietumiskohas WC´des paber. See õnneks ei takistanud meie osavaid mehi. Asjad aetud, sai suund võetud platsile. Kahjuks meenutas väljak pigem roheliseks värvitud betoonplatsi, mille ühes nurgas asus Bermuuda kolmnurk (tundus, et enne jalgpalliväljakut oli seal kuulitõuke tsoon). Muidugi platsi ääres saime teada, et meie suurepärane väravavaht jättis oma kindad koju. Õnneks laenasid Narva poisid meile üheks poolajaks kindad.

      Mäng algas rabedalt. Narva noored poisid hakkasid kohe suruma. Meie kaitse peksis palli pidevalt ette. Õnneks põrkasid ette pekstud pallid tihti üle Narva kaitsjate ning meie ründajad said tänu sellele vastaste väravavahti testida. Narvalaste surve vilja ei kandnud ning esimese ohtliku olukorra lõid meie mehed. Karistuslöögi järgses rüseluses mängis maha kukkunud Narva poiss käega palli, seda muidugi kohtunik ei näinud, kuid see meid ei häirinud. Gerd sai selles situatsioonis palli endale ning asus pealelöögile. Teda takistas maas lamav vastane, kes seljatagant Gerdile jalgadesse lõi. Järgnes penalt, mida läks lööma Gerd ( bussisõidu ajal Gerd ülistas Robbenit FC Bayernist ) ning kahjuks tegi ta oma suurt iidolit. Sellele järgnes Narva poiste veelgi vihasem mäng. Kusagil 30 minuti peal, teenisid vastased kaheldava väärtusega karistuslöögi. Pall löödi karistusalasse, kus meie paremkaitsja õnnetult suunas selle täpselt lati alla üle väravavahi. Poolaja lõpuni kõigutati palli rahulikult edasi tagasi.

      Teine poolaeg algas meile muidugi halvasti, laenatud kindad tuli tagastada. See väikene fakt ei heidutanud meid, sest väsinud Müüri asendama läinud Hardi lõi juba teisel minutil nurgalöögist tulnud palli ilusasti peaga väravasse. See löök ilmselgelt võttis meie väravavhil käed nõrgaks, sest varsti järgnes ühe kõrge palli väravasse imemine. Peamiselt toimus võitlus keskväljal, kus vastane osavalt lükkas lühikesi sööte. Selline tegevus tõi neile edu, sest kasti ääres, sai vastane vabalt löögile. Pall lendas täpselt tagumise posti äärde ja värav oli tõsiasi. Me ei lasknud pead nargu, vaid hakkasime oma mängu peale suruma. Ääärepoolikud ja -kaitsjaid andsid endast kõik. Selline ennastohverdav mäng andis ka positiivse tulemuse. Seekord tulid standardolukorrad hästi välja ning Gerd karistas vastast, kes ta kulmu lõhki lõi, ning suunas ilusalt palli peaga väravasse. Mängutempo tõus mõjus laastavalt vastastele, sest jällegi lõime värava. Gerd andis hea söödu Martinile, kes ilusasti tõstis palli üle väravavahi. Melletu tempo tõus väsitas ka meie mehi. Kahjuks ei olnud seekord meil pikka pinki kaasas, siis oleksime veel kolm kolli löönud, aga seekord jäi võhmast puudu.

      Kokkuvõtvalt:
      seltskond oli hea, plats oli niru, reis oli vägev, vile oli hea, aga mitte ideaalne, Narva poisid tublid ( ei saa aru kuidas neil on kogunenud 20 kollast kaarti ), ilm oli super.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1113
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Vahelduseks vähe humoristlikumat kokkuvõtet ka, nagu Joosepil kombeks. Väga hea.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #1114
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Nii et suht võrdne mäng, või vastane oli rohkem üle? Saan aru et palli nad hoidsid kindlasti rohkem. Ja kuidas 14 meest kokku saite, lauri loobumise järgi sain ma 12. Kas Rando ka mängis?
          Last edited by Pumper; 21.05.12, 20:15.

          Comment

          • jozik
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 437

            #1115
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            no esimesel poolajal võibolla tõesti, aga teisel poolajal hakkasime ka meie rohkem palli hoidma. Samas kui mina läksin välja läks mäng ründavamaks ja kui müür ka välja tõmmati, siis Hardi seal ääres tegi korralikku rünnet. Teisel äärel möllas Kait mehiselt, kahjuks ta jooksis lõpus rihmaks. Aga samas õues oli 25+ ja päike lagipähe

            Comment

            • The_Meer
              Grinder
              • Apr 2010
              • 765

              #1116
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Nu esimene poolaeg olid nemad valdava aja palliga, aga teisel poolel olime nq meie need , kes rohkem surusid. Kaitses tekib meil suht tihti paanika ja lööme palli liiga tihti täitsa lampi puhtaks ,kuigi on aega pead tõsta ja rahulikku söötu yritada lykata

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #1117
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Rando lasi lõpus solid 10 minutit

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #1118
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  See kaitsejama on jah juba eelmisest aastast alates probleem.

                  Comment

                  • Postiljon
                    FPP Pro
                    • Sep 2011
                    • 203

                    #1119
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    4 mängu järjest imemist -.- Tiimile punkte kaotanud... Masendav juba.... :(

                    Comment

                    • Karelkorm
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 856

                      #1120
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Ära põe, me suckime väljaku keskel iga mäng nii palju kordi, et keegi ei jõua kokku lugeda neid punkte, mis me vastasel juhul saanud oleks.

                      Comment

                      • jozik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 437

                        #1121
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        vähemalt seekord ei olnud kaitsel seda jama et ei suudetud palli puhtaks lüüa. Viimasel ajal on ka sellega probleeme olnud, et ei suudeta seda palli ära lüüa.

                        Samas väravavaht on ikka tase parem kui eelmine aasta, seega ei pea muretsema!

                        Comment

                        • Karu
                          Julm Donk
                          • Sep 2011
                          • 63

                          #1122
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Tallinna FC Levadia III : FC Pokkeriprod

                          26.05, laupäeval kell 13:00. Maarjamäe kunstmuruväljak, Kose tee 4, Tallinn.

                          1. Markus.
                          2. Fyte.
                          3. Pumper.
                          4. pastilaa
                          5. Mairo
                          6. Karu

                          Comment

                          • Karelkorm
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 856

                            #1123
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Tallinna FC Levadia III : FC Pokkeriprod

                            26.05, laupäeval kell 13:00. Maarjamäe kunstmuruväljak, Kose tee 4, Tallinn.

                            1. Markus.
                            2. Fyte.
                            3. Pumper.
                            4. pastilaa
                            5. Mairo
                            6. Karu
                            7. Karel

                            Comment

                            • Postiljon
                              FPP Pro
                              • Sep 2011
                              • 203

                              #1124
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Levadia vastu peame ilam Henri ja Martinita siis hakkama saama -.-

                              Comment

                              • margus
                                Jube Noob
                                • Jul 2011
                                • 130

                                #1125
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Tallinna FC Levadia III : FC Pokkeriprod

                                26.05, laupäeval kell 13:00. Maarjamäe kunstmuruväljak, Kose tee 4, Tallinn.

                                1. Markus.
                                2. Fyte.
                                3. Pumper.
                                4. pastilaa
                                5. Mairo
                                6. Karu
                                7. Karel
                                8. Margus

                                Comment

                                Working...