FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #751
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Iga löök või löögiliigutus( ei pea mängijat tabama) on PUNANE kaart. Õpime ikka reeglid selgeks. See tõmblemine peale vilet ja enne kaarti oli samuti punast kaarti väärt.
    Mis tasandil ? Iga löögiliigutus on punane sul. Ära aja naerma. Üks asi on ikka küünarnukiga vehkimine ja teine on mitte tahtlik = vastane jookseb oma näoga vastu sinu kätt.

    Comment

    • PraS
      Julm Donk
      • Jan 2011
      • 65

      #752
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Mis tasandil ? Iga löögiliigutus on punane sul. Ära aja naerma. Üks asi on ikka küünarnukiga vehkimine ja teine on mitte tahtlik = vastane jookseb oma näoga vastu sinu kätt.
      Iga löögiliigutus vastasmängija suunal on PUNANE kaart ja asi jokk. Ja seda käeotsa jooksmist võid oma emale rääkida. Ja see pealöögiliigutus peale vilet oli muidugi komöödia kuubis.

      Alvin ja Kalevi mängijia ei jooksnud ju erisuundades, et oleks saand sinu nimetatult käe otsa joosta:D

      Üldiselt teile pokerdajad - teeme reeglid kenasti selgeks või lähme kohtunikukoolitusele ning siis võtame sõna.

      Reeglid: http://jalgpall.ee/docs/reeglid.pdf

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #753
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Algselt postitas PraS Vaata postitust

        Üldiselt teile pokerdajad - teeme reeglid kenasti selgeks või lähme kohtunikukoolitusele ning siis võtame sõna.
        Siin võtame sõne niipalju, kui tahame. Sina oled see, kes on valesse kohta sattunud hetkel. Soccernetis pole ju baidid otsa saanud.

        Comment

        • Postiljon
          FPP Pro
          • Sep 2011
          • 203

          #754
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Iga löök või löögiliigutus( ei pea mängijat tabama) on PUNANE kaart. Õpime ikka reeglid selgeks. See tõmblemine peale vilet ja enne kaarti oli samuti punast kaarti väärt.
          Suguhaige

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #755
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Kas eilne mäng videos on? Tahaks näha pumperi punase kaardi shokireaktsiooni kohtuniku vastu ja oleks tõenäoliselt järjekordne meediapauk, mis ehiks suurtemate online väljaannete esilehekülgi.

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #756
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Lugedes seda, mis toimus, on ikka maru kahju, et olen haige. Hea meelega oleks asjad linti võtnud.

              Tundub, et mõni mees on <<lõvikonservist>> üledoosi saanud. Möllab nii ühes kui teise foorumis. Võibolla teda pärismaailmas ei kuulata ja siis on vaja välja elada........

              pea püsti! järgmisel mängul juba rokime edasi

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #757
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                njaa, hea, et markus pennu ära võttis ning teine poolaeg oli hea mäng üldjoontes :D
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #758
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  njaa, hea, et markus pennu ära võttis ning teine poolaeg oli hea mäng üldjoontes :D
                  Mu meelest teine poolaeg oli kõige parem meie koondise esitus üldse, eriti arvestades ka vastaste taset. Väga huvitav hooaeg tuleb ikka. Pumperile soovin rahu ja jõudu, et ikka kindlasti sama isuga jätka viitsiksid meiega. Kindlasti võib selline jama ja ülekohus motti alla võtta + tekitada isu pööre-kand-nägu liini kasutada. Aga pole parata - peab arvestma ka tulevikus eriti haledate viledega ja sellest end mitte häirida lasta (haige see, et 3me mängu peale 2 ilmselget pennalt andmata + 1 punane. st keskmiselt mängu kohta üks väga valus laks meie vastu olnud ja nendeta oleks 5 punni praegu ilmselt). Aga kokkuvõtvalt - super tiim ja areng on olnud tohutu. Järgmiste võitlusteni!

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #759
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Hea, kui mängupilt vähemalt hea oli, aga mikskipärast meenuvad enda eelmise aasta jutud, kus peale iga kaotust rääkisin, kui suure sammu edasi me tegime :D Mitte, et võrdleks meid eelmise aasta mängutasemega, aga eks meil vist on ootused natuke liiga kõrged, ei peaks võimaliku koha peale nii palju mõtlema vaid lihtsalt oma mängu tegema, kohe algusest.

                    Kusjuures PraSil on tõenäoliselt õigus selle löögi või löögiliigutus = punane koha pealt. Mulle ka meenub, et kusagil käis läbi uudis, et sellest hooajast on reeglid karmimaks läinud ja just selle koha pealt, toorutsemist, lööke/sissesõite karistatakse palju karmimalt. Selle reegliga tuleb leppida ja käituda vastavalt ja edaspidi ei tohiks selle ära karistamise peale närvi minna, vaid oma mängu edasi teha.

                    Järgmine mäng juba paremini!

                    Edit: keegi kohalkäinutest võiks ka kokkuvõtte teha
                    Last edited by muruntau; 22.04.12, 09:14.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #760
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      No sissesõite tuli vastaste poolt korralikult, ei karistatud. Aga minu kokkupõrge vastasega, kus ei toimunud mingit rusikalööki, vaid käe randme ja musklipiirkonnaga kokkupuude üksnes, mis ma pean kokkupõrke ajaks käe seljataha peitma ja olema varsti vigane nagu Mario. Ma ju ise tean mida ma seal tegin, oleks pasunasse sõitnud oleks ju rusikaga väänanud.

                      PS Andrus Mitt saatis öösel pool 2 veel messi ja palus võistkonna käest vabandust. Eks iga pisiasi viis teiseni ja närvid ei pea vastu. Minuarust ta alati suure suuga vend olnud mängudel ja palju kaarte teeninud. Eks see ole nüüd hoiatus talle. Vaatame palju ta punase eest karistuseks saab ja siis võiks aususe mõttes võistkonna poolt ka karistuseks veel lisaks +1 panna, et siis 2 mängu vahele, arvan et see oleks õiglane ja teinekord enam suud lahti ei tee. Nagu näha anarhia enam platsil ei toimi.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #761
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Muru - punase olukorras ei teinud Pumper mingit löögiliigutust vms (need tulid peale punase nägemist - mitte et see ilus oleks muidugi) ja punane oli müstika. See oli lambikokkupõrge.

                        Mis Mitti puutub, siis mina annaks uue võimaluse peale vabandamist ja mingeid lisakaristusi vms pole küll vaja. Kui ta ise asja enda jaoks selgeks mõtleb ja edaspidi ei seleta kohtunikega on kõik OK. Henri ja Max tegid väga hea mängu, aga peale Mitti ja Kareli sissetulekut tuli kerge "reset" ja uus power sisse. Suuresti see oligi tänu Mitti väravajanule, võitluslikkusele ja aktiivsele platsil organiseerimisele.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #762
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Võin paralleele tuua Kiiu 1. poolaja ja Kalevi 2. poolaja vahel, väga sarnased olid, ainus asi mida tulla ei taha on väravad. Aga selline domineerimine kaua kaotustega jätkuda ei saa. Samas ei saa me mõelda ka nii, et oleme jubekõvad ja peaksime kõiki võitma - vastased mängivad ka jalgpalli ja seda juba pikemat aega, kandikul ei kingita meile midagi. Tundus, et mida füüsilisemaks me meeskonna ajasime seda paremini see Kalevi vastu töötas, noored teatavasti ei kannata kehamängu. Ja mida ma ennem ka mainisin, oli alguses mingi kramp püksis meil, 2. poolajal oli palju kergem mängu ka sekkuda. Ja 1 asi mida kiidaks eriti on võitlustahe - 40 minutit järjest pressi teha ei suuda paljud meeskonnad.

                          Comment

                          • pennu1
                            Jube Noob
                            • Apr 2011
                            • 116

                            #763
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            Hea, kui mängupilt vähemalt hea oli, aga mikskipärast meenuvad enda eelmise aasta jutud, kus peale iga kaotust rääkisin, kui suure sammu edasi me tegime :D Mitte, et võrdleks meid eelmise aasta mängutasemega, aga eks meil vist on ootused natuke liiga kõrged, ei peaks võimaliku koha peale nii palju mõtlema vaid lihtsalt oma mängu tegema, kohe algusest.

                            Kusjuures PraSil on tõenäoliselt õigus selle löögi või löögiliigutus = punane koha pealt. Mulle ka meenub, et kusagil käis läbi uudis, et sellest hooajast on reeglid karmimaks läinud ja just selle koha pealt, toorutsemist, lööke/sissesõite karistatakse palju karmimalt. Selle reegliga tuleb leppida ja käituda vastavalt ja edaspidi ei tohiks selle ära karistamise peale närvi minna, vaid oma mängu edasi teha.

                            Järgmine mäng juba paremini!

                            Edit: keegi kohalkäinutest võiks ka kokkuvõtte teha
                            +1
                            Eelmine aasta oli savi,kas kaotame 6-0 või 6-1..alati tulime rõõmsalt tagasi ja olime rõõmsad et üldse mängida saime(ootused ei olnud kõrged) see aasta kui saada 1-0 kaotus,peame olema õnnelikud,et keegi ennast üles ei poo..ootused on liiga kõrgel,ikkagi me maksame selle eest,mitte meile ei maksta

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #764
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              +1 Meelisele, see on jah jama, et meestel on kõrged ootused ja tekitab ainult pingeid ja stressi.

                              Comment

                              • Andriano
                                Julm Donk
                                • Aug 2011
                                • 85

                                #765
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                eks kohtuniku kaheldava vile tõttu see närviline õhkond mängul tekkiski. Ja milline penalt meile vastu anti nagu WTF ma olin pool meetrit ründajast maas, kui ta vaatas ,et pallini ei jõua ja maha viskus graatsiliselt. Ja vastased mängisid ikka toorelt sain mingi 10 minutit mängida, kui olukorras kus mul palli polnudki sõideti jalaga põlve. Hetke seisuga ma järgmine nädal trenni ei tule.

                                Comment

                                Working...